UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Нові пророцтва Нострадамусу на 2023 рік для України

Багато прогнозів Нострадамуса на 2023 рік для України забуто. Французький астролог формував свої передбачення у катренах. Це чотиривірш на певний проміжок часу. Щоб розшифрувати пророцтва, потрібно не тільки розбиратися в історії, а й особливостях мови та перекладу.

Одного разу один граф прокляв Нострадамус за те, що він передбачив смерть сина графа. У тому й річ, що катрени для сучасників виглядає розмито. Він один із небагатьох, якого знають через таку кількість часу.

Пророцтва для всього світу

Один із катренів викликає занепокоєння всього світу. У ньому написано, що після того, як зав’януть усі квіти і закінчаться епідемії, світ поменшає. Настане час спокою. Потім знову буде час воєнних дій. Виконання пророцтв бачать люди в тому, що кількість бджіл у всьому світі стала набагато меншою. Без природи людство неспроможна існувати. Навіть при зміні якихось невеликих факторів глобально ситуація не зміниться. Ісус сумує за тими, хто нині живе на землі, але навіть він не може змінити те, що відбувається.

Олександр Лазарєв, який займається розшифровкою передбачень, стверджує, що вони здійснюються на 100%. Виняток може бути лише якщо переклад неправильний. Тим більше, що всі події підтвердилися в Біблії. Лазарєв вважає, що оракул написав продовження Біблії. Нострадамус і пророк Ездра, записаний у Святому Письмі, – це одна і та сама людина.

Свою книгу з прогнозами Нострадамуса для України і не тільки він опублікував XVI столітті. Передбачення, які там записані, мають збуватись до 3797 року. Експерти, які займаються трактуванням його пророцтв, зійшлися на деяких подіях. Вони мають виповнитись у 2023 році.

Пророцтво про голод у всьому світі здавалися неймовірними. Але після початку війни з Росією це стало реальним. Інфляція, дефіцит великої кількості продуктів та різке подорожчання.

Про Україну

Астролог передбачив міграцію великої кількості українців, які ховатимуться від війни. Вона є наймасштабнішою за останні 10 років. На 2023 французький оракул пророкує розвал Європейського Союзу і смерть диктатора. Передбачалося, що це передбачення стосується президента Північної Кореї. Але зараз більшість схилів припускати, що це Путін. Його смерть стане несподіваною для всього світу. Це призведе до змін у світовій політиці. Інші перекладачі стверджують, що смерть російського президента станеться у морі під час грози. Його загибель стане справжнім шоком для войовничого народу.

Але одне пророцтво Нострадамуса про Україну на 2023 рік лякає. Це про вибух, який станеться у Середземному морі. Сучасні вчені вважають, що це стосується ядерного вибуху. Через це відбудуться глобальні зміни у кліматі. Астролог передбачив велику кількість страшних пророцтв. Наприклад, падіння астероїда, великі повені та землетруси. Але вони не відбудуться 2023 року. Якщо французький астролог має передбачення до 3400 року, то ядерний вибух не стане останнім у житті людства.

Нострадамус створив низку передбачень, поруч із якими він ставив дату 2022-2023 років. Ситуація в Росії стане набагато кращою. Більшість санкцій буде знято. РФ розвиватиметься разом із Китаєм та Індією. Економіка поступово почне налагоджуватись. Буде вирішено демографічну проблему. Деякі сусідні країни захочуть приєднатися до Росії та укладуть із нею договір.

Астролог передбачив виникнення нової хвороби, від якої гинуть мільйони. Вчені сперечаються, що це буде: поява нового штампу Коронавірусної інфекції або щось абсолютно нове.

У світі існує небагато провісників, чиї пророцтва справджуються. Наприклад, Ванга та Нострадамус. Він говорив про Україну 2023 року. Часто його передбачення використовують для маніпуляції. Одне з пророцтв свідчить, що процвітання у світі принесе жінка. В Інтернеті багато представниць прекрасної статі, які вважають, що це пророцтво стосується саме їх. У тому числі й Юлія Тимошенко. Але є ще одне трактування, що жінка – не людина, а країна Україна.

Саме з України за прогнозами астролога розпочнуться релігійні навчання, які подарують усьому світові новий духовний розвиток. Чому саме Київ та Україна? Саме ця країна зможе поєднати людей протилежних поглядів.

Українці розроблять нові електричні батареї Вони будуть економічнішими і потрібні всьому світу.

За своє життя Нострадамус зробив багато передбачень, але довіряти повністю їм не варто. Самі вчені кажуть, що є великі труднощі з перекладом, а французький астролог говорив про всі ситуації побічно.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.