UKRjizn.com
Image default
Гороскоп

Щасливі знаки 2022 року

Ми всі хочемо бути щасливими. Але як ми можемо змінити ситуацію на краще, застосовуючи комбінацію Фен-Шуй і китайського зодіаку.

Особливості року Тигра за східним календарем

Астрологи і фен-шуйські експерти склали список порад, які можна використовувати в 2022 році, в рік металевого Тигра. Також фахівці Фен-Шуй рекомендують носити амулети з символом року — Тигром, а це можуть бути як браслети, кулони, так і брелоки. Крім цього, в будинку можна розмістити статуетки, що представляють собою, наприклад, золотого тигра, що є символом процвітання і успіху, її бажано розмістити в північній частині спальні або вітальні.

Щасливі знаки

Везучі знаки східного гороскопу Кролик (Кіт), Тигр і Дракон

В 2022 році найбільш щасливими й успішними знаками в китайському Зодіаку будуть Тигр, Дракон і Кролик. Народженим у рік Тигра, схоже, дуже пощастить в освіті та навчанні, але при цьому, їм належить важка конкуренція в кар’єрі, і вони повинні бути більш обережні зі своїм здоров’ям.

Везучі знаки східного гороскопу

Народжені в роки Тигра, Дракона і Кролика будуть схильні до фінансового успіху і до сімейного добробуту, тому астропрогноз 2022 радить їм плідно використовувати всі можливості, що виникають. Ризики не рекомендуються, щоб не втратити гроші, краще не ставити все на одну карту.

Щасливими талісманами в 2022 році для Тигрів, Драконів і Кроликів стануть рослини в зелених горщиках або дерева багатства, прикрашені нефритовими камінням або монетами.

Змія

Також успішним, прибутковим і щасливим 2022 рік буде для представників знака Змії. Сімейні спори і конфлікти значно скоротяться, а довгострокові проекти, в які вони вклали багато зусиль, почнуть приносити матеріальні блага, нарешті-то у Змій з’явиться внутрішнє щастя.

Дуже сприятливий рік, набагато кращий, ніж попередній для народжених в роки Змії. Сила каменів і кристалів, таких як гематит, турмалін, Малахіт, яшма і сердолік, може зробити його ще краще. Сприятливі амулети: цитринове дерево.

Щур

Для Щурів цей рік стане дуже корисним, вигідним і продуктивним. Їх часто запрошуватимуть на вечірки та весілля. Організація власного весілля також є великою ймовірністю в цьому році. Що стосується успіху в бізнесі або кар’єрі, Щурам буде супроводжувати успіх і удача, тому що цей рік є сприятливим періодом для реалізації та завершення всіх проектів.

Тим не менш, Щури повинні бути обережні, щоб не перевантажувати себе на роботі і іноді брати деякий час для відпочинку, коли вони відчують серйозну втому. Рекомендується проводити більше часу в колі сім’ї, а не розвивати бізнес-проекти. Щоб залучити велику удачу, Щурам слід носити прикраси складаються з каменів і кристалів (бажано нефриту) або прикраси з символами Фен-Шуй, такими як Pi Yao (Пі Яо), намисто Dzi (Дзі), символ подвійного щастя або амулет зі своїм зодіакальним знаком.

Знаки для яких 2022 рік буде складним?

 Кінь

Для Коней 2022 рік — це рік самоаналізу, поглиблення їх віри і духовності, але не рік фінансових вкладень. У 2022 році кінь буде в прямому конфлікті з Тигром, тому, якщо ви кінь, вам краще бути обережними. Успіх не буде легко досяжний, але взявши на себе відповідальність, ви отримаєте винагороду за свою роботу. Ви будете миритися з помилками минулого і не будете терпіти негативних людей навколо.

Здоров’я є основною проблемою, тому ви будете більш обережно ставитися до свого раціону харчування. Щоб Коням залучити захист і процвітання в рік Тигра 2022, їм слід завжди носити з собою китайське божество Тай Суй, яке здатне подарувати його власникові удачу, здоров’я, благополуччя. Дане божество можна знайти у вигляді картки, брелка або ж амулета, також актуальним буде буклет Тай Суй або картина в будинку і офісі.

Коза, Бик і Півень

Ті, хто народився під східними знаками зодіаку Кози, Бика або Півня, в цьому 2022 року, емоційно не будуть відчувати себе комфортно, тому що вони вступлять у конфлікт зі знаком Тигра. Цього року ці три знаки повинні будуть навчитися прислухатися до свого внутрішнього голосу і, в своєму особистому житті, вони повинні будуть докласти багато зусиль для підтримки гармонійних відносин.

Народжені в рік Кози, Бика і Півня потребують захисних каменях і кристалах, таких як смарагд, або амулети Фен-Шуй, таких як Кван Інь або Фук Цибулю Сау, також буде дуже корисним талісман Тай Суй, про який ми розповідали вище. Слід зазначити, що для інших знаків східного гороскопу, прийдешній «Тигрячий рік» буде звичайним або ж нейтральним роком.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.