UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Що відбуватиметься в 2020 році?

Іноді занадто проникливі люди слухають словами і прогнозам екстрасенсів, магів, шаманів, магів, ворожок і починають діяти наперекір долі. Все, що ми дізнаємося через вищезазначених посередників, доля посилає нам для того, щоб ми були готові до майбутніх подій, а не для того, щоб вставляли їй палиці в колеса і намагалися якось змінити своє майбутнє.

Що відбудеться в 2020 році?

Зібрати воєдино передбачення всіх ясновидців і екстрасенсів на 2020 рік не вдасться навіть в одну велику дисертаційну книгу. Тому, в цій статті, зібрані лише висловлювання всіх найвідоміших і шанованих ясновидців з приводу подій майбутнього 2020 року. Всі ясновидці сходяться в загальних поглядах на цей рік: світ продовжить йти стежкою нерозуміння, конфліктів і воєн.

При всьому цьому варто відзначити і позитивні прогнози і репліки, а саме: почнеться духовне і матеріальне очищення всієї планети, причому мирно і безболісно. Очищення почнеться, як стверджує Едгар Кейсі, саме з Росії, з того моменту, коли вона перестане бути егоїстичною, збитково амбітною, а уряд згадає про ідею свободи і людяності. Також він додав, що Росії варто налагоджувати відносини зі своїм головним противником-США, і об’єднувати з ним зусилля в ім’я миру на землі.

Що відбуватиметься в 2020 році

Думка Олексія Фада

Найвідоміший і найсильніший російський екстрасенс Олексій Фад мав більш конкретну думку на рахунок 2020 року. Він говорив про об’єднання країн Карибського басейну. За його словами, це буде держава комуністичного ладу із загальною національною валютою. Свої території також розширить і Японія за рахунок куплених безхазяйних земель у РФ. Також екстрасенс пророкував об’єднання Південної і Північної Кореї після 75 років розлуки. На Африканському континенті буде не все так гладко.

В результаті локальних збройних конфліктів політична карта нашої планети може зміниться до невпізнання.

Нострадамус про події в майбутньому

У властивій собі метафоричній манері французький пророк також говорив про глобальну війну Заходу і Сходу. Він передбачив напад Ірану на країни європейців і тюрків. Він вважав, що війна буде великою і кровопролитною.

Зупинити її можна буде тільки жертвою мільйонів людських життів. На тлі цих подій Китай стане найсильнішою і найбільш економічно розвиненою державою в світі.

Пророцтва Ванги на найближче майбутнє

Болгарська провидиця, в своїх прогнозах, виділила три основні вектори розвитку подій. Перше – це пік наукової діяльності початку 21 століття. Людство прийде до винаходу нового виду енергії, і більше не буде використовувати вуглеводень. Люди відмовляться від паперових грошей і перейдуть в цифрову еру банкінгу. Другим вектором буде початок найбільшої посухи, пов’язаної з глобальним потеплінням.

За словами Ванги, з Африки може перекочувати страшна хвороба, на боротьбу з якою піде кілька років.

І третій виток – на території Європи може початися конфлікт між корінним населенням і біженцями з різних мусульманських країн.

Ванга

Передбачення Святої Матрони

Вона стверджувала, що в XXI столітті в Росії відбудеться революція. І почнеться вона в тому випадку, якщо самі росіяни не позбудуться казнокрадів, які розтягують країну по власних кишенях. Тільки в тому випадку російській землі необхідна буде революція. Матрона Московська закликала людей бути ближче до Бога і шанувати віру. А інакше не буде російському народу життя і спокою.

Слова Віри Ліон (“казахська Ванга”)

Вона говорить з позитивом про 2020 рік, а також про сприятливий початок другого десятиліття. Відбудеться новий науково-технічний прорив, який приведе людство до споруді дивовижних міст, створення літаючих машин і підкорення космосу. Віра Ліон також говорила про те, що в цей рік народиться дівчинка-пророк, яку благословила сама Ванга.

Незважаючи на всі передбачення 2020, нам залишається сподіватися, що прийдешній рік принесе нашому світу більше позитивних подій, ніж негативних. Нам потрібно тільки брати до уваги всі пророцтва і просто бути готовими до будь-якого результату подій.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.