UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Найновіші передбачення екстрасенсів та астрологів для України на 2023 рік

Війна стала важким потрясінням для нервової системи людей. Українці постаріли на 10-15 років. Стрес завжди посилює негативні на організм і призводить до появи нових хвороб. Потрібно розуміти, коли закінчиться війна. Важливі передбачення екстрасенсів та астрологів для України на 2023 рік рік оптимістичні. Багато хто з них стверджує, що 2023 рік стане вирішальним і принесе довгоочікувану перемогу.

Пророкування астрологів для України

Досвідчені астрологи змогли передбачити найважливіші дати історії людства. Фахівці передбачають, що очікує світ у майбутньому. Наприклад, Павло Глоба передбачав розпад Радянського Союзу та вибух на Чорнобильській АЕС. З того часу до нього почали прислухатися політики.

Він вважає, що в Європі розпочнуться складні часи у 2023 році. Постраждають багаті та бідні. У Європі розпочнуться серйозні бунти. Фінанси розподілятимуться між чиновниками, що призведе до виникнення бунтів у всьому світі. Відбудеться глобальна розбудова світу. Він стане найскладнішим у економіці всіх країн. Але відносини між Росією та її ворогами поступово почне налагоджуватися.

Тамара Глоба наприкінці 2022 року та на початку 2023 р. бачить продовження військового конфлікту. Події, що відбуваються, мають спільну мету – загальне об’єднання. Повинно пройти від 2 до 5 років, поки все налагодиться. Але до більшості країн можна буде приїхати без оформлення візи.

За словами астролога, 2023 буде найскладнішим. Він стане для України порожнім. Тільки до 2024 року можна побачити зміни на краще. Повинен закінчитися військовий конфлікт Росії та України. Країна поступово почне відновлюватися.

Прогноз яснозорих для України

Один із найкращих провісників – індійський хлопчик Абіг’я Анандо передбачив майбутнє для України. Він передбачав пандемію, а також зробив точний прогноз, коли і де буде вбито одного зі світових лідерів.

У майбутньому станеться криза в країнах, де було все добре. Наприкінці 2022 р. відбудеться повний ринковий крах. Але, за його словами, Третьої світової війни не буде. Це найближчими 5-8 років.

Пророцтва знаменитого політика

До Жириновського ставилися по-різному. Одні любили та поважали, інші – терпіти не могли. Він рідко когось залишав байдужим. Багатьом не подобалася його скандальність, бажання завжди казати правду. Його вміння аналізувати дало змогу створювати прогнози. Він не мав екстрасенсорних здібностей, але багато подій передбачив.

Про Україну він говорив, що вона складається із 3 частин. Південний схід він відносив до Росії. Вважав, що Крим перейшов у власність РФ, а незабаром підтягнуться і решта 8 областей. Це Луганськ, Миколаїв, Херсон, Одеса, Донецьк, Дніпропетровськ, Запоріжжя та Харків.

Жириновський пророкував війну Росії з НАТО на території України. Через це Україна буде знищена.

Для того щоб перемогти у війні її, необхідно першими і починати. Політик стверджував, що Третя світова війна вже почалася, але поки що вона проходить далеко від Росії. Він казав своїм землякам, що не треба зневірятися. Якщо буде війна, то Жириновський був упевнений у здібностях російської армії здобути перемогу.

Володимир Вольфович зробив унікальний прогноз щодо енергоресурсу. Вартість буде 1000 євро на газ. Захід остаточно зачепить свої позиції. Вже 2030 року 3 країни стануть головними у світі. Ті, хто стануть союзниками Росії, будуть першими у світі з благополуччя.

Пророцтва Кейсі на 2023 рік для України

Едгар Кейсі передбачав ситуацію, що відбувається в Україні. Його ще називали «сплячим пророком». Все тому, що свої прогнози він бачив після занурення в транс. Кейсі сам не пам’ятав, його слова записувала стенографістка. Після того, як він прокидався, своїх пророцтв Кейсі не пам’ятав.

Кейсі спрогнозував велике майбутнє для Росії. Кожна людина житиме заради свого ближнього. Клімат зміниться. Знадобиться багато фінансів не тільки для створення нових карт світу, а й для освоєння нових територій.

Передбачення старців для України

1996 року на вулицях Самари помітили стареньку з важкими мішками за спиною, в колошах на босу ногу. Перехожі цуралися убогу жінку, лише зрідка пропонуючи їй допомогу. Вона відмовлялася, потім приходила до церкви і просила Бога благословення для відвідувачів. У її важких мішках були камені, кропива та глина. Марія Самарська вважала, що необхідно не просто просити допомоги у Бога, а й чимось жертвувати. Вона бачила людей наскрізь, наче проживала з ними життя.

