UKRjizn.com
Image default
Производители

Сотовий полікарбонат від виробника в Україні

Міцний та прозорий термопластик, що має внутрішню структуру з ребрами жорсткості, називають сотовим або стільниковим полікарбонатом. Матеріал популярний в сучасному будівництві та застосовується в промислових, комерційних, побутових цілях. Якщо ви шукаєте, де купити сотовий полікарбонат за оптовими цінами, від перевіреного виробника, з оперативною доставкою по Україні, звертайтесь в спеціалізовану компанію «Sotextrade».

Вам запропонують широкий асортимент стільникового полікарбонату з різною товщиною, розміром, кольором, іншими характеристиками листів. Ви зможете придбати потрібну кількість термопластику, зробивши онлайн замовлення на https://www.modernpl.com.ua/cat/polikarbonat/sotovyj у зручний час. Якщо самостійно визначитись з видом матеріалу вам важко, ви можете звернутись до спеціалістів компанії «Sotextrade» та отримати професійну допомогу у виборі.

Великий вибір сотового полікарбонату за доступними цінами

Асортимент стільникового полікарбонату складається з продукції українського виробника — заводу Tagol. Товари мають високу якість, що відповідає світовим стандартам та підтверджується наявністю сертифікатів. Ви можете вже сьогодні обрати й замовити сотовий полікарбонат Soton, що виготовляється методом екструзії. Листи пропонуються наступних видів:

  • лінійки Soton Nano (стандарт) з товщиною від 4 до 10 мм. Доступні кольори — прозорий, бронза, молочний;
  • лінійки Soton Eco (економ), покритий з обох сторін захисною плівкою. На лицьовій стороні листів нанесене спеціальне покриття, що захищає матеріал від негативного впливу ультрафіолету. Листи є прозорі та бронзові;
  • тонований Soton (преміум), який є ідеальним для приміщень, в яких потрібен захист від сонця. Полікарбонат пропонується з розширеною палітрою кольорів — сірий, синій, молочний, бронза, зелений. Товщина листів 4-16 мм. Параметр світлопропускання — 50-80%, що залежить від товщини матеріалу.

Розміри листів та інші характеристики матеріалів надаються в описах до товарів. Також отримати інформацію стосовно параметрів полікарбонату Soton ви можете у працівників компанії «Sotextrade».

Замовити полікарбонат з доставкою

Щоб замовити сотовий полікарбонат, скористайтесь онлайн каталогом. Під час вибору термопластику враховуйте:

  • призначення матеріалу, з якою метою ви будете його використовувати;
  • технічні характеристики, що є важливими при експлуатації;
  • розміри листів (від цього залежить, яка кількість полікарбонату вам знадобиться);
  • спосіб монтажу. Можливо, потрібно докупити елементи каркасу;
  • колір. Особливо цей параметр враховується при створенні дизайнерських конструкцій.

Після формування замовлення з вами зв’яжуться представники компанії «Sotextrade» для уточнення деталей. Оплатити матеріали ви можете безготівковим чи готівковим розрахунком. Доставка сотового полікарбонату можлива в Київ, Одесу, Харків, Дніпро, Львів, Хмельницький, інші міста України.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.