UKRjizn.com
Image default
Економіка

Сполучені Штати продовжать підтримувати українську економіку

Заступник міністра фінансів США Уоллі Адейемо у середу провів телефонну розмову з міністром фінансів України Сергієм Марченком, йдеться у повідомленні Мінфіну.

Головною темою бесіди стала економічна допомога, яку Україні надають Сполучені Штати, а також зусилля міжнародної спільноти щодо притягнення Росії до відповідальності за військову агресію проти України. Адейемо «підтвердив відданість Сполучених Штатів інтересам України» та обговорив з Марченком міжнародну економічну допомогу, яку надає Києву країнами-донорами.

У ході бесіди зайшлося про нещодавній додатковий внесок США в українську економіку у розмірі 1,7 мільярда доларів у вигляді прямої бюджетної підтримки.

Уоллі Адейемо наголосив, що Міністерство фінансів США продовжить використовувати свої санкційні повноваження, щоб підірвати здатність Москви вести війну в Україні та погрожувати своїм сусідам. Співрозмовники також обговорили прогрес, досягнутий у реалізації обмеження цін на російську нафту, щоб обмежити фінансування ЗС РФ та пом’якшити наслідки війни, розв’язаної Путіним, на ціни на нафту та енергоносії.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.