Блаженна стариця бачила майбутнє цілих держав. Вона бачила велику кількість пророцтв, які за її словами, безпосередньо пов’язані з Біблійною історією. В останні часи буде дуже інтенсивна боротьба добра та зла. Люди будуть приходити до віри через усілякі поневіряння. Старці згадували про якусь аномалію майбутнього. Буде змінено межі міст та континентів. Коли виникнуть проблеми із продовольством, люди підуть світом із іконами. Марія Самарська бачила в Україні зруйновані будинки і говорила, що їх доведеться відновлювати. Також вона говорила, що у будинках житиме не одна родина. Можливо, правду говорили старці про бісів у вигляді людей. Зважаючи на те, що відбувається в Україні, не можна сказати, що це можуть робити люди.

Серафим Саровський бачив землю, де Росія стояла непросто особняком. Вона займатиме особливу думку. Вона стане осередком об’єднання. Вже зараз видно, що Росію захочуть виключити із світових спільнот. Захід запускає несвідомо процес возз’єднання територій. Здається, що для РФ настали важкі часи. Але багато провісників кажуть, що Росія вистоє. Україна, як і багато інших держав, буде приєднана. Вона ніколи не стала великою, якби не переживала лихоліття.

За словами Матрони Московської, Великих афонських старців та Серафима Саровська стверджували, що у дні, коли зрадять усі, кого РФ вважала своїми друзями, сама Богородиця візьме РФ під своє крило. Вона стане імперією. Усі мріятимуть, щоб стати частиною цієї країни. Спочатку це станеться із найближчими землями.

Предсказания Матрони на 2023 рік для Україниы

Матрона Московська народилася сліпою. Батьки вирішили віддати дитину до притулку, бо боялися, що через бідність дитина не виживе. Але потім вони передумали. Цю дитину послав світові Бог. Але ніхто не знав тоді, що зможе допомогти великій кількості людей. Вона рятувала людей від невиліковних хвороб. Багато хто не віруючих приймав у своє життя Христа. Вона повертала людям бажання жити. Навіть після своєї фізичної смерті Матрона допомагає. В останній день життя вона сказала, що люди повинні звертатися до неї за допомогою, а вона оздоровлюватиме.

Передбачення Матрони на 2023 рік для України стосуються саме сьогодення. За словами провісниці, всі біди людей через те, що вони перестали вірити в Бога. Вона жила у Росії і дуже любила свою країну. Передбачала свята два шляхи для Росії: вона може стати дуже могутньою державою або буде розділена між Європою, Китаєм та Індією. Почнеться це через внутрішні конфлікти. Зберегти Росію можна, якщо народ не піддасться на провокації. Захід незадоволений тим, яке місце на політичній арені посідає РФ. Протягом багатьох років провісники говорять про те, що потрібно максимально намагатися не піддаватися чварам.

Пророцтва Пахома для України

Сергій Пахомов брав участь у «Битві екстрасенсів». Спочатку буде звільнено західні області, центральні і лише потім схід України.

Спочатку в його дар мало хто вірив, але після участі у шоу шанувальників побільшало. Багатьом подобалася його манера висловлювати емоції. Пророцтва на 2023 рік не відрізняються чимось особливим від того, що він прогнозував раніше. Це більше схоже на загальну інформацію, ніж на події, які можуть статися найближчим часом.

Наприклад, він казав, що відбудеться поділ людей на бідних та багатих. Складно буде простим небагатим людям, які й досі не мали якихось багатств. Згодом ставатиме лише гірше.

Україна має свої переваги у тривалості війни. За його словами, це кредити, які з бюджету перенаправлені до кишень чиновників.

Передбачення українських екстрасенсів для України у 2023 році

У просторах Інтернету існує велика кількість передбачень екстрасенсів, які стверджують, що перемога України відбудеться у 2023 році. Росія буде розділена між кількома країнами.

Наприклад, Максим Гордєєв говорив, що деокупація територій відбуватиметься поступово. Саме із серпня почався переломний момент у війні. Вона буде завершена у січні 2023 р.

Андрій Космач, філософ та окультист попередив, що ще восени 2022 року в Росії розпочнеться фінансова криза та третій етап війни. Завершення бойових дій та перемога України відбудеться не пізніше березня 2023 року. Таке передбачення склали 3 найсильніші астрологи України.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.