UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Шок! Ванга про Україну 2022 року

Намагаючись розтлумачити передбачення Ванги на 2022 рік для України, маловідомий портал з Росії наводить її висловлювання, в якому згадуються клич, порох і кролик, прив’язуючи його до майдану, Яценюка і Порошенка, слова про те, що все розвіється, асоціюються з приходом до влади Зеленського, після якого в Донбасі настане мир.

Однак в такому трактуванні йдеться про події 2020, і після ще двох років зрозуміло, що прозріння витлумачено неправильно: комік впевнено веде країну по рейках мілітаризації та ескалації конфлікту, підкоряючись зовнішньому управлінню.

Ванга про Україну 2022 року

Великодержавні амбіції

Волинські журналісти щиро впевнені, що прогноз Ванги для України виключно сприятливий, і завжди цитують фразу провидиці про те, що країна біля Чорного моря стане головною серед п’яти країн. При цьому згадують ГУУАМ, зараз міцно призабутий, до якого свого часу планувала приєднатися і Болгарія.

Нескладно лідерствувати з такою територією серед Молдови, неабияк усіченої Грузії, Вірменії та узбекистану. Однак в 2014 такі публікації набирали безліч лайків на інформаційних порталах, а болгарські націоналісти всерйоз вважали, що Вангелія під країною біля Чорного моря мала на увазі Болгарію.

Політичні ігри, державні перевороти, інформаційні диверсії і спекуляції – ось неповний список, для чого використовувалися пророцтва сліпої провидиці. Щорічно, із зазначенням нової дати, публікуються незрозумілі Набори, нібито зібрані племінницею, Дідом Гошо і дослідниками творчості, неодмінно родичами або кумами. Як такі, передбачення Ванги про Україну на 2022 рік, відсутні з тієї простої причини, що жодне з її похмурих передбачень не має точної дати.

Єдиний виняток-Третя світова, призначена на початок XXI століття, яка так і не відбулася.

Розсудливі люди не завжди довіряють публікаціям, де все передбачене тлумачиться в залежності від політичних поглядів і патріотичних пристрастей автора. Але є й інша причина, по якій до її промов варто ставитися з обережністю. Вона говорила на рідкісному діалекті болгарської мови, вже практично пішов, і в останні роки відчувала серйозні труднощі з промовою.

Патріоти країни, непохитно переконані не стільки в правдивості передбачень, скільки в їх сприятливості, завжди стверджують, що Ванга про те, що чекає Україну, говорила наступне (незалежно від року, в якому знову обговорюються її висловлювання):

  • гідний голова (тобто, президент), оточений людьми нечесними, завжди намагаються його очорнити і оббрехати (казка про доброго царя);
  • прості українці, пройшовши через безліч труднощів, з часом прекрасно заживуть і будуть винагороджені за свої позбавлення (Бог терпів, і нам велів);
  • Дід Гошо, який записував пророцтва, стверджував, що в останні роки Ванга передбачила Україні чільне становище.

Не заважає згадати і про тих, хто продовжує спекулювати її ім’ям, витягуючи невідомо звідки нові вислови і навіть записи сучасників. Так, наприклад, є якийсь бай Феіз, в якому чудові здібності відкрилися після візиту в стару хібарку Ванги. З тих пір вона нібито приходить до нього уві сні і говорить про нові події. І журналісти на Волині схильні в це вірити.

Про правдивість пророцтв

З приходом до влади чергового президента України, багаторазово цитувалося туманне передбачення, в якому згадувалися порох, кролик і зелений господар. Якийсь український журналіст Д. Сорокін прокоментував його наступним чином: пророцтво вражаючої точності, що говорить про те, що Зеленський припинить війну, розв’язану Порошенком і приведе Україну до миру, процвітання і благоденства.

Ванга про  2022 рок

З 2019 року пройшло не дуже багато часу, але вже зрозуміло, що Вангелія мала на увазі щось інше – ні миру, ні процвітання українці від Зеленського не отримали і не отримають.

Є декларативні заяви від авторів: Ванга пророкувала Україні велике майбутнє, а про Росію говорила, що вона йде неправильним шляхом. Нічого подібного в прогнозах болгарської селянки годі й шукати навіть при дуже великому бажанні.

  1. Ванга про Україну говорила, що Бог дав їй силу, але з цього не випливає, що сила буде присутній весь час або вживатися в правильному напрямку, з гідними намірами і цілями.
  2. Був передбачений тернистий шлях і багато нещастя, матеріальні труднощі. Вангелія бачила в майбутньому війну, нещастя і страждання людей, і так воно і є насправді. Значить, і відсутність палива та енергії для України не за горами, через розрив відносин з Росією і Білоруссю. Експерти впевнені, що воно особливо актуально в світлі побудови Північного потоку і відсутності транспортування газу через українську територію.
  3. Ще в 2019 році перманентно цитували пророцтво про країну, яка знаходиться біля Чорного моря і розпадеться на три частини. Зараз припускають, що це відбудеться в 2022, тому що астрологи вбачають в розташуванні небесних тіл до серпня відносний спокій, а потім воно трансформується в неприємні і небезпечні місяці.
  4. Впевненість в тому, що мова йде про розпад саме України, заснована ще на одній фразі Ванги – про те, що такої країни через кілька десятиліть вона не бачить на карті. Оптимісти впевнені, що Україна, Росія і Білорусь утворюють тріумвірат, який почне визначати політику в Європі. Песимісти прораховують варіанти розколу-найвірогідніший – це південний схід, Центр і відхід України Західної назад, до своїх колишніх господарів.

Саме знакова з багаторазово цитованих пророцтв старанно ігнорується: в ньому йдеться не про країну, а про народ, який живе на території і про те, що він дуже сильний, зможе пережити негаразди, що випали на його долю. Однак для нього настануть темні часи обману і помилок. І це стосується не тільки політиків та ідеології, а й простих людських відносин, про які в ці темні часи забудуть.

Що очікує в майбутньому

Деякі оптимісти впевнені, що все погане, передбачене Вангою, вже збулося – конфлікт на Донбасі, люди зі зброєю, бандити, від яких неспокійно, нікуди не поділися і в цьому можна легко переконатися, читаючи Кримінальні новини в столиці і у великих містах. Не можна беззастережно стверджувати, що пророцтво Ванги на 2022 рік для України вже обіцяє спокій і благоденство. Навіть якщо прийняти на віру обіцяні хороші час, процвітання і повернення до істинно людських цінностей, вони обіцяні не раніше 2030.

Розсудливі люди, які реально дивляться на речі, впевнені в тому, що глибока криза триватиме ще, як мінімум, кілька років, та й то, за умови, що сюди прийде справжній господар, який почне перетворення і припинить Розвал, розкрадання, розпродаж і хаос панують на цій території.

Ванга впевнено обіцяла Росії лідерство, провідну роль у світовій політиці, і якщо вона не бачить на карті України, то замовчувати про це не варто. Це-Розвал або приєднання до нового союзу. Як би не хотілося прихильникам України витлумачити всі пророцтва однобоко, потрібно придивлятися до реальних текстів, а не придумувати їх для підтвердження своєї позиції.

У цьому столітті вона побачила глибоку економічну кризу, війни, злидні і розруху, порожню і холодну Європу, і щоб не побачити цього в своїй країні, потрібно не зі страхом очікувати майбутнього або сліпо сподіватися на казку, а щось змінювати в цьому житті, виправдовуючи твердження про свій величезний потенціал.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.