UKRjizn.com
Image default
Нерухомість

Що потрібно українцеві для придбання апартаментів в Аланії

Купівля квартири в аланії

Купівля нерухомості за кордоном є гарною довгостроковою інвестицією. Власник може самостійно проживати в купленій квартирі, так і здавати її в оренду або перепродати в подальшому для отримання прибутку.

Особливою популярністю серед українців користується нерухомість, розташована у таких курортних місцях, як Аланія. Власність на березі Середземного моря дозволяє насолоджуватися комфортним життям та непогано заробляти.

Чому українці інвестують у цей сектор турецької нерухомості, чим відрізняються квартири в Туреччині від українців, як і на яких умовах купити квартиру в Аланії – читайте далі.

Чим приваблює нерухомість в Аланії українців

Квартира в Аланії

Купівля квартири в Аланії – це не тільки надійна інвестиція, але і можливість отримання турецького громадянства за умови вкладення від $250 000 у сектор нерухомості Туреччини.

Громадяни України інвестують у середземноморську нерухомість з кількох причин:

  • Прагнення більш комфортних умов життяяк щодо вартості проживання, так і економічних показників.
  • Отримання посвідки на проживання при покупці житла будь-якої вартості. А через 5 років проживання в Туреччині з ВНЖ можна претендувати і на турецьке громадянство.
  • Реалізація мрії жити у сонячній країні на березі моряде сонце світить 365 днів на рік, а ландшафт Середземномор’я зачаровує бездоганною красою.
  • Наявність власності на курорті дозволяє приїжджати на відпочинок у будь-яку пору року і не обтяжувати себе пошуком тимчасового житла.
  • Інвестиції з метою збільшення капіталу. Часто турецька нерухомість купується для подальшого перепродажу чи ведення орендного бізнесу.

Важливо, що об’єкти нерухомості в Аланії досить швидко зводяться, причому в будівництві застосовуються інноваційні технології та матеріали високої якості. Також варто враховувати, що вільної землі під забудову стає все менше, а отже, ціни на житло в Аланії зростатимуть.

Особливості турецького житла

Особливості турецького житла

Порівняно з українським житловим фондом, турецька нерухомість більш функціональна, незалежно від своєї площі: чи то невелика квартира на березі Середземного моря, чи вілла з видом на Торосські гори.

Розміри

В Україні більша частина квартир на вторинному ринку – це малогабаритні хрущовки. Для Туреччини, навпаки, будівництво квартир-студій заборонено з 2017 року, тому житло такого плану є скоріше винятком.

Планування

В Україні квартири зазвичай називають однокімнатними чи двокімнатними. Це звичніше формулювання для українців. У Туреччині кількість кімнат розраховується за іншим принципом. Планування турецьких апартаментів зазначається цифрами: 1+1, 2+1, 3+1 тощо, тобто позначається кількість спалень та віталень.

Площа

У Туреччині площа апартаментів вказується у брутто. Крім житлових приміщень, сюди включені балкон та тераса. Але є одне застереження. У нових житлових комплексах у ТАПУ – свідоцтві про право власності, прописуватиметься площа нетто та брутто.

Здача в експлуатацію

Турецькі новобудови здаються повністю готовими до проживання. У квартирах виконаний якісний ремонт, ванна кімната оснащена якісною сантехнікою, а на кухні встановлений гарнітур. Тобто покупець купує квартиру під ключ, що дозволяє одразу заїхати та не витрачатися на ремонт.

Як українцю купити нерухомість в Аланії

як купити в аланії

Купуючи апартаменти в Аланії, вам потрібно виконати наступний алгоритм дій.

  1. Вибрати об’єкт нерухомості. На сайті агентства Profit Real Estate представлений великий вибір цікавих пропозицій з актуальними цінами.
  2. Оглянути нерухоме майно дома. Визначившись із об’єктом, покупець замовляє ознайомлювальний тур, щоб побачити реальну картину: стан житлоплощі, інфраструктуру житлового комплексу, перспективи району тощо.
  3. Укласти договір купівлі-продажу. Документ складається мовою покупця та турецькою у присутності присяжного перекладача, що забезпечує прозорість та законність проведення правочину.
  4. Здійснити оплату. Якщо житло купується на виплат, покупець робить початковий внесок 30% і обумовлює із забудовником графік платежів. У разі вторинної вноситься завдаток, узгоджений із продавцем.
  5. Оформити Tapu – свідоцтво про право власності. Для отримання ТАПУ необхідно надати турецький ІПН, який оформляється заздалегідь у місцевому муніципалітеті. Після оплати квартири Кадастрове управління видає новому власнику Tapu.

Фахівці ліцензованого агентства нерухомості Profit Real Estate мають 10-річний досвід у питаннях придбання та оформлення турецьких будинків та квартир. Звернувшись до компанії, ви зможете вигідно купити житло в Аланії та стати власником престижних апартаментів біля моря.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.