UKRjizn.com
Image default
Гороскоп

Що чекає Лева в 2022 році?

Як визнаному цареві гороскопу, Леву звично перебувати в центрі загальної уваги, отримуючи блага, майже не докладаючи зусиль!

Знак зодиака Лев

У 2022 році представників цього царственого знаку чекає небувалий підйом енергії, творчий сплеск, сімейне щастя і просування по службі. Тигр готовий у всьому підтримати Лева, посприяти в справах. Але все можливо, якщо левова самозакоханість не стане переходити межі.

Що чекає Лева в 2022 році?

 Події захоплять Львів буквально з перших днів 2022 року, і закрутять у вирі пристрастей, проблем і бажань. Лише вміння грамотно організувати робочий процес, виділити час на захоплення і самодисципліна допоможуть впоратися з усім.

Тигр прийде в захват, побачивши, наскільки віртуозно Леви управляються на роботі, будують стосунки, допомагають ближнім. Зимові місяці зажадають від левів повної самовіддачі, і доведеться відкласти особисте життя на потім, щоб займатися робочими питаннями.

Характеристики знака Лев

Колектив просто не зможе нормально працювати, якщо Лев не візьме на організаційні моменти, і не очолить важливий проект.

Спритність у виході з будь-якої ситуації допоможе проявити активність, і заслужити повагу товаришів по службі в 2022 році. Після напруженої зими прийде більш розслаблена весна, що дозволяє зайнятися приємними клопотами.

З приходом тепла все Леви зможуть звернутися до любовних пригод, зустріти другу половину, задуматися про розширення сім’ї. Романтична ейфорія зробить Львів безтурботними, чим спробують скористатися шахраї.

Прагнення все тримати під контролем підкаже момент, коли слід випустити кігті, і дати всім зловмисникам зрозуміти, з ким вони зв’язалися. Обдурити або підставити Лева спробують як деякі родичі, так і давні ділові партнери.

До осені можна буде підводити підсумки, оглядаючи результати наполегливих праць. Оцінивши ситуацію тверезим поглядом, Лев побачить, чого домігся, і до чого ще належить прагнути. Надолужити ніколи не пізно, тому до кінця 2022 року сміливо беріться за організацію дружніх посиденьок, влаштовуйте романтичні побачення.

Любовний гороскоп для Левів

Більшість Львів відчують спрагу змін в особистому житті, але уявна натура підкине приводи для сумнівів.

Здавалося б, завести новий роман приємно, але розлучатися з колишнім партнером – сумно. Ті, хто зважаться на розрив відносин, нічого не втратять, але можуть і не отримати нічого взамін. Краще зберегти давній зв’язок, і постаратися вийти на новий рівень.

Сімейні Леви всерйоз задумаються про поповнення сімейства, і вирішать народити дитину. Вільні відчують бажання відвідати ЗАГС, зробивши коханих офіційними подружжям.

Навесні загостряться конфлікти, що виникають без приводу. Осінь принесе чимало приводів для шалених ревнощів. Якщо відкинути в сторону надмірну гордість, йти на діалог і не проявляти зарозумілість, відносини з партнером вдасться вирівняти. Не потрібно тиснути на кохану людину, або намагатися його переробити.

За допомогою компромісу і обопільної поваги можна зміцнити любов, і заслужити щастя на довгі роки. Бурхливий роман трапиться у одинаків, сім’янини оновлять відносини, всім буде здорово і комфортно разом.

Гороскоп здоров’я для Левів

Левовому самопочуттю нездатне нашкодити ніяке велика кількість подій. Шалений темп життя, такий виснажливий, лише додасть Левам додаткової бадьорості, підвищивши рівень енергії.

Оптимізм, з яким зустрічаються всі труднощі, забезпечить захист від хвороб, адже щасливим Левам ніяка зараза не страшна. Перевтома, доповнене неправильним харчуванням, спровокує в середині року сильну безсоння.

З’явиться неприємна тяжкість в животі, проблеми з травленням. В якості відпускного відпочинку краще відмовитися від дачних турбот, і поїхати на повноцінне розслаблення. Наприклад, до моря, якщо за літні місяці не насолодитися сонцем, до зими можливе загострення простудних захворювань, занепад сил, депресія. Хороший відпочинок забезпечить запас здоров’я, а любов подарує друге дихання.

Фінансовий гороскоп

Величезних заробітків в 2022 році, Леву чекати не варто, незалежно від ревності праці. Так, заробітки будуть стабільними, але не більше того.

Відчутного багатства гороскоп не обіцяє, доведеться тимчасово відмовитися від ідеї стати мільйонером. Мабуть, настає період для будівництва фундаменту: пошуку партнерів, участі в проектах, реалізації давніх ідей.

Деньги для Льва

У жарку пору року Фінанси потечуть швидше, але разом з тим можливі ризики багато втратити. Позичати гроші не варто, їх можуть взагалі не повернути, або повернути з великим запізненням. Будь-які грошові вкладення варто проводити з максимальною обережністю, або відмовитися від витрат в бік накопичення.

Бізнес отримає нове дихання, якщо втілити перспективний проект. Головне, не радіти успіху надто бурхливо, щоб не привернути увагу підступних заздрісників.

Гороскоп кар’єри на 2022 рік

Леви, які займають посаду начальників, будуть вести таку агресивну політику, що всі можливі конкуренти в страху розбіжаться.

Керівники проявлять натиск і працьовитість, які обов’язково оцінить Тигр. Але, якщо продовжувати діяти з надмірною впертістю, навіть твердолобістю, удача відвернеться.

Потрібно проявляти гнучкість, не натискати на колег і підлеглих, частіше прислухатися до чужої думки. Надмірна самовпевненість людей, народжених під левиним знаком, зіграє з ними злий жарт, якщо не навчитися проявляти гнучкість.

Сім’я і колеги обов’язково помітять, якщо Лев стане більш м’яким, менш впертим і нахабним.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.