UKRjizn.com
Image default
Гороскоп

Що чекає Терези в 2022 році?

Найбільш врівноваженим і спокійним знаком зодіаку у всі часи вважалися Ваги. Їх важко вивести з себе, конфлікти і гострі кути вони майстерно обходять.

Тигр господар 2022 року, обіцяє дати Терезам можливість відпочити і розслабитися. Адже її попередниця Свиня доставила цьому знаку чимало клопоту і тривог.

Картинка знак зодиака Весы

Люди, народжені під цим знаком, звикли реагувати на події спокійно, проявляючи витримку і терпіння. Але у багатьох любовних питаннях, гороскоп на 2022 рік, обіцяє Терезам вихор емоцій, і він буде настільки потужним, що стримати гнів і роздратування не вийде. Але в цілому, річний цикл пройде без екстриму, розмірено і благополучно.

Що чекає Терези в 2022 році?

Згідно з гороскопом, почнеться рік настільки спокійно, що деяким представникам знака навіть стане нестерпно нудно.

Ніяких переживань, проблем і труднощів в цей початковий період їх не очікує. Однак, Тигр закликає використовувати затишшя для вдумливого складання плану на весь 2022 рік.

Знак зодиака Весы

Сидіти без діла не слід, важливо обзавестися міцним фундаментом. В момент, коли Ваги приступлять до втілення свого плану, їх почнуть відволікати близькі.

Саме в кінці зими у членів сім’ї з’являться питання, що вимагають рішення. Не варто злитися, потрібно приймати рідних з усіма недоліками.

Весняне тепло обдарує Ваги дивним натхненням, що дозволяє з ентузіазмом братися за будь-яку роботу. Інші побачать, на що здатний цей знак зодіаку, коли він повний творчих сил! Весна 2022 року покладе край нудьзі, і неприємні моменти нагадають про себе, змушуючи закликати на допомогу оптимізм.

З гарним настроєм справи підуть успішніше, і Тигр оцінить посмішку Терезів по достоїнству. У якийсь момент здасться, що нерви вже на межі, і енергії не залишилося.

Характеристика знака Весы

Не можна піддаватися смутному настрою, варто взяти ситуацію під контроль, працювати з потрійним завзяттям. Якщо добре попрацювати влітку, восени можна буде збирати солідний урожай.

Лев жарку пору року дозволить вирішувати не тільки робочі питання, але і приділити достатньо часу сім’ї. Розваги, а краще відпустку, варто спланувати заздалегідь, і не відмовлятися від них в догоду роботі.

В кінці літа слід частіше бувати на громадських заходах, щоб звести ділові знайомства. Корисні зв’язки ніколи не завадять, а на світському рауті ними обзавестися найпростіше.

Плюсы и минусы Весов

Осінь-період для зміцнення позицій, а то колеги думають, що Терезам їх посада не дорога. У цей період, можуть з’явитися сильні конкуренти, здатні витіснити вас із займаного поста. Потрібно проявити силу волі, і чітко показати, що ситуація в зоні уваги. Щоб бути на хвилі успіху, всю осінь потрібно брати додаткові зобов’язання, тримати безліч інформації в пам’яті.

Відчувати власну значимість і працездатність Терезам дуже сподобається! Кінець 2022 року дасть привід спочивати на лаврах, знайти хобі, зайнятися тим, що давно відкладали в довгий ящик.

Людям, народженим під сузір’ями повітряних знаків, в прямому сенсі вистачить пора парити в небесах. 2022 рік-ідеальний час, щоб досягти успіхів у кар’єрі. Для цього їм потрібно стати відповідальніше і менше піддаватися емоціям.

“Міняти сферу діяльності повітряним знакам не рекомендується”, – зазначає астролог.
Справа в тому, що на поточному місці роботи для представників стихії Повітря ймовірні і підвищення за посадою, і зростання окладу. Правда, тільки в тому випадку, якщо ці знаки зодіаку готові до трансформацій і роботі над собою.

В особистому житті ж повітряним знакам варто бути обережніше-необдумані вчинки і слова можуть зруйнувати навіть найстабільніші відносини.

Любовний гороскоп для Терезів

Терезів очікує яскравий рік, наповнений амурними пригодами, але всі події будуть суперечливими. Емоції і події змішаються, ніжність зіткнеться з грубістю, турбота стане чергуватися з байдужістю.

Моторошні скандали перейдуть в повну гармонію, а потім ідилія знову обернеться ураганом пристрастей. Навіть ваги, самі стримані і холоднокровні, не зможуть залишатися спокійними, і будуть виходити зі стану рівноваги.

Серпень підведе межу, показуючи, які пари пройшли випробування скандалами, а яким – не по дорозі. Для неокторих Ваг кінець літа ознаменується розлученням. Осіння пора запам’ятається спрагою експериментів, особливо, в інтимній сфері.

Вільні Ваги можуть дозволити собі будь-які дурниці, але ось сімейним людям краще відмовитися від походів на сторону.

Гороскоп здоров’я для Терезів

Аж до середини весни зірки не бачать, щоб здоров’ю  щось загрожувало. Завдяки постійному позитивному настрою, всі ваги будуть відчувати енергетичний підйом, і хвороб до них не дотягнутися.

Травень стане етапом для завершення запасів енергії, і буде потрібно терміново заповнювати витрачені резерви. Невелика відпустка допоможе перезапустити всі життєві механізми, набратися сил, і рватися в бій.

Літо пройде на високій ноті, але до осені загостряться простудні захворювання. Ослаблений імунітет дасть про себе знати, і болячки стануть неприємними супутниками. Слід тримати ноги в теплі і сухості, не забувати пити вітаміни, дотримувати правильну дієту.

Фінансовий гороскоп

Тигр цінує чесність, працьовитість і цілеспрямованість. Тільки Ваги, що використовують ці три інструменти, отримають схвалення, і разом з ним матеріальні вигоди.

Під забороною будь-які маніпуляції іншими людьми, шахрайства і обман в діловій сфері. Так, Тигрметалевий, але від оточуючих він чекає чесної боротьби, і ніколи не винагородить брехунів. Очікувати величезних прибутків, випадкових виграшів та інших казкових багатств не варто.

Все, що отримають ваги в 2022 році-стабільний достаток, що закладає основу для прийдешніх заробітків. Гороскоп кар’єри на 2022 рік Розраховувати «на халяву» в рік Тигра – справа не вдячна, адже Господиня року не терпить ледарів.

Можливостей для зміни роботи і отримання підвищення випаде величезна кількість, варто тільки докласти зусиль.

Старанним представникам цього знака, гороскоп приготував хороші перспективи, цікаві проекти і схвалення начальства. Робота над собою допоможе Терезам підвищити кваліфікацію, відмовитися від чужої думки, стати самостійним. Дипломатичність — забезпечить заповітне підвищення.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.