UKRjizn.com
Image default
Економіка

США, ЄС та Індонезія оголосили про намір вкласти $600 млрд у глобальні інвестиції в інфраструктуру

У рамках саміту «Великої двадцятки» президент США Джо Байден, президент Індонезії Джоко Відодо та голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн виступили із спільною заявою з приводу паралельного заходу – «Партнерство для глобальної інфраструктури та інвестицій» (PGII).

У заяві, оприлюдненій Білим домом у вівторок, лідери підтвердили спільну прихильність до зміцнення глобальних партнерств для інвестицій у стійку, прозору та якісну інфраструктуру в країнах з низьким та середнім рівнем доходів.

«Якісна інфраструктура має вирішальне значення для розвитку країн, глобальних ланцюжків поставок, економічної та національної безпеки, а також здоров’я та благополуччя планети та людей у ​​всьому світі, – йдеться у заяві. – Саме тому на червневому саміті лідерів G7 у Німеччині було створено PGII та оголошено про намір мобілізувати 600 мільярдів доларів на глобальні інвестиції в інфраструктуру до 2027 року».

У рамках партнерства Аргентина, Канада, Франція, Німеччина, Індія, Японія, Південна Корея, Сенегал та Великобританія оголосили про нові проекти та нові форми співробітництва в галузі інвестицій у таких ключових секторах, як клімат та перехід на чисту енергетику, цифровий зв’язок, здоров’я та безпека охорони здоров’я, освіта та гендерна рівність, а також транспорт.

США та Японія очолили Групу міжнародних партнерів, що складається з десяти країн, щоб реалізувати довгострокове партнерство з Індонезією для здійснення прискореного переходу на чисту енергетику, мета якої – не перевищити показник потепління в 1,5 °C понад доіндустріальні рівні. Очікується, що в рамках партнерства буде мобілізовано понад 20 мільярдів доларів фінансування з державного сектору (партнери G7 плюс Норвегія та Данія) та приватного сектору для підтримки зусиль Індонезії, з використанням грантів, пільгових кредитів, кредитів за ринковою ставкою, гарантій та приватних інвестицій.

“Партнерство для глобальної інфраструктури та інвестицій” об’єднує партнерів – уряду, приватний сектор та інші організації – для досягнення реальних результатів для людей у ​​всьому світі, в тому числі і тут, в Індонезії, – сказав Байден. – Сьогодні лідери країн G20 наголосили на важливості спільних та потужних інвестицій для задоволення величезної потреби у покращенні інфраструктури в країнах з низьким та середнім рівнем доходу по всьому світу».

«Глобальне партнерство з інфраструктури та інвестицій є важливою геостратегічною ініціативою в епоху стратегічної конкуренції», – наголосила Урсула фон дер Ляйєн.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.