UKRjizn.com
Image default
Производители

Що робити, якщо протікає електрочайник: сам собі майстер

Якою б дорогою не була техніка для кухні, іноді трапляються поломки. Прилади не вічні, тому можуть вийти із ладу у невлучний момент. Електрочайники не застраховані від таких випадків та в силу частого використання є ймовірність протікання. Існує декілька причин появи цієї проблеми, тому пропонуємо детальніше розглянути їх у статті. Дочитайте до кінця, якщо не хочете звертатися до майстра і плануєте самостійно усунути поломку.

Чому протікає електрочайник 

Перш ніж братися за інструменти, слід розібратися, що спричинило появу дефекту. Якщо чайник почав протікати, цьому може бути декілька пояснень:

  • Поява тріщини на шкалі вимірювання рівня води. Елемент на корпусі електрочайника частіше за все виготовлений із пластику, який не вражає надійністю. Якщо пристрій довго стояв без рідини, на шкалі можуть з’явитися маленькі тріщини, через які проходить вода.
  • Пошкодження корпусу. Механічний вплив спричиняє порушення цілісності приладу. Внаслідок ударів або падіння на корпусі можуть з’явитися зколи та тріщини. Негативно впливає на стан корпусу наливання холодної рідини у гарячу ємність одразу після закипання.
  • Корозія дна. Незадовільний стан води з домішками та відсутність належного догляду за електричним чайником стають причинами появи неприємного нальоту. Накопичуючись, він пошкоджує дно, через що починається протікання.

Як самостійно відремонтувати пристрій 

Що б не стало причиною неповноцінного функціонування пристрою, проблему необхідно ліквідувати. Не всі мають бажання та можливості віддати електрочайник професійному майстру, тому намагаються відремонтувати його самостійно вдома. Більшість випадків виникнення поломки не вимагає спеціальних інструментів. 

Електрочайники з пошкодженнями шкали вимірювання рівня води можна врятувати за допомогою скотчу або спеціального клею. У другому випадку важливо дочекатися, поки речовина висохне повністю. Зверніть увагу на висоту, на якій розташована тріщина. Можна взагалі обійтися без ремонту, якщо пошкодження знаходиться дуже високо. Достатньо не доливати воду до цього рівня і далі використовувати пристрій. Аналогічний спосіб зі скотчем або клеєм можливо використати у випадку механічного пошкодження корпусу. 

Прилад, цілісність якого порушена внаслідок корозії, не підлягає ремонту. Доведеться утилізувати існуючий пристрій та обрати новий. У майбутньому слід кип’ятити та нагрівати якісну воду, яка пройшла фільтрування. Використовуйте доглядові засоби або домашні способи для запобігання появи нальоту на внутрішніх стінках та дні.

Запропоновані методи прості та доступні звичайним користувачам. Однак, вони дозволяють лише тимчасово продовжити термін експлуатації електрочайника. Латка, яка зупинила протікання води, прослужить недовго, щоб ви встигли придбати новий прилад на заміну.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.