UKRjizn.com
Image default
Економічний прогноз

Що чекає на Україну в 2023 році на думку експертів

Існує найголовніше питання, яке непокоїть не лише мешканців України, а й людей у ​​всьому світі. Що буде з Україною у 2023 році, на думку політологів? Чи варто чекати на перемогу України найближчим часом?

Український військовий експерт

З питанням, що чекає на Україну, на думку експертів, звернулися до Олега Жданова. Він вважає, що завдяки найпесимістичнішим прогнозам, закінчення війни відбудеться влітку 2023 року. Затримка відбувається через те, що зброя йде дуже повільно. За оцінками американського інституту вивчення війни. Херсонська область звільнятиметься жоден тиждень, а можливо навіть жоден місяць. Росія намагається отримати переваги будь-яким шляхом. Шантаж, влаштований Росією, за допомогою Запорізької АЕС, був провалений. Світ також не зреагував на загрозу підриву Каховської ГЕС. Далі вони також прагнутимуть створити якусь брудну провокацію.

Україна – 22 армія світу фактично наполовину розгромила 2 армію світу. Росія повністю вичерпала свої наступальні здібності. При цьому українська армія щодня знижує оборонні здібності армії РФ. Вони намагаються перебудуватися, але Росія не була готова до затяжного воєнного конфлікту.

Дуже важливо Україні отримати від Німеччини отримати ширшу допомогу. Вони допомагають Україні, але ця допомога більш гуманітарна. Зброю теж передають, але у невеликих кількостях. Але Україні потрібно від Німеччини ще більше ППО, БТР та танків. Все це допоможе закінчити війну в короткий термін. Практично весь світ зараз підтримує українців і сподіваються на якнайшвидше знищення Росії.

Головнокомандувач ЗСУ

Генерал-лейтенант Валерій Залужний став людиною-легендою. Західні ЗМІ називають його «залізним генералом України». Він вважає, що на першому місці мають бути люди. Найголовніше – це максимально зберегти життя та здоров’я своїм підлеглим. Зеленський повністю довіряє командиру.

Залужний про те, що буде з Україною 2023 року, стверджує, що війна закінчиться. Він також припускає, що росіяни спробують наступ на Київ. Також він каже, що Україні необхідно повернути кордони 1991 року, зокрема й Крим. Для цього потрібна зброя дальньої дії. Це також допоможе захистити територію держави від ракетних обстрілів.

Міністр захисту України

Олексій Резніков розповів в інтерв’ю про третій етап війни – звільнення Херсона та інших територій. Перший етап – це зупинити просування російських військових. Другий етап – це стабілізувати ситуацію. Третя – це контрнаступ. Дуже швидко українським військовим удалося звільнити Харківську область. Далі швидкість трохи поменшала через зміну погодних умов.

Його думка як експерта про те, що буде з Україною, збігається з прогнозом політолога Михайла Шейтельмана. Резніков озвучив 2 прогнози. Перший, що українські військові розіб’ють російські війська, і вони відступлять до початку 2023 року. Другий прогноз політолога та міністра збігається. Вони вважають, що до лютого знищать російську армію повністю. Це означає, що закінчиться збройний конфлікт, Україна повернеться на кордони 24 лютого та настане політичний етап вирішення питання. Він полягатиме у переговорах щодо подальшої долі Луганська, Донецька та Криму. Цей етап може тривати тривалий час. Лише після цього Україну почнуть відбудовувати. Поки не буде досягнуто домовленостей, велике будівництво не проводитиметься.

Думка зарубіжних політологів про те, що чекає на Україну в 2023 році

Політологи говорять про те, що Україна проводить контрнаступ із великим успіхом. Російська армія обороняється чи навіть відступає. Герхард Манготт, професор Інсбрукового університету, вважає, що найближчим часом переговорів між країнами не відбудеться. Він вважає, що Росія має можливість досягти незначних перемог на території України. Але скористатися ними російське керівництво не здатне.

Путін провів часткову мобілізацію в Україні для поповнення російської армії. Велика кількість бійців поранена чи загинула. Йому потрібно ще військо чи переглянути свої плани. Російські воїни що неспроможні захищати таку тривалу лінію фронту.

Ханс-Хеннінг Шредер, політолог каже, що Україна протрималася набагато довше, ніж передбачали зарубіжні країни. Це пов’язано з керівництвом країни та духом у суспільстві. Ресурси Росії набагато більші, ніж в Україні. Вона має можливість виграти війну, але її керівництво не здатне для цього. З його слів, війна може затягтися на роки.

Але проблеми російської армії на фронті, нестача особового складу, проблеми з логістикою, проблеми з розвідкою є головними питаннями.

Політологи зазначають, що дедалі більше наростає критика на адресу Путіна. Запитання, як на це відреагує влада. Важливо, що, незважаючи на витрати, західні країни готові надавати військову та фінансову допомогу Україні. Це означає, що в зимовий час, коли військові дії будуть менш інтенсивними, Україна зможе підготуватися до нового етапу відвоювання своїх територій.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.