UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Найновіші прогнози Ванги на 2023 рік для України!

З початку проведення військової операції, кількість інтерв’ю та телешоу за участю Скобеєвої, Соловйова та Кисельова різко збільшилася. Додатково для посилення впевненості та патріотичного настрою показують прогнози Ванги на 2023 рік для України та Росії. Існує кілька варіантів прогнозу Ванги. Визначити які правдиві з них дуже складно.

Ніхто не зможе перемогти Росію

Ванга бачила попередньо початок війни. За рік до своєї смерті Ванга спілкувалася зі своїм кумом. Вона передбачала його майбутнє. Але коли болгарська провидиця дізналася, що Сергій родом з Харкова, впала в ступор. Після чого сказала, що боротьба буде страшна. У своїх пророцтвах Ванга говорила про поділ України на кілька частин. ДНР і ЛНР – 2 самопроголошені республіки, які не визнають владу Києва та прагнуть заступництва Росії.

1993 року провидиця сказала журналісту Костянтину Долгову, який народився на Донеччині, що земля на його батьківщині буде змішана з кров’ю.

1996 року Ванга розповіла своєму перекладачеві Стояну Петрову про конфлікт на кордоні з РФ. Для Росії вона прогнозувала поєднання трьох країн: України, Білорусі. Трохи пізніше приєднається Греція, Сербія та Болгарія. Європейський Союз розвалиться.

Про Україну Ванга бачила також і те, що велика кількість біженців буде розсіяна по всьому світу. Голод буде і світова криза.

Але Ванга ніколи не говорила про бойові дії. Вона тільки пророкувала, що снаряди літатимуть через кордон, а люди ховатимуться від них.

Пророчиця говорила, що прийде мир між державами, а потім буде війна, яка триватиме упродовж 20 років.

Ванга про те, що чекає на Україну

24 лютого є датою, про яку попереджала провидиця. Вона казала, що кожен побачить себе у дзеркалі. Тобто кожна людина отримає по заслугах. У дня 5 двійок наслідки і буде тривалими. Долі багатьох країн зміниться. Можливо, зміни торкнуться і всього світу.

Бо було вже ніколи не буде. Кожне нове передбачення, болгарська ясновидецька дозволила розповідати напередодні наступного року. Війна на Донбасі розпочалася ще 8 років тому. 22 лютого було самопроголошення республік та швидке їх приєднання до Росії. Після чого РФ нібито почала захищати свої території від київського режиму. Ванга вказувала початку нового історичного періоду. Вона говорила, що врятуються ті, хто з Богом. Тільки ті, хто без злості та ненависті живуть. Хрестіть своїх дітей, любіть своїх ближніх і зміцнюйте віру в Бога.

Пророцтва Ванга бачила вдень та вночі. Вони повторювалися доти, доки вона не розповідала про них комусь. вона казала, що тільки добро може перемогти зло. У всьому світі відбуваються катаклізми.

Ванга попереджала про чорний безпросвітний день. Досі цей прогноз не змогли розшифрувати. Але багато хто припускає, що відбудеться ядерний конфлікт. Він стане причиною виділення отруйних випарів, які закриють сонячне проміння. Але ядерної війни не буде, бо люди під час зможуть схаменутися.

Пророцтво Ванги на 2023 рік для України

Спостерігаючи, як країна-агресор та Путін знищують Україну, мимоволі постає питання, коли це закінчиться. Після епідемії Коронавірусу всі мріяли про щастя. Існує велика кількість пророцтв, але їх трактують лише після їхнього вчинення. Вторгнення в Україну призведе до краху країни та голодного бунту. Росію можуть розтягнути шматочками інші країни.

Путін використовує таємні знання шаманів. 13 майстрів становлять передбачення. Але вони не врятують його від страшного кінця. Смерть Путіна настане від тяжкого онкологічного захворювання. Фахівці зазначили, що перша фаза війни добігла кінця. Але в небезпеці є східна частина України. Особливо це стосується Кременчука, Дніпра, Одеса. У західних областях більш-менш безпечно. Війна може закінчитись уже навесні 2023 року. Вже до 2030 року Україна зможе посідати гідне місце серед європейських країн. За прогнозом Ванги, для України вона зможе повернути свої території. Росія буде загнана в глухий кут і змушена визнати поразку. Повторної війни не буде. Те, як Україна відстоює свої території, змусить поважати її весь світ.

Наскільки часто збуваються прогнози

Здібності Ванги вражали навіть затятих матеріалістів. Радянські та болгарські спецслужби намагалися прорахувати, наскільки часто збуваються передбачення провидиці. Виявилося, що відсоток передбачень, що здійснилися, дорівнює 80%. Вона часто говорила образами. Але тлумачили їх не завжди правильно.

Ванга казала, що часто не розуміла навіть слів, які говорила. Рідним вона зізнавалася, що може лише побачити майбутнє. Наприклад, жінці, яка страждала на бездітність, могла порадити лікаря. Вона називала імена та адреси, хоча особисто нікого не знала.

За прогнозами Ванги про Україну на 2023 рік вона вважала, що він стане перехідним для історії людства. Пережити рік зможуть далеко не усі. Світ чекають на військові конфлікти, стихійні лиха та епідемії. Найбільш важким ударом стане усунення орбіти.

Щодо військового конфлікту, про який говорила Ванга, можна вважати, що обов’язково відбудеться поділ земель.

Провидиця казала, що правління США закінчиться і натомість посаду займе Китай, який швидкими темпами нарощує економічну міць. У Росії передбачення Ванги використовують на власний розсуд. Вона померла ще 25 років тому, тож підтвердити чи спростувати ніхто не може.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.