UKRjizn.com
Image default
Производители

Що необхідно розуміти про зволожуючі масла

Виробники косметичних масел вибирають склад так, щоб всі компоненти показали свої характеристики. Застосовують методики, що допомагають транспортувати поживні речовини в дерму. Тому інноваційні the body shop масла прекрасно поглинаються, мають нелипку ніжну консистенцію.

Принцип функціонування

Виріб формує на дермі бар’єр, що перешкоджає випаровуванню рідини. Живильні компоненти потрапляють всередину, і рідина накопичується в епітелії. Напевно, найкращі зволожуючі характеристики мають масла:

 • кокоса;
 • ши (каріте);
 • сандалу;
 • троянди.

Підбирайте виріб за типом дерми. Для сухої і схильною до сухості найкращим рішенням будуть щільні текстури. Для жирної та комбінованої – рідкі, текучі.

Корисні властивості

Крім харчування, масла для тіла можуть виконувати такі функції:

 • покращувати еластичність дерми;
 • протистояти в’ялості і появи невеликих зморшок;
 • наповнювати дерму поживними компонентами;
 • не допускати утворення «апельсинової корочки» і розтяжок;
 • зцілювати дерму, оберігати від несприятливої ​​дії зовнішнього оточення;
 • розслабляти або, навпаки, освіжати, тонізувати.

Як грамотно застосовувати

Якщо додати трохи масла (в тому числі, щоб розподілити його по тілу) в ванну, то дерма після неї буде ніжною і шовковистою, тому нанесення зволожуючого крему може і не знадобитися. Антицелюлітне масло для даних задач не підходить.

П’ять помилок, через які масло усунули з зволожуючого догляду

Про переваги не сперечаються, однак, як правило, масло залишає негативні враження, так як його неграмотно застосовують. Ось основні помилки які припускають споживачі:

 1. Надмірне нанесення. Радять взяти трохи масла на кінчики пальців і злегка розтерти, щоб нагріти, перед тим як розподілити по дермі. Додатково кількість візьміть, тільки якщо відчуєте, що певним областям догляду мало. Чим більше суха дерма, тим більше потрібно використовувати.
 2. Неписьменне розподіл. Щоб рецептура просочилася, вам знадобитися прикладати більше сил, ніж в ситуації з кремом (винятковий випадок – сухе масло). Тривалий самомасаж при умащиванием дерми стане ще більш корисним.
 3. Застосування на мокрій дермі. Мало хто знає відмінність між вологою і мокрій дермой. Після душу або ванни потрібно все ж промокнути дерму рушником, перед нанесенням уходовой косметики Thebodyshop. З тіла не повинна текти рідина.

Наш онлайн магазин пропонує купити масло по доступній ціні.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.