Що чекає Драконів в 2022 році?

Нарисованный красный дракон

Для неймовірно активних і яскравих Драконів, східний гороскоп на 2022 рік, прогнозує їм небувалий успіх, при цьому, їх чекає пацюча прихильність. Проте, для отримання всіх благ доведеться проявити граничну чесність і працьовитість.

Характеристика знака Дракон

В Піднебесній саме Дракон вважається священною твариною, з ним пов’язано величезна кількість легенд і міфів. Тому гороскоп обіцяє цьому східному знаку казковий успіх і щасливі дні.

Як сильні особистості, вони запам’ятовуються співрозмовникам з першого слова, уникнути їх чарівності просто неможливо. На безліч речей у них існує вкрай нестандартний погляд. Завдяки своєму творчому потенціалу завжди потрапляють в центр уваги.

Зовні виглядають спокійними, впевненими в собі, зануреними в робочий процес. Дракони мають гарне почуття гумору, у них в запасі завжди знайдеться пара жартів для розрядки зупинки.

Від природи допитливі, намагаються поєднувати відразу кілька захоплень. Захопливі натури миттєво загоряються новими ідеями, але так само швидко втрачають до хобі всякий інтерес. Харизма і начитаність допомагають вести бесіду з ким завгодно, легко залишатися цікавим співрозмовником.

Положительные и отрицательные стороны Дракона

Життя у них яскраве, ніяким негараздам їх не зломити. Правда, вони часто провокують заздрість оточуючих, адже без праці стають багатими і знаменитими. Дракони володіють лідерськими якостями, ведуть за собою колег і завжди прагнуть до досконалості. Вимагаючи ідеального результату від інших, самі не задовольняються напівзаходами.

Що чекає драконів в 2022 році?

За будь-яких умов представники цього знака прокладають собі шлях до свободи і незалежності. Не тільки в роботі, але і в сім’ї вони не люблять над собою начальників.

Самі ненавидять просити про допомогу, вважаючи це проявом слабкості. Зате іншим прийдуть на виручку в будь-який час дня і ночі. Рік 2022 змусить провести переоцінку життєвих цінностей, змінити орієнтири, заново розставити пріоритети.

Щоб уникнути зривів через дрібниці потрібно обзавестися ангельським терпінням, інакше погана слава забезпечена. Східний гороскоп для Дракона, допускає виникнення проблем на початку року, і триватимуть вони не менше півроку. А від докладених зусиль в цей час не буде користі. Ні в робочих цілях, ні в амурних справах, ні в одній сфері досягти мрії не вийде.

Виникне відчуття того, що Щур просто відвернулася від Драконів, і не бажає їм допомагати. Але приводів для розладу немає, просто потрібно дочекатися настання білої смуги.

Великий ризик початку депресії, але краще гнати від себе негативні думки. З настанням світлих днів на лад підуть всі справи разом, і життя різко полетить вгору. Драконам по праву покладається заробити гучну славу і отримати фантастичну фінансову прибуток.

Описание тех, кто рожден в год Дракона

Гороскоп для чоловіка

Розкуті і впевнені в собі, супер мачо цього сузір’я нітрохи не сумніваються в своїй правоті. Однак, в 2022 році їм доведеться використовувати всю силу і дар переконання, щоб досягти запланованого благополуччя.

На любовному фронті все буде йти рівномірно, без особливих сплесків і переживань. Сталість отримають всі відносини, хоча дракони не схильні залишатися в тривалих відносинах.

Самці обожнюють підкорювати своїх жінок, домагатися їх розташування, воювати за серце коханої. Одинаки обов’язково знайдуть довгоочікуване щастя, а сімейні хлопці повинні перекроїти свій робочий розклад. Інакше, пропадаючи на роботу в колишньому режимі, вони ризикують посваритися з членами сім’ї, яким різко не вистачає любові і уваги.

Професійних висот вдасться домогтися ближче до кінця року, і то за допомогою вродженого таланту. Перша половина розглянутого періоду пройде у важких працях, але витрачені зусилля дадуть досить відчутні плоди.

Гороскоп для жінки

Дами цього знака явно багато взяли від міфічного покровителя, адже вони проявляють просто містичну привабливість. Дракони жіночої статі-потужні лідери, власниці гострого розуму, неповторної харизми. З першого погляду вони справляють незабутнє враження, забути їх нереально.

Саме цей ефект, вироблений на оточуючих, слід активно використовувати для перетворення мрій в реальність. Щур готова надати підтримку всім любителькам фліртувати, якщо тільки вони не пов’язані узами шлюбу.

