UKRjizn.com
Image default
Економіка

США ввели санкції проти росіян, звинувачених у придбанні американських військових технологій

Сполучені Штати ввели в середу нові санкції щодо громадян Росії, яких звинувачують федеральна прокуратура в закупівлі американських оборонних технологій і технологій подвійного призначення для постачання російським покупцям, а також у придбанні венесуельської нафти.

Міністерство фінансів США ввело санкції щодо громадянина Росії Юрія Орєхова та двох його компаній, Nord-Deutsche Industrieanlagenbau GmbH та Opus Energy Trading LLC.

Заступник міністра фінансів Уоллі Адейемо заявив, що санкції та експортний контроль, введені широкою коаліцією союзників, призвели до того, що Росії стає все важче отримувати «ресурси та технології» для ведення війни.

«Ми знаємо, що ці зусилля мають прямий вплив на поле бою, оскільки відчай Росії призвів до того, що вона звернулася до неякісних постачальників та закупівлі застарілого обладнання», — йдеться у заяві.

Американські прокурори сьогодні висунули п’ятьом російським громадянам звинувачення в ухиленні від санкцій та у використанні зареєстрованої в Німеччині компанії для постачання до Росії американських військових технологій та технологій подвійного призначення, а також венесуельської нафти.

Федеральна прокуратура Брукліна заявила, що деякі з електронних компонентів, придбаних громадянами Росії Юрієм Орєховим та Світланою Кузургашевою, було виявлено у російському озброєнні, захопленому українськими військовими під час боїв.

Оріхів був заарештований у Німеччині у понеділок. Прокуратура заявила, що ще одного громадянина Росії, обвинуваченого у цій справі, Артема Усса, було заарештовано в Італії, і США домагаються його екстрадиції.

Американські правоохоронці прагнуть приділити першочергову увагу застосуванню санкцій проти Росії, щоб чинити тиск на Кремль з метою припинення війни проти України.

Прокурори заявили, що Орєхов і Усс використовували німецьку компанію Nord-Deutsche Industrieanlagenbau GmbH, що належить їм, також відому як NDA, як прикриття для купівлі військових технологій і технологій подвійного призначення, таких як напівпровідники, радари і супутники.

На офіційному сайті Nord-Deutsche Industrieanlagenbau GmbH вказується, що компанія «працює над виконанням промислових проектів, які включають реалізацію основних контрактів від імені підприємств, що працюють у металургійній галузі, видобутку корисних копалин та нафти».

На офіційному сайті Nord-Deutsche Industrieanlagenbau GmbH вказується, що компанія «працює над виконанням промислових проектів, які включають реалізацію основних контрактів від імені підприємств, що працюють у металургійній галузі, видобутку корисних копалин та нафти».

Вони відправляли ці товари російським покупцям, у тому числі компаніям, які перебувають під санкціями та контрольованим Тимофієм Телегіним та Сергієм Туляковим, іншими російськими громадянами, яким у середу також були пред’явлені звинувачення.

Оріхів і Усс також використовували NDA для закупівлі мільйонів барелів венесуельської нафти для покупців у Росії та Китаї, працюючи з двома іншими відповідниками – Хуаном Фернандо Серрано та Хуаном Карлосом Сото, для укладання угод з венесуельською державною нафтовою компанією PDVSA, проти якої США в 20 санкції.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.