UKRjizn.com
Image default
Новости компаний

Розмальовки для хлопчиків: користь занять

Практично кожна людина в дитинстві мала розмальовки — більшість дітей люблять фантазувати і створювати свій різнобарвний світ. Таке заняття має багато позитивних моментів. Чорно-біле зображення прикрашають за допомогою різнокольорових олівців, фарб, фломастерів, крейди. Хлопчики частіше вибирають розмальовки машини. Важливо показати їм, як це робити правильно, щоб захопити цим заняттям. При цьому слід хвалити дитину, з цікавістю розглядати картинки.

Користь розмальовок

Розмальовки — цікаве заняття, яке дозволяє заспокоїти гіперактивну дитину. При цьому воно абсолютно безпечне та корисне. Дитина вчиться правильно тримати фломастер або олівець — ця навичка знадобиться в школі, коли рука виявиться досить натренованою, щоб тримати ручку. Це заняття розвиває моторику.

У процесі діти вчаться розрізняти кольори та їх відтінки. Це розвиває фантазію та тренує уяву. Розфарбовування вчить дітей бути:

  • зосередженими;
  • усидливими;
  • уважними;
  • доводити розпочату справу до кінця.

Педагоги радять розфарбовування чергувати з малюванням. При роботі з фломастерами немає потреби сильно напружувати руку. Але важливо, щоб сторінки були досить щільними і фломастер не друкувався на наступні сторінки. 

Трохи складніше і не так швидко працювати з олівцями — у цьому випадку буде потрібне підвищене терпіння. Не варто купувати великий набір олівців — цілком достатньо шести основних кольорів. При роботі з фарбами від дитини потрібна особлива акуратність — важливо не виходити за рамки малюнка.

Машинки-розмальовки для хлопчиків

Хлопчики люблять машини. Заняття з іграшками варто чергувати з розмалюванням. У процесі діти зможуть познайомитися з різними частинами автомобіля: кузовом, колесами, кабіною. При цьому вони можуть фантазувати та створювати нереальні образи – авто із зеленими або червоними колесами.

У книгах пропонуються різні моделі і тому хлопчики вчаться їх розпізнавати, відрізняти спортивні боліди від авто преміум-класу. Заняття занурює їх у світ мрій та фантазій, манить у подорожі, розвиває творче мислення. Воно здатне утримати непосидющого хлопчину дома без шкоди здоров’я, на відміну від комп’ютерних ігор.

Інтернет-магазин книг Книгарня “Є” пропонує найбільший вибір вітчизняної та іноземної літератури для вітчизняного читача, а також розмальовки машин. На сайті book-ye.com.ua представлені книги різного оформлення та специфіки розфарбовування, що супроводжуються загадками та секретами. Окремі видання стосуються мультиплікаційних персонажів. Оформити замовлення можна легко та швидко. З усіх питань слід звертатися до досвідчених менеджерів — на сайті наведені номери контактних телефонів.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.