UKRjizn.com
Image default
ГороскопКалендар

2022 рік за слов’янським календарем

Останнім часом все більше наших співвітчизників прагнуть зрозуміти своє коріння, і немає нічого дивного, що деяких з них вже зараз цікавить чий 2022 рік за слов’янським календарем. Для того, щоб відповісти на це питання, потрібно розібратися в суті слов’янського літочислення.

Тотеми за слов'янським календарем

Особливості календаря слов’ян

Так сталося, що в останні роки наші люди більше знають про східному календарі, ніж про слов’янському. Вони добре розбираються в 12символах і 4 стихіях китайського календаря і зовсім не знають про літочислення своїх предків. Пора повертатися до своїх витоків, щоб краще зрозуміти теперішній час.

Насправді, слов’янський календар давніший ніж китайський і тим більше — Григоріанський. Наприклад, 2022 рік за нинішнім літочисленням відповідає 7529 році за слов’янським календарем. Відлік часу у слов’ян йде з моменту створення світу в Зоряному храмі.

До християнської релігії наші предки були язичниками і вірили в силу природи. Вони знали, що у кожної людини є покровитель з тваринного світу, який не тільки захищає, але і наділяє певними якостями.

Які тотеми за слов'янським календарем

Якщо в китайському календарі присутній 12 символів, то в колі років у слов’ян їх 16. Щороку відповідає певному чертогу. У Сварожому колі є такі тварини: і ще, слов’янський календар складається з дев’яти місяців і трьох пір року (весна, осінь і зима).

У наших предків добу тривали шістнадцять годин. Вони закінчувалися із заходом сонця. Слов’янський тиждень мав дев’ять днів. Парні місяці мали 40 днів, а непарні – 41. Один раз в 16 років наступало священне Літо, в якому всі дев’ять місяців мали 41 день.

Новий рік за слов’янським календарем настає з приходом весни: 20-22 березня. За останні два тисячоліття людство змінило кілька календарів. Природні цикли важко поєднуються з десятковою системою. Тому останні календарі доводилося постійно коригувати. Це тільки додавало проблем.

При цьому слов’янський календар за весь час і не відставав, і не тікав вперед. Наші предки були здатні визначити, яким днем тижня стане будь-яка дата.

Слов’янський тотем 2022 року

Так як рік за Григоріанським календарем настає першого січня і триває 12 місяців, він покриває дві частини слов’янського року. До приходу календарної весни пануватиме один чертог, а в другій частині року пануватиме інша тварина за слов’янським календарем.

Якщо говорити конкретно про 2022 рік за григоріанським календарем, то мова йде про:

  • прядущем Мізгіре (павука);
  • кричущому Півні.

Цим тотемам властивий різний характер і темперамент, тому по суті 2022 рік за григоріанським календарем буде різним у різні місяці.

Рік кричущого Півня

Господарем 13 періоду 16 річного циклу слов’янського календаря буде Мизгирь. Цей представник тваринного світу відрізняється цілеспрямованістю і лідерськими якостями.

Люди, що народилися під владою цього тотема, люблять організовувати групи і невидимо керувати ними. Без громадських зв’язків такі люди відчувають себе ” не в своїй тарілці».

Представники цього знака дуже часто владолюбні і є лідерами суспільства. Нерідко їм притаманний значний творчий потенціал. Вони вірні і шанують сімейні традиції. Вважається, що павук приносить в будинок затишок і спокій. Це означає, що до весни буде все стабільно і спокійно.

Що нас чекає після 21 березня 2022 року?

З настанням календарної весни покровителем слов’ян стає кричущий півень. Він вважається птахом Перуна. Згідно міфології, півень сповіщає всіх про появу Сонця і своїм криком розганяє темні сили.

Ці представники тваринного світу досить емоційні, імпульсивні, амбітні і безстрашні. Все це говорить про те, що друга половина 2022 року швидше за все буде неспокійною. Можуть відбутися серйозні зміни в житті. Це може стосуватися:

  • кар’єри;
  • фінансового становища;
  • сім’ї.

Для деяких людей настане переломний момент і може кардинально зміниться доля. Успішний період може змінитися невдалим і навпаки. Багато що залежить і від людини.

У чому і як зустрічати 2022 рік?

На відміну від китайського календаря в міфології слов’ян немає особливих вимог до зустрічі Нового року. Наші предки пов’язували новий період, перш за все, з надіями на хороший урожай.

Це зовсім невипадково. Адже, сам Новий рік починався навесні, коли прокидалася природа, і люди зустрічали Новий час з оптимізмом. Вони вірили, що всі біди і негаразди залишилися позаду і їх чекає більш благополучна і сите життя.

Готуючись до зустрічі 2022 року, краще забути про старі образи і невдачі і повністю налаштуватися на позитив. Потрібно вірити, що наступний рік буде найкращим і тотем зробить все, щоб так і було.

Що стосується одягу і новорічного столу, то у слов’ян на цей рахунок були найпростіші вимоги. На Новий Рік завжди одягалася найкраща одяг, а на стіл ставилися найсмачніші страви, які тільки могла дозволити сім’я. Наступний рік краще зустріти в зручній, вільному одязі.

Колір і фасон особливого значення не має. На стіл крім улюблених страв можна помістити фігурки слов’янських тотемів.

Вони стануть нагадуванням, що ми є продовжувачами традицій наших прадідів. Здається, що нинішнє покоління буде мало відрізнятися від своїх предків, і всі ми з натхненням і вірою в світле майбутнє зустрінемо 2022 рік.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.