UKRjizn.com
Image default
Економіка

США продовжили ліцензію на транзакції у сфері енергетики для низки російських банків

Міністерство фінансів США продовжило до 14 травня тимчасовий дозвіл на здійснення низки операцій у сфері енергетики для кількох російських банків, включаючи Ощадбанк, Банк ВТБ та Альфа-Банк. Повідомлення про це було опубліковано у четвер на сайті Мінфіну США.

У повідомленні йдеться, що воно продовжує дію генеральної ліцензії, термін дії якої спливає на початку наступного місяця. Центральний банк Росії також знаходиться у списку юридичних осіб, які отримали дозвіл на проведення енергетичних угод.

Цей крок було зроблено за кілька тижнів до набрання чинності обмеженням цін на російську нафту, що поставляється морським шляхом. Правило цінової стелі, встановлене країнами «Великої сімки», набуде чинності 5 грудня.

Попереднє тимчасове продовження генеральної ліцензії на проведення низки транзакцій, пов’язаних із постачанням енергоресурсів, було видано найбільшим російським банкам та ЦБ РФ Мінфіном США 15 червня.

США ввели фінансові санкції щодо ВТБ на початку березня, одразу після того, як Росія вторглася до сусідньої України. Санкції щодо Ощадбанку та Альфа-банку було введено 6 квітня.

Сполучені Штати також заборонили імпорт російського викопного палива та ввели каральні санкції проти країни за вторгнення в Україну. Однак Вашингтон тимчасово дозволив продовжувати банківські операції з російською нафтою та газом, що відправляються до європейських країн, що дає їм час для переходу на інші джерела викопного палива та альтернативні джерела енергії.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.