UKRjizn.com
Image default
Економіка

Роздрібна торгівля США очікує зниження темпів продажу цієї «Чорної п’ятниці»

“Чорна п’ятниця” дає старт традиційним передсвятковим покупкам, але цього року на покупців тисне інфляція.

Зростання цін на продукти харчування, оренду, бензин та інші побутові витрати негативно впливає на покупців.

В результаті багато хто не хоче витрачати гроші, якщо не бачать великих знижок і стає більш розбірливим щодо своїх покупок.

«Цього року грошей буде не так багато, як минулого року», – заявила соціальний працівник із Манхеттена Кеті Ліч, блукаючи між стелажами у Walmart у Секокусі, штат Нью-Джерсі.

Національна федерація роздрібної торгівлі, найбільша галузева асоціація, очікує, що зростання передсвяткового продажу сповільниться до 6-8 відсотків порівняно з блискучими 13,5 відсотка минулого року.

Але ці цифри, які включають продаж через Інтернет, дано без урахування інфляції, тому реальні витрати можуть виявитися навіть меншими, ніж минулого року.

За прогнозами Adobe Analytics, онлайн-продажі зростуть на 2,5 відсотка в період з 1 листопада по 31 грудня, що менше торішніх 8,6 відсотка, коли покупці сумнівалися щодо повернення до звичайних магазинів.

Аналітики розглядають п’ятиденні вихідні «Чорної п’ятниці», які включають Кіберпонеділок як ключовий показник готовності покупців витрачати гроші, особливо цього року.

На період між Днем подяки та Різдвом припадає приблизно 20 відсотків щорічних продажів у роздрібній торгівлі.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.