UKRjizn.com
Image default
Економіка

США проведуть віртуальну зустріч учасників Індо-Тихоокеанської економічної програми

Сполучені Штати у вівторок проведуть віртуальну зустріч представників 14 держав, які приєдналися до Індо-Тихоокеанської економічної програми (IPEF). Зустріч пройде на тлі зусиль Вашингтона щодо розширення контактів з Азією.

Головуватиме на зустрічі торговий представник США Кетрін Тай та міністр торгівлі США Джина Раймондо, про що повідомили їхні офіси у неділю.

Президент Джо Байден, який дав старт цій програмі у травні під час візиту до Токіо, хоче використати її як інструмент для підвищення екологічних, трудових та інших стандартів в Азії.

Вашингтон втратив економічну складову у своїй взаємодії з Індо-Тихоокеанським регіоном після того, як попередній президент Дональд Трамп вийшов із транстихоокеанської торгової угоди, що відкрило можливості для розширення впливу Китаю.

Крім США, членами IPEF є Австралія, Бруней, Фіджі, Індія, Індонезія, Японія, Південна Корея, Малайзія, Нова Зеландія, Філіппіни, Сінгапур, Таїланд та В’єтнам.

Учасники зустрічі обговорять питання торгівлі, ланцюжків постачання, «чистої» енергетики, інфраструктури, а також податків та боротьби з корупцією, йдеться у повідомленні офісів Тай та Раймондо.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.