UKRjizn.com
Image default
Новини

Стан української армії на 2021 рік

В. Бадрак, директор Ци армії, конверсії і роззброєння, назвав мікроскопічними кроки, що вживаються урядом Зеленського для переозброєння ЗСУ, якщо розглядати їх у порівнянні з аналогічними заходами в російській армії.

Однак чисельність і озброєння армії України на 2021 рік обійшлися країні в колосальні грошові кошти. Якщо врахувати плачевний стан економіки і фінансову кризу, борги перед МВФ, то ця тенденція не може бути позитивною для України в цілому.

Стан української армії на 2021 рік

Точні дані

Global Firepower в опублікованому рейтингу виставив армію України на 25 місце. Українські сайти незмінно порівнюють стан справ в Україні та Росії, без цього не обійшлося і в коментарях до публікації популярного аналітичного блогу. Однак дані, зазначені в офіційних інформаційних джерелах, не можна вважати достовірними, оскільки вони коливаються в розвалі від чверті мільйона чоловік до півмільйона.

Така різниця в кількості людей, озброєних урядом Зеленського на гроші платників податків, легко з’ясовна. У першому випадку, число 255 тис.осіб – це угруповання, зосереджене на Сході України. Вона поділена на 4 частини, названі за напрямками стрілки компаса. Найчисленніша, спрямована на Донецьку і Луганську області, називається «Схід» і налічує понад 40 тис.чоловік, не рахуючи другої лінії оборони і резервістів, готових в будь-який момент вступити в бойове зіткнення.

Якщо спробувати з’ясувати справжню чисельність армії України в 2021 році, доведеться підсумувати всі підрозділи ЗСУ, розосереджені по території і на кордоні, в містах південного сходу (для територіальної оборони). Невідомо, чи вважає офіційна статистика:

  • численних контрактників • в тому числі, з Прибалтики і Грузії, європейських країн);
  • частини і з’єднання Прикордонних військ, ВМФ і льотчиків разом з обслугою винищувачів, штурмовиків і бомбардувальників, що відповідають за дрони і безпілотники, поставлені Туреччиною;
  • націоналістичні батальйони( карбати і добробати), Нацгвардію;
  • інших людей, в руках яких зосереджена зброя для підтримки київського режиму.

Є. Ясько з президентської партії, виступаючи з категоричними заявами на американському порталі, визнала очевидний факт: Армія Росії дійсно перевершує ЗСУ не тільки за кількістю військових, а й з озброєння і техніки, які застаріли. Однак такий, скромно применшений стан української армії на 2021 рік, не заважає робити заяви про катастрофічні наслідки і гідну відсіч, яку Україна може надати збройному агресору, випереджаючому ЗСУ за чисельністю і оснащеністю на 23 позиції.

Українська армія

Що належить

В. Бадрак вказав, що на переозброєння ЗСУ буде потрібