UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Ростислав Іщенко про Україну на 2020 рік

Питання майбутнього України як держави особливо актуальне сьогодні. Яка політична та економічна ситуація буде в новому році і що думає Ростислав Іщенко про Україну на 2020 рік, цікавить не лише жителів України, але і керівників інших країн.

Що думає Іщенко про Україну 2020 рік

Відомий аналітик вважає, що наступаючий 2020 рік стане вирішальним для України. Незважаючи на внесення змін до Конституції, що необхідно для вступу в Європейський союз, НАТО і ЄС кинуть країну. З точки зору все це робиться для власної розради і не більше.

Фото Ростислава Ищенко на прессконференции

До того ж, кожна спроба внести зміни, викликала з боку РФ негативну реакцію. Ще, будучи президентом, Порошенко заявив: «Не виключено, що активізація Росії спрямована на зрив домовленостей. І це у неї виходило протягом 4,5 років. Однак, я впевнений, що дія країни агресора будуть безглузді. Єдність і згуртованість українського народу здобуде перемогу».

Недавнє висловлювання політолога Карасьова про потрібність України НАТО в якості плацдарму для установки військових баз, Іщенко назвав надто оптимістичним. На сьогоднішній день в сформованій політичній та економічній ситуації Україна нікому не потрібна.

Важливо! Цікавити Євросоюз вона буде до кінця 2020 року, коли вирішиться питання з будівельними роботами «Північного потоку-2». Після того, як значна частина газового транзиту, що йде через Україну, буде втрачена, держава стане нікому не цікавим.

Щодо виключення з Конституції України можливості оренди території для встановлення військових баз НАТО, останні новини Ростислава Іщенка 2020 свідчать наступне:

«Україна живе ілюзіями. Вона думає, що територія Криму входить до її складу. Саме ця територія повинна була бути орендована натовською армією. Але Крим давно став російським, тому це питання перестав цікавити НАТО і ЄС. Ніхто ні в кого нічого орендувати не буде».

Якщо ж стане питання розміщень військової бази НАТО на території України, ніхто її не питатиме, де це робити. І платити орендну плату за її установку ніхто не буде.

Іщенко про нового президента

Перемога Зеленського на виборах ніяким чином не відіб’ється на курсі України. Він як і раніше залишиться антиросійським. Аналізуючи останнє висловлювання Іщенка Ростислава про Україну, стає ясно, що чекати оптимістичних рішень питань щодо між РФ і Україною не варто. З його слів зміна курсу стала необхідністю, оскільки він перетворився на справжню диктатуру.

Цікаво! Різниця між п’ятьма президентами; Кравчуком, Кучмою, Ющенком, Януковичем і Порошенка полягає в повному вичерпанні спадкового ресурсу і зростання конкуренції. Вперше курс на НАТО і ЄС вперше був узятий в 1996 році при Л. Кучмі.

Тому, повернути від курсу ЄС Зеленський не зможе. Поряд з цим новому президенту доведеться знайти шляхи врегулювання військового конфлікту на Донбасі і стабілізації ситуації всередині країни. Інакше, обрана ним дорога нічим не відрізнятиметься від попередніх президентів.

Час платити за рахунками наближається

З вибором нового президента політична та економічна ситуація в країні зазнає глобальних змін. Головним завданням нового президента України Володимира Зеленського стане виплата державного боргу:

  • сума боргу станом на березень становила 540 млн.;
  • з наближенням 2020 року вона складе більше 80 млрд. доларів;
  • сума за зовнішнім держборгом (з відсотками) становить близько 12 млрд. доларів.
Фото Ростислава Ищенко

Політолог Ростислав Іщенко про Україну сьогодні говорить для України, сума державного боргу є не підйомною. А якщо врахувати нестабільну економічну ситуацію, невдоволення українців з приводу підвищення вартості комунальних послуг, ситуація в країні може загостритися ще більше.

Нові публікації політолога

В останніх публікаціях політолога з’явилася інформація, що Росія як і раніше намагається підштовхнути Україну до мирної домовленості з лідерами ЛНР і ДНР.

Якщо почитати нові публікації аналітика Ростислава Іщенка про Україну 2020 рік стає ясно, що відмова РФ підтримки опозиційної платформи «За життя» демонструє, яким чином уряд Зеленського має вибудовувати відносини з Луганськом і Донецьком.

РФ зацікавлена в мирному врегулюванні конфлікту на Донбасі, оскільки ця територія їй не потрібна. Однак, зі свого боку, Україна вимагає повного роззброєння армії ДНР і ЛНР і здачі територій. Через незгоду обох сторін проблема зависла в повітрі.

Зі слів Іщенка, Росія показує, що дорога в Москву лежить через ЛНР і ДНР. Саме цим шляхом пішли Медведчук і Бойко. Вони намагаються домовлятися з лідерами Республік. Тому, при виникненні проблем, вони завжди можуть бути прийняті в Москві, чого не можна сказати про інших політиків.

Причому, прийом в Москві ведеться не президентом і прем’єром, а на рівні конкретних відомств, які швидше за все закріплені за республіками. В інтерв’ю Іщенко про Україну 2020 рік заявлено, сто переговори в рамках «Мінського процесу» проводяться між РФ і Україною, а не ватажками Республік. При цьому Москва є їх гарантом.

Про протистояння Россі і США

Зі слів політолога, РФ ніяким чином не може впливати на долю українців і росіян, що просиджують на території України. Допомагати Львову, Дніпру вона не зможе, оскільки територія належить іншій державі. Загострення ставлення на міжнародній арені не йдуть на користь нікому – заявив Іщенко.

На його думку, головним завданням на сьогоднішній день є перемога в протистоянні з США. Після цього, ситуація на Україні і відносини між РФ і Україною нормалізуються.

Разом з перемогою на США, Росія отримає в союзники Україну. Ситуація, що склалася сьогодні, ще раз підтверджує, що Америка різко втрачає глобальні позиції, що її хвилює. Витіснення з Далекого Сходу, неможливість розміщення баз в Сирії, відмова Туреччини від співпраці, труднощі з геополітичною ситуацією ставлять її в глухий кут і не залишають часу на прийняття рішень.

Резюме

Висловлювання політолога Ростислава Іщенка кажуть, що в 2020 році курс України залишиться тим же. Але не варто виключати зради з боку ЄС і НАТО, а також загострення економічної ситуації-за погашення державного боргу. Остання крапка у відносинах між Росією і Україною буде поставлена після перемоги в протистоянні з США.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.