UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Найновіші передбачення Мессінга на 2023 рік для України

Вольф Мессінг – це людина, яку знають завдяки його унікальному таланту. Його дару довіряв навіть сам Сталін. Більшість передбачень справдилися. Тому у важкі часи багато хто шукає важливих передбачень Мессінга на 2023 рік для України. Кожен українець засинає та прокидається з думкою почути заповітні слова: «Ми перемогли».

Чому Мессінг варто довіряти?

Мессінг вважав, що дуже скоро двом сусіднім країнам набридне суперничати між собою. Росія та Україна укладуть перемир’я. У кожній із цих країн з’явиться абсолютно новий лідер, який зможе діяти на користь народу. Але найголовніше це те, що він зможе перемогти корупцію. Також майбутній президент дбатиме про свій народ.

Ніхто досі з упевненістю не може сказати, хто такий Вольф Мессінг. Можливо, він талановитий актор. Або віщун, який бачив крізь час? Наскільки страшно знати дату своєї смерті, а також рідних та близьких. Довіра народу щодо нього викликано тим, що він визначав дату закінчення Другої світової війни, розпад Радянського Союзу. Він говорив про суперництво між Росією та Америкою. Конфлікт закінчиться перемогою Росії та її процвітанням. Досягти цього РФ має мирним шляхом, а не за допомогою війни.

Європейські країни виявляться на дні. Багато жителів переїжджатимуть жити до РФ. Телепат дуже любив Росію та її народ. Він вважав, що ця нація вшановує пам’ять і має унікальну рису співпереживати іншим.

Месинг про Україну

На 2022-2023 рр. Вольф передбачав для України «чорну смугу». Починаються історично важливі дати. Росія витримує велику кількість міжнародних санкцій, застосованих до неї. Пророцтва Мессінга збігаються з пророцтвами Ванги та інших провидців. Вона також бачила спустошення Європи.

У 2022 році рубль визнаний найкращою валютою року. Він зміцнив свою позицію до євро та долара на 50%. Під час санкцій Росія почала заробляти більше, ніж раніше. Збільшилися пенсії та інші соціальні виплати. Було зменшено або навіть скасовано деякі види податків. Все це Мессінг передбачав багато років тому.

Серафим Саровський передбачав, що багато хто відмовляться від Росії. Але це не означає, що всі будуть проти. Західні країни намагаються переконати весь світ, що з Росією не потрібно мати жодних справ. Також, за словами провісника, не варто очікувати на розвал РФ.

Наступним кроком стане створення Росією союзу. Спочатку він складатиметься з РФ, Індії та Китаю. Після падіння Європи та США багато країн приєднатимуться до Союзу. Це стосується також і сусідніх країн: Білорусі та України. Саме вони об’єднуватимуться мирним шляхом, оскільки мають спільне історичне коріння.

Вольф говорив про конфлікт, який відбувається між двома сусідніми територіями. Він вважав, що його необхідно «згасити», не чекаючи глобальної проблеми для всієї планети. Світ знаходиться на межі ядерної катастрофи.

У прогнозі Мессінга на 2023 рік для України він вважав, що саме ці країни відіграють провідну роль у світових змінах.

Ситуація у світі

Провісник стверджував, що у РФ зараз відбувається нове відкриття у науці. Воно допоможе покращити фінансове становище цієї країни. Це без урахування підвищення цін на енергоресурси.

Цікава інформація про об’єднання. Схоже передбачення є й у Сідіка Афгана. Він говорив про Радянський Союз. Саме математик зміг передбачити його розпад. У другому своєму пророцтві він говорив про возз’єднання цих країн усередині іншої держави. Саме така побудова принесе процвітання Росії, але спочатку РФ доведеться перемогти велику кількість зла. Буде спроба поділити країну, але народ швидко прозріє і зможе об’єднатися.

Афган, як і Мессінг, говорив про розплату Америки за все те жахливе, що вона зробила. Це станеться поступово. Те саме очікує і Велику Британію. А ось Китай своєчасно включить мудрість та об’єднається разом із Росією.

Мудрість керівників та підтримка народів допоможе самознищення.

Передбачення Вольфа Мессінга про те, що чекає на Україну в 2023 році, полягає в тому, що вона буде розділена. Про те, що хтось буде переможцем чи програвшим, у пророкуваннях нічого не сказано. Це дуже велика трагедія для сотень тисяч людей. Але незабаром слов’янські землі об’єднаються.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.