UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Найновіші прогнози ясновидців про Україну на 2023 рік

У день із 5 двійками, як і передбачала Ванга, сталася подія, яка змінила події у світі. Багато людей опинилися у тяжких обставинах. Невідомо, як далі жити. Хтось втратив найцінніше – життя, будинок чи рідних. Хтось наживається, займаючи нейтральне становище. Важливі прогнози яснозорих про Україну на 2023 рік, чого чекати у майбутньому.

Що кажуть ясновидці про Україну?

Люди зіткнулися з моторошними подіями. Ніхто не чекав на війну. Це виявилося складним моральним, психологічним та фінансовим випробуваннями. Усі мріють, якнайшвидше почути: «Війна закінчилася». Ніна Лаптєва передбачала початок війни. Дар передбачення у неї виявився після 50 років.

Ніна передбачала, що на Росію будуть великі переслідування. Це відбуватиметься через американського президента.

Про війну черниця говорила, що багато родин залишаться неповними. Підсумком її стане переділ світу. Війна принесе сильну екологічну катастрофу. Будуть проблеми із питною водою. Деякі люди залишаться без усього.

Після закінчення війни Ніна віщувала, що найбільше дістанеться Європі. Зміняться часові пояси. Багато хто житиме в Росії. Периферія буде заповнена. З’являться нові міста. До 2050 року Росія стане найбагатшою країною у світі. Ядерний вибух ясновидця не побачила.

Прогнози по Україні від ясновидців на 2023 рік

Лела Какулія, грузинська провидиця в 90-х роках бачила війну Росії з Україною, що насувається. Вона бачила, що весь світ зненавидить РФ. Усі розуміють, що треба її послабити. Вона творитиме такі безчинства на території України, що Захід обкладе жахливі санкції. Але найстрашніша відплата їх чекає від Господа. Росія зазнає поразки у всіх починаннях.

РФ розкладається зсередини, і цьому допомагає Америка. Україна несподівано та дуже швидко опиниться в НАТО. За словами ясновидячої, в Україні будуть дуже складні часи. Але Росія ніколи не правитиме над Україною. Вона потоваришує з Грузією. РФ програє війну і в Україні, і Грузії. Крим ніколи не належатиме Росії.

Українці все відбудують наново.

У Чорнобилі відбудеться витік радіації. Необхідні масштабні роботи з усунення пошкоджень. Все це вкрай негативно позначиться на природі. Світ обмірковує, як допомогти, але жодних спроб не робить. Через цю подію, Україна з РФ вимагатиме велику суму.

Росія втратить усі землі, які завоювала. Народ страждатиме і згадуватиме Сталіна.

США зможе зберегти світове лідерство. Його політика спочатку буде дивною, але потім вони зберуться і завдадуть удару.

Прогноз яснозорих на 2023 рік для України

Сергій Колесниченко, учасник «Битви екстрасенсів», каже, що передчував ще 2013 року про те, що буде війна. Але ніхто не міг повірити у реальність такого передбачення. І 4 роки тому він бачив Харків із великою кількістю руйнувань. За словами Сергія, ракетного обстрілу ще буде багато попереду.

8 липня стався переломний момент і у листопаді буде більш-менш спокійним. Найважчі часи настануть для Херсонщини. Операцію, яку було проведено в Харківській області, було заплановано за 3 місяці. У цих числах було додатково завезено зброю. Частину його витратить на те, щоб вигнати орків. Друга частина – підірвати Кримський міст. Таким чином, буде обрізано постачання зброї російського війська, а виконувати це все через Донецьк буде набагато складніше.

Найближчим часом війна не може бути завершена. Якщо військові дії буде припинено на зимовий період, то Росія знову повернеться, але лише через 2-3 роки. Швидше за все це відбудеться напередодні виборів у Росії.

Сергій Колесниченко стверджує, що хтось має відповідати за невдачу у проведенні спецоперації. У Кремлі буде велика кількість звільнень. Прозорі про майбутнє України кажуть, що найближчим часом буде постачання великої кількості зброї. Але у Росії починаються конфлікти всередині країни. Території, які раніше були приєднані, почнуть бунтувати.

Екстрасенс стверджує, що мобілізація, яка відбувається у Росії, стане початком краху. Це спричинить розкол у країні. Після цього можливий напад Китаю.

Пророцтво для світу

Очікування кінця світу серед віруючих посилилося через пандемію. Зовсім недавно для християн знайшли «загадковий рукопис». Вона зберігається з 1053, але ченці її знайшли зовсім недавно. У ньому докладно розписано майбутнє людства. У Церкві завжди закликали обережно ставитися до передбачень. У пророцтві йдеться, що почнеться скрізь світом розпачу. 7 країн боротимуться за Константинополь. Ворожнеча припиниться тільки після втручання божого ангела. Католики зречуться віри і звернуться до православної віри. На 55-й рік світ повністю позбавиться скорбот. Після цього настане кінець світу. Але далеко не всі вірять у існування цього рукопису.

Преподобний Анатолій Оптинський стверджував, що кінець світу настане через Китай. Незадовго до цього храми почнуть ремонтувати. Більшість пророцтв зводиться до того, що буде страшна війна. Європа та США впаде, а в Росії знову буде монархія.

Отець Андрій каже, що ніхто, крім Бога-Отця, не знає дату кінця світу.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.