Кокетки отримають шанс на серйозні стосунки, якщо зуміють розгледіти потенціал у зовні непоказному залицяльнику.

Сімейні красуні повинні будуть розподіляти час між роботою і сім’єю. Найбільш важкий період настане навесні, коли проблеми наваляться відразу з усіх боків. Серед колег з’явиться чимало заздрісників, їх варто побоюватися.

А ось поспішати за допомогою соратникам не варто, інакше Посада вислизне. Щоб домогтися кар’єрної висоти, доведеться покладатися виключно на власні сили. Чекати підтримки від сторонніх не потрібно.

Любовний гороскоп

В сім’ї обстановка буде рівною, без появи сімейних конфліктів з великих приводів. Звичайно, від суперечок з виховання дітей і планування бюджету не застрахований ніхто, але Драконам дано виходити з непростих ситуацій переможцями. Їх відносини з другими половинами здатні залишатися міцними і гармонійними.

Літні дні покажуть, наскільки сильна нестача любові та емоцій. Якщо в сім’ї схвалення і похвал буде мало, Дракони постараються знайти їх на стороні. Але не варто зраджувати довіру близьких, адже крім них ніхто не здатний дати повноцінну підтримку.

Вдома завжди чекає тепло і затишок, смачна вечеря і душевна розмова. Коли на роботі наваляться проблеми, чоловік або Дружина заспокоять, повернуть втрачену впевненість в собі.

Самотні Дракони задумаються про укладення шлюбного союзу, і багатьом цього вдасться.

Рекомендації гороскопу на 2022 рік: ніколи не відмовлятися від романтичних побачень, не опускати руки, чекати принца або принцесу. Адже любов завжди може прийти з того боку, звідки її не чекають.

Грошовий гороскоп, кар’єри

Матеріальне становище в 2022 році буде вкрай складним, і про стабільність доведеться тільки мріяти. Особливої обережності зажадають витрати, адже викидати гроші на вітер дуже небезпечно. Від великих вкладень краще взагалі відмовитися, і звернути всю увагу в бік ощадливості.

Щур ненавидить порожні витрати, і прагне відкладати зароблені гроші до кращих часів. Дракони, що прикладають масу зусиль для заробітку грошей, отримають щуряче схвалення. Зусилля, докладені раніше, стануть приносити відчутні плоди, але тринькати навіть великі прибутки не варто.

У прийдешньому році — не можна зупинятися на досягнутих результатах, інакше зайва самовпевненість буде коштувати всіх зайнятих позицій. Попереду чекають ще більш високі посади, солідні гонорари, повага колег. Але слід проявляти обачність, не нехтувати наявністю конкуренції.

Дракони, грамотно проявляють лідерські якості, зможуть показати всім заздрісникам, що з ними жарти погані. Сила, показана без зайвої скромності, дозволить вселити підлеглим повагу, а бос помітить і підвищить.

Тільки чесні і наполегливі трудівники доб’ються колосальних результатів, важливо завести корисні знайомства.

Гороскоп здоров’я

Дракони, весь час проводять на службі, ризикують зіткнутися з нервовим виснаженням, відчути занепад сил, брак енергії. Чим довше триває робочий день, тим вище ймовірність впасти в смуток, дратуватися по дрібницях, психувати.

Зимові холоди і ожеледиця можуть привести до серйозних травм, варто уважно підбирати стійке взуття. Східний астропрогноз закликає кинути шкідливі пристрасті, наприклад, звичку палити.

В цьому випадку можна зробити організму подарунок, позбавити себе необхідності довго і неприємно лікуватися. Здорове харчування – запорука гарного самопочуття. Раціон повинен включати свіжі овочі і фрукти, а від жирного м’яса варто відмовитися раз і назавжди.

Знаменитості, народжені в рік Дракона

Чимало впливових і популярних людей народилися під знаком Дракона:

  • Джон Леннон.
  • Ернесто че гевара.
  • Льюїс Керрол.
  • Зигмунд Фрейд.
  • Сальвадор Далі.
  • Жанна Дарк.
  • Марлен Дітріх.
  • Сара Бэрнар.
  • Жюльєтт Бінош.
Знаменитости рожденные в год Дракона

Рік 2022 принесе з собою величезну кількість серйозних випробувань і викликів, але природжені лідери і борці, Дракони зможуть легко з усім правитися. Щур готова їм допомогти, якщо побачить працьовитість і старання.

Add a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован.