UKRjizn.com
Image default
Гороскоп

Слов’янський гороскоп на 2022 рік

Пераментний знак повинен навчитися стримувати свої негативні якості, інакше в долі останнього з’являться чорні смуги.

Златорогий Тур. Первинний етап правління позначений 1959 роком. Тур відважний, грайливий і чесний, він завжди знаходиться в оточенні вірних людей. Період майбутнього часу буде вдалим, якщо Тур перестане живити ілюзії щодо поруч оточуючих людей.У Стародавній Русі люди так само, як і в справжній сучасності, захоплювалися прогнозами про майбутнє. Слов’яни видали свій гороскоп, який підрозділяється на правління 16-ти основних тварин. Початок річного циклу визначено весняним рівноденням, яке відзначається 20 числа в березні. Відповідно, початок кожного наступного року і визначено зазначеною датою. Що обіцяє людям слов’янський гороскоп тварин на 2022 рік?

Слов’янський Новий рік починається 20 березня. На зміну приходить Златорогий бик. Він любить неспішність і розважливість і благоволить працьовитим людям. Варто контролювати свої емоції і імпульсивні пориви, стежити за здоров’ям і не допускати емоційного і фізичного перенапруження.

Щоб догодити господаря наступного року на стіл потрібно подавати ситні страви, проте без особливих надмірностей. Бик цінує сімейний затишок і початок року найкраще зустріти в колі рідних і близьких людей.

Вогнегривий кінь

Щоб визначити, до якого зодіакального тварині відноситься людина, необхідно дивитися на рік його народження. Кожній тварині притаманні певні роки. Розрахувати свій власний період можна, якщо до зазначеного початкового року додати число 16 (розподіл правління тварин за весь період), 32 або ж 48.

Слов’янський гороскоп на 2022 рік

Темний сох. Початковий рік правління знака позначений 1944 роком. Зодіакальний знак-ватажок всіх і всього. Найближчим часом йому належить зміцнити власні сили. Не можна відступати назад, навіть коли обставини ведуть до всього цього негативу життя.Жалючий шершень. Початковий період правління з 1945 року. Стародавній слов’янський гороскоп на 2022 рік за знаками зодіаку визначає сузір’я, як активну особистість, яка любить пошуміти і посперечатися. У найближчому році представникам зодіаку потрібно враховувати думку і бажання всіх оточуючих людей.

Причаївся лют. Первинний період правління знака-1946. Дуже активна особистість, яка вміє викручуватися з усіх заплутаних ситуацій. Завдяки інтуїції представники знака обійдуть всі перешкоди і обов’язково отримувати необхідне.

Вогняна векша. Початок правління визначено 1947 роком. Хитрі і рухливі представники цієї тварини будуть успішні в майбутньому році, але і їм належить зіткнутися з колосальною несправедливістю нашого навколишнього світу.слов’янський гороскоп на 2022 рік для всіх знаків

Перлова щука. Початковий час влади визначено 1948 роком. Знак є прямолінійним і відкритим. Здається, ніби всевишні сили допомагають йому у всьому. У 2022 році представникам Щуки належить випробувати на собі успіх в кар’єрі і почесть партнерів і компаньйонів.Бородата жаба. Початковий етап влади – 1949 рік. Старовинний слов’янський гороскоп на 2022 рік для всіх знаків визначає Жабу, як мудрого і гармонійного людини. Вона звикла завжди робити якісно і відповідально. Попереду у жаби великі праці, які будуть добре винагороджені в матеріально-фінансовому плані.

Перлова щука

Дикий Вепр. Первинна дата правління знака – 1950 рік. Особистості-активні і цілеспрямовані люди, готові йти по всяких дорогах, аби домогтися власної величі. Вони справжні лідери. На майбутній рік у вепра намічено багато мінливих і доленосних ситуацій.

Білий Пугач. З 1951 року починається влада білого пугача. Представник-одинак, він вважає за краще всі життєві ситуації підлаштовувати під власні правила. Знаку не потрібно спілкування, йому краще перебувати тільки лише наодинці з самим собою.

Шиплячий вуж. Влада Ужа починається з 1952 року. Люди-філософи, вони налаштовані на щасливе і успішне життя. Вже не звик різко відступати від усіх своїх бажань, тому попереду їх чекає моральне задоволення від власної благополучної долі.

Лис, що крадеться. Правління знака визначено 1953 роком. Спритні, обережні і вмілі люди, вони звикли робити все тільки лише так, як цього хочеться лише їм. У 2022 році доля подарує лисицю зустріч з майбутнім.

Згорнувся їжак. З 1954 року влада над долею людина віддається знаку їжака. Слов’янський гороскоп на 2022 рік за знаками Зодіаку і по року народження визначає їжака, як непередбачувану і лукаву особистість. Рік не принесе радості їжаку.Ширяючий орел. Початок владарювання призначено на 1955 рік. Ідеальний знак, він гордий, самовпевнений і рішучий. У майбутньому періоді Орлу належить закінчити всі свої раніше розпочаті справи. Важливо прагне до успіху.

Згорнувся їжак

Прядучий Мизгирь. З 1956 року володарює вказаний знак. Сімейний і владолюбний, йому не завжди хочеться спілкування, але і на самоті він вижити не здатний. На майбутній час у Мізгіря призначені відповідальні рішення, що стосуються кар’єри і особистих фінансів.слов’янський гороскоп тварин на 2022 рік

Кричущий Півень. Рік початку влади-1957. Амбітні і безстрашні люди, вони нерідко дивують оточуючих своєю дратівливістю і ворожістю. Попереду у Півня намічається зміна оточення в сімейному вогнищі.Златорогий тур. Знак починає панувати з 1958 року. Правдивий слов’янський гороскоп на 2022 рік по року народження вказує, що тур кілька непостійний. Він одночасно може живити і добрі наміри і люті почуття по відношенню до людей.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.