UKRjizn.com
Image default
Нерухомість

Ризики при покупці квартири в новобудові

Всім відомо, що забудовник на початковому етапі будівництва нового будинку пропонує інвесторам вкладати гроші у майбутні квартири на дуже привабливих умовах.

Це може бути безвідсоткова розстрочка, можливість сплатити у будь-якій валюті за спеціальним вигідним курсом. Пропонуються різні програми знижок та бонусів. Все робиться для того, щоб зацікавити майбутнього інвестора вкласти гроші у будівництво. Але ніхто не говорить про можливі ризики.

Які можуть бути проблеми та як їх уникнути, ми розповімо у цій статті.

Ризики при покупці квартири в новобудові

Безумовно, вкладати гроші в будівництво на етапі копання котловану – досить ризикований захід. Але в деяких випадках різниця у вартості однієї і тієї ж квартири на початковому етапі та в момент здачі будинку в експлуатацію може становити 30%. І багато хто цим користується.

Але й про ризики слід не забувати, а їх багато. Будівництво може затягтися довгі роки. Забудовник може збанкрутувати та не добудувати будинок. Може змінитися влада країни, закони, курс долара. Всі ці фактори потрібно враховувати та брати до уваги.

Якщо щось піде не так, вкладені гроші повернути буде дуже проблематично. В результаті можна залишитися без грошей та без квартири.

Ризики купівлі квартири в новобудові

Але перспектива отримати прибуток від 30% на вкладені кошти призводить до того, що багато людей таки інвестують у таку нерухомість, незважаючи на безліч підводних камінців. Головне правильно проаналізувати ризики та їх скоротити. Тоді інвестувати можна без особливих побоювань.

Як мінімізувати ризики

Для того, щоб мінімізувати можливість втратити свої гроші, необхідно якнайретельніше вивчити документи. На будівництво, дозволи, ліцензії – одне слово все те, що має бути в наявності у забудовника на етапі підготовки до будівництва до початку будівельних робіт на майданчику.

Репутація забудовника, відсутність проблем на попередніх об’єктах – все це також потрібно брати до уваги при ухваленні рішення вкласти гроші в дане конкретне будівництво.

Але ми хочемо розповісти не про це. Все, що перераховано вище, стосується інвестора, який готовий взяти ризики на себе задля підсумкового заробітку 30% від вкладених коштів.

Як уникнути ризиків при покупці квартири по переуступці

У будь-якому випадку потрібно уважно вивчити ситуацію. Найкраще звернутися до наших юристів з нерухомості GetHom і ми допоможемо оцінити ризики. Це у тисячу разів дешевше, ніж купити проблемний об’єкт та втратити гроші. Тож звертайтеся.

Ми перевіримо квартиру, забудовника та умови угоди. Вони містять головні ризики. Після цього ухвалите рішення, чи варто купувати квартиру з переуступки або від покупки краще відмовитися.

063 705-09-42, 096 698-10-41

Юридичний відділ GetHom

Працюємо по всій Україні з 9 ранку до 9 вечора без вихідних та свят. Телефонуйте.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.