UKRjizn.com
Image default
Нерухомість

Що буде з ринком нерухомості в Україні в 2020 році?

Цілком очевидно, що нерухомість-завжди краще вкладення в майбутнє і хороший майданчик для бізнесу. Хтось купує житло для себе, хтось для здачі в оренду, причин може бути безліч. Ціни на цьому ринку рідко стабільні. Все залежить від розвитку економіки, загального рівня забезпеченості громадян, інфляції і т. д. Для деяких купівля житла – мрія всього життя. Ставитися до цього потрібно з величезною серйозністю. Саме тому всіх так цікавить прогноз цін на нерухомість в Україні 2020 рік.

ринок нерухомості

За прогнозами фахівців, в 2020 році ринок нерухомості очікує чергове подорожчання. Покупці вимагають все більше і більше, а забудовники не зупиняються в пошуках чогось нового.

У 2020 році, люди швидше віддадуть перевагу первинному житлу або навіть будинкам в передмісті. Висотки-мурашники вже не так популярні, як раніше.

Тенденції минулого року продовжують розвиватися. Сюди відноситься підвищення вартості квадратного метра. Це відбувається через зростання цін на будматеріал, збільшення заробітної плати. Плюс з кожним роком забудовники все більше намагаються приділити увагу нюансам, типу пандусів і подібних умов для людей з обмеженими здібностями.

Прогноз цін нерухомості України на 2020 рік констатує, що малометражне житло буде користуватися найбільшим попитом. Все тому, що доходи потенційних клієнтів залишаються недостатніми для здійснення великих покупок, а іпотечний ринок розвинений на недолжном рівні. У столиці України зростання цін в даному сегменті сягатиме до 20%, в інших областях наполовину нижче.

Що стосується тенденцій 2020 року?

Прогноз нерухомості України на 2020 рік свідчить, що покупці все більше вимагатимуть квартир під ключ, включаючи зроблений ремонт, іноді навіть меблі. Найчастіше такі запити пред’являє орендар, рідше – покупці для особистого користування.
Житло в передмісті стане найбільш активним на ринку нерухомості. На відміну від вторинного житла, воно нове і набагато дешевше міських новобудов. Звичайно, не кожен квартал зможе похвалитися розвиненою інфраструктурою, тут цей ринок, звичайно, буде програвати. Первинний ринок зовсім небагато спаде в ціні, а вторинний очікує здешевлення до 10%.

Все більше число забудовників переходять на новий рівень. Сюди відноситься поліпшення планувань, тому що одноманітність злегка набридло потенційним клієнтам. Вони все більше віддають перевагу новобудовам з паркінгом і вже розвиненою інфраструктурою. Ніхто не хоче бігати півгодини в магазин або перукарню, та ще й з дитиною. Ставка робиться на комфорт. Різні зони відпочинку і багато іншого, що спрощує і покращує життя.

У таких містах, як Черкаси, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Хмельницький ціни впали на 500 доларів із-за перенасичення ринку нерухомості великою кількістю об’єктів. Ринок переповнений забудовниками. Як би вони не намагалися підвищити ціну на житло, зрештою, все одно влаштовують розпродажі.

На даний момент рентабельність цієї справи вже не так висока. Якщо раніше прибуток становив до 30%, то зараз в кращому випадку-10%. Багато забудовників збанкрутували, величезна кількість об’єктів залишилися недобудованими і багаторазово переходять від власника до власника. Деякі навіть почали працювати в мінус в надії врятуватися. Кілька тисяч квартир на ринку стоять “зайвими”. Це досить велика кількість застою, в порівнянні з минулим роком.

прогноз

Ціни на квартири 2020 рік

Питання, які будуть ціни на нерухомість в 2020 році в Україні, як і раніше актуальний. В основному, ціни трохи спадуть. Навіть, якщо в офіційних прайсах вони залишаться колишніми або ж підвищаться, то насправді «процес торгу» розставить все на свої місця.

Забудовники потроху зменшують темпи, приблизно на третину. В середньому собівартість одного квадратного метра в новобудові буде стартувати з 13000 грн, в передмісті – 11000 грн. Перед новим роком завжди пропонують знижки на паркінг і саме житло.

Забудовники роблять акцент на нових фішках, це приваблює потенційних клієнтів. Але все одно їх набагато менше, ніж існуюча пропозиція на ринку нерухомості. Як результат, інвестицій потрібно ще більше. Це можуть бути навіть засклені майданчики, унікальні архітектурні рішення, нові технології, що стосуються ефективного енергоспоживання.

індекс інфляції

Якщо проаналізувати прогноз цін на нерухомість в Україні 2020, то за підрахунками, щоб пересічна українська сім’я змогла дозволити собі саму дешеву однокімнатну квартиру, відкладати доведеться 10 років. Тому, щоб швидше придбати власну житлоплощу, можна скористатися іпотечними послугами або розстрочкою від самого забудовника.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.