UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Прогноз Павла Глоби на 2022 рік для України

 

 

Події, що відбуваються у світі, з запаморочливою швидкістю змінюють одна одну. У вересні 2022 року відбуваються руйнівні події для російської армії. Це з ретроградним Меркурієм. Складати прогнози на тривалий час дуже складно. Важливими передбаченнями Павла Глоби для України на 2023 рік. Чого слід очікувати у майбутньому і які події можуть статися? Що кажуть зірки про закінчення війни?

Астролог про події в Україні

Потрібно пам’ятати, що Павло Глоба є російським астрологом. Відповідно, свої передбачення він трактує у вигідніший для нього бік. Він підтримує мобілізацію, що відбувається біля РФ. Але стверджує, що її було оголошено в неправильний час. Тому на перших етапах навряд чи досягне поставленої мети. Про подальшу побудову говорити поки що складно.

Наразі Росія переживає період самоізоляції. Ще в 2009 році Павло Глоба сказав, що на долар чекає дуже не завидна доля. Довгий час прогноз не виконувався, за що астролога часто критикували. Зараз увесь світ дивується, як РФ змогла відмовитись від цієї валюти. Незабаром, як стверджує астролог, долари перетворяться на фантики.

 

У Європі розпочнуться складні часи. Це торкнеться економіки та політики. Великої кількості людей доведеться утискати себе. Також відбуватиметься величезна кількість бунтів. На вулицю виходитимуть навіть діти та старі. Економічна ситуація лише погіршуватиметься. Це з глобальної перебудовою світу.

Глоба стверджує, що цей рік стане найгіршим. Однак світова еліта почне активно шукати рішення для цих питань і зможе змінити перебіг подій.

Найважливіші дати

Павло Глоба про Україну каже, що складний час настане з 25 жовтня до 8 листопада. Це буде критична точка у війні між Росією та Україною. Ці події припадуть на місячне затемнення. Під керівництвом президента України Володимира Зеленського Україна залишиться без кількох областей. Насамперед, це Донецьк та Луганськ, які будуть приєднані до РФ.

За словами Павла Глоби, війна завершиться на початку 2023 року перемогою Росії.

Прогноз Павла Глоби на 2023 рік для України говорив про тяжкі випробування. На другий день після початку війни в Україні астролог стверджував про невдало обрану дату. Спочатку він був упевнений, що російський президент відкладе дату нападу через те, що Марс перебуває в Козерозі, а це означає поразку російської армії. Багато хто сміявся з цього передбачення, але коли українська армія перейшла в контрнаступ, усім стало не до веселощів.

Глоба попереджав, що 2022 рік буде дуже складним і світ зануриться у війнах. Якщо їх не зупинити своєчасно, це може призвести до глобальних незворотних процесів.

 

Тамара Глоба про Україну на 2023 рік

Який астрологічний прогноз для України склала Тамара Ґлоба, колишня дружина Павла? Свої передбачення астрологи створюють, ґрунтуючись на розташуванні небесних тіл. Завдяки їхнім програмам можна скласти конкретний прогноз для людини чи навіть країни.

Тамара Глоба говорила, що навесні 2022 року Україна та Росія намагалися вирішити конфлікт за допомогою переговорів. Але, на жаль, це безрезультатно. За словами астролога, світ рухається до повної зміни. Вона також попередньо говорила про те, що сталося у Бучі та про контрнаступ українськими військами.

Особливо складні події відбуватимуться наприкінці 2022 р. – на початку 2023 р. У світі розпочнуться великі зміни. Люди, які мали всі, в одну мить можуть залишитися без нічого.

З’явиться багато варіантів для започаткування свого бізнесу. Нові можливості будуть даровані простим людям. У найближчому майбутньому буде скасовано візи при в’їзді до різних країн. Подорожувати по всьому світу стане простіше та безпечніше. Саме це спричинить об’єднання всіх країн. Це станеться у 2026 році. А 2023 року будуть ще досить жорсткі обмеження. При цьому для всього світу зима буде найскладнішим часом історії людства.

2023 рік для України буде пустим. Жодних поліпшень можна не чекати. Позитивні зміни та закінчення військових дій відбудеться лише влітку 2024 року.

Негативні зміни торкнуться природних катаклізмів. Світ вступають у фазу перетворень. Провидець із США Девід Вілкерсон передбачали фатальний час для Америки. Володимир Жириновський стверджував, що у 2024 році її не буде на карті світу. У Європі протягом найближчих кількох років передбачаються спалахи голоду.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.