Щасливі знаки 2020 року

Ми всі хочемо бути щасливими. Але як ми можемо змінити ситуацію на краще, застосовуючи комбінацію Фен-Шуй і китайського зодіаку.

Особливості року Щура за східним календарем

Астрологи і фен-шуйські експерти склали список порад, які можна використовувати в 2020 році, в рік металевого Щура. Також фахівці Фен-Шуй рекомендують носити амулети з символом року — Щуром, а це можуть бути як браслети, кулони, так і брелоки. Крім цього, в будинку можна розмістити статуетки, що представляють собою, наприклад, золоту щура, яка є символом процвітання і успіху, її бажано розмістити в північній частині спальні або вітальні.

Щасливі знаки

Слід зазначити, що рік Щура починається в суботу, 25 січня 2020 року, в Китайський Новий рік, який принесе великі можливості, але при цьому і непередбачувані ситуації. Щур буде керувати багатьма громадськими подіями 2020 року. Оскільки кожен китайський (східний) знак зодіаку має певні стосунки з Пацюком, то можна очікувати, що кожному з нас доведеться зіткнутися з певними труднощами.

Везучі знаки східного гороскопу Кролик (Кіт), Тигр і Дракон

В 2020 році найбільш щасливими й успішними знаками в китайському Зодіаку будуть Тигр, Дракон і Кролик. Народженим у рік Тигра, схоже, дуже пощастить в освіті та навчанні, але при цьому, їм належить важка конкуренція в кар’єрі, і вони повинні бути більш обережні зі своїм здоров’ям.

Везучі знаки східного гороскопу

Народжені в роки Тигра, Дракона і Кролика будуть схильні до фінансового успіху і до сімейного добробуту, тому астропрогноз 2020 радить їм плідно використовувати всі можливості, що виникають. Ризики не рекомендуються, щоб не втратити гроші, краще не ставити все на одну карту.

Щасливими талісманами в 2020 році для Тигрів, Драконів і Кроликів стануть рослини в зелених горщиках або дерева багатства, прикрашені нефритовими камінням або монетами.

Змія

Також успішним, прибутковим і щасливим 2020 рік буде для представників знака Змії. Сімейні спори і конфлікти значно скоротяться, а довгострокові проекти, в які вони вклали багато зусиль, почнуть приносити матеріальні блага, нарешті-то у Змій з’явиться внутрішнє щастя.

Дуже сприятливий рік, набагато кращий, ніж попередній для народжених в роки Змії. Сила каменів і кристалів, таких як гематит, турмалін, Малахіт, яшма і сердолік, може зробити його ще краще. Сприятливі амулети: цитринове дерево.

Щур

Для Щурів цей рік стане дуже корисним, вигідним і продуктивним. Їх часто запрошуватимуть на вечірки та весілля. Організація власного весілля також є великою ймовірністю в цьому році. Що стосується успіху в бізнесі або кар’єрі, Щурам буде супроводжувати успіх і удача, тому що цей рік є сприятливим періодом для реалізації та завершення всіх проектів.

Тим не менш, Щури повинні бути обережні, щоб не перевантажувати себе на роботі і іноді брати деякий час для відпочинку, коли вони відчують серйозну втому. Рекомендується проводити більше часу в колі сім’ї, а не розвивати бізнес-проекти. Щоб залучити велику удачу, Щурам слід носити прикраси складаються з каменів і кристалів (бажано нефриту) або прикраси з символами Фен-Шуй, такими як Pi Yao (Пі Яо), намисто Dzi (Дзі), символ подвійного щастя або амулет зі своїм зодіакальним знаком.

Знаки для яких 2020 рік буде складним?

 Кінь

Для Коней 2020 рік — це рік самоаналізу, поглиблення їх віри і духовності, але не рік фінансових вкладень. У 2020 році кінь буде в прямому конфлікті з щуром, тому, якщо ви кінь, вам краще бути обережними. Успіх не буде легко досяжний, але взявши на себе відповідальність, ви отримаєте винагороду за свою роботу. Ви будете миритися з помилками минулого і не будете терпіти негативних людей навколо.

Здоров’я є основною проблемою, тому ви будете більш обережно ставитися до свого раціону харчування. Щоб Коням залучити захист і процвітання в рік Щура 2020, їм слід завжди носити з собою китайське божество Тай Суй, яке здатне подарувати його власникові удачу, здоров’я, благополуччя. Дане божество можна знайти у вигляді картки, брелка або ж амулета, також актуальним буде буклет Тай Суй або картина в будинку і офісі.

Коза, Бик і Півень

Ті, хто народився під східними знаками зодіаку Кози, Бика або Півня, в цьому 2020 року, емоційно не будуть відчувати себе комфортно, тому що вони вступлять у конфлікт зі знаком Щура. Цього року ці три знаки повинні будуть навчитися прислухатися до свого внутрішнього голосу і, в своєму особистому житті, вони повинні будуть докласти багато зусиль для підтримки гармонійних відносин.

Народжені в рік Кози, Бика і Півня потребують захисних каменях і кристалах, таких як смарагд, або амулети Фен-Шуй, таких як Кван Інь або Фук Цибулю Сау, також буде дуже корисним талісман Тай Суй, про який ми розповідали вище. Слід зазначити, що для інших знаків східного гороскопу, прийдешній «Щурячий рік» буде звичайним або ж нейтральним роком.

Гороскоп на березень 2020 року від Павла Глоби
Жіночий гороскоп на 2020 рік

Add a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *