UKRjizn.com
Image default
КалендарНовий рік

Символ 2020 року календарем

Незалежно від віри в Китайський гороскоп, багато людей в різному ступені цікавляться приходять покровителем року. Символ 2020 року за східним календарем вибирається не випадково, а повторюється 1 раз в 12 років, хоча і в цьому правилі є свої нюанси.

Особливості китайського гороскопу

Більшості людей відомо, що всього тварин в гороскопі 12 видів. Також багато хто знає, що покровителю року присвоюють якийсь колір, але не всі розуміють «механізм» призначення того чи іншого відтінку тварині. Просто люди чують, що за роком жовтого Кабана настає період білого щура. Колір тварини-покровителя визначається його стихією. У китайському гороскопі їх п’ять:

  • Дерево.
  • Вогонь.
  • Земля.
  • Метал.
  • Вода.

Відповідно, символ Нового року позначає не тільки тварини, але і його природну приналежність. При цьому стихії чергуються в вищевказаному порядку, тому повна відповідність року настає лише раз в 60 років. Це пов’язано з тим, що протегуючий звір приходить 1 раз в 12 років з першою стихією, і через стільки ж часу в іншій природній приналежністю. Тому Вогняна Мавпа або земляна Свиня знову приходять через повний цикл знаків по п’яти і 12 напрямках.

Символ 2020 року календарем

Різновиди року щури бувають такі ж, як і У інших тварин-покровителів. Тільки варто враховувати факт вираженого впливу стихії на характеристики людини, народженої в певний рік. У 2020 році за китайським гороскопом буде правити подіями металевий Щур. Цей “різновид” людей-щурів відрізняється від осіб, народжених в земляні або водяні роки, адже сама стихія накладає серйозний відбиток на поведінку і риси характеру.

Стихію покровителя року в 2020 представляє метал. Іноді астрологи називають такий рік золотим, хоча колірна гамма цього періоду біла. Одні можуть уявляти собі платину або срібло, інші блик простий сталі або ще чогось схожого. До того ж не всі риси цієї тварини мають дорогоцінну привабливість.

Характерні риси Білого Металевого Щура

Люди чомусь відзначають у представників року щурів хитрість і підступність, забуваючи про розвинений інтелект, допитливість, доброту і винахідливості. Крім цього люди, народжені в рік щури будь-якої стихії, володіють високою швидкістю навчання, хорошою спостережливістю і нестандартною уявою. При цьому люди такого знака не бояться пробувати нове і часто своєчасно користуються наданими можливостями. До того ж особи, народжені під стихією металу, володіють високим рівнем самосвідомості, гострим розумом і кмітливістю, а також часто наділені численними талантами.

Сумісність білого щура з іншими знаками китайського гороскопу

Увага! Варто відзначити, що люди, народжені в 2020 році будуть володіти особливою енергетикою. Цей рік буде високосним, що вплине на риси характеру і поведінкові реакції. З урахуванням того, що Металеві Щури народжуються лише раз в 60 років, то наступне покоління таких людей з’явиться знову лише більше ніж через півстоліття.

Одночасно з позитивними рисами знака варто згадати і неприємні характеристики. Більшої частини щурів не дістає хоробрості, а деякі з них мають виражену боягузливістю. Незважаючи на досить добру вдачу, представники знака часто проявляють грубість і неввічливість, але не через погану вихованість. Металеві Щури навіть маючи високий інтелект і підвищену потребу в нових знаннях, вибравши відповідну стезю, припиняють активно розвивати кругозір і займатися самовихованням в непотрібних на їх погляд сферах. Це призводить до непорозуміння людей і до прояву неввічливості.

Сприятливі і невдалі елементи життя, кольору і цифри

Згідно з гороскопом кожен представник різного року і стихії має відмінні символи удачі. Кожен приходить захищаючий звір сам по собі несе відмінності, але досить вагому лепту вносить стихія. Особливо це помітно в колірній гамі, вдалою або підходящої для конкретного матеріалу Всесвіту. У деяких випадках покровитель накладає свій відбиток, але досить часто вогняна стихія представляється червоними і помаранчевими тонами, а вода в китайському гороскопі асоціюється з глибоким синім і чорним кольором.

Характерні риси миши

Крім цього є й інші елементи, такі як дати, рослини, сторони світу. Також окремо виділяють вдалі і нещасливі конкретні дні і місяці місячного календаря. Тобто вдалі числа зовсім не означають хороші дати по місячних днях. Окремо варто відзначити те, що гороскоп не виділяє негативні рослини і квіти, проводяться лише ті, що приносять удачу і користь. Знаючи, яка тварина буде покровителем, виявити такі дані, щоб використовувати їх собі на благо.

Сумісність білого щура з іншими знаками китайського гороскопу

Представники цього знака мають виражену чарівність, тому у них рідко бувають проблеми з наявністю нових знайомих. Люди, народжені в рік щури, легко сходяться з новими обличчями, маючи в своєму розпорядженні до себе не тільки просто знайомих, але і колег з начальством. До того ж для цього знака є і небажані відносини. У житті, роботі і любовних відносинах представники знака Щур погано сходяться з конем і півнем. У цих символів будуть постійні зіткнення характерів та інтересів, а нормальні відносини будь-якого характеру можливі тільки в разі нетипової поведінки кожного з них. Також напружені відносини можуть бути з Тигром і людьми свого ж знака. Окремо варто виділити представників знаку Коза — тут можливі дві протилежні ситуації, коли або повна ідилія, або люта непереносимість один одного.

Найбільш вдалими для знака Щур є наступні представники китайського гороскопу:

  • Бик;
  • Дракон;
  • Кролик.

Також непогані стосунки у щура з собакою, мавпою і свинею. Ось тільки люди, які бажають спілкуватися на рівних з білим Щуром не повинні забувати, що остання іноді схильна до мінливості. При розвитку любовних відносин з цим знаком варто бути уважними, щоб не упустити момент втрати Щуром інтересу і, як наслідок, прояви з її боку того самого мінливості.

Те, що символ 2020 року за східним календарем-це білий щур, не повинно лякати людей. Це в сучасному світі такому звірку надали виражене забарвлення підлості і ненадійності. Втім, часткова основа у такої характеристики є, тільки не варто чекати від самого року підлостей, а просто бути більш уважніше до людей, в тому числі і народженим в рік щури будь-якої стихії.

Тільки варто пам’ятати, що це в Росії Новий рік настає завжди в один і той же час, але в Китаї зміна відбувається в різні періоди. Людям, народженим в січні або лютому, варто уточнювати свого тваринного покровителя згідно з китайським новорічного календарем, а не відштовхуючись від російського свята, коли умовно вже змінюється рік.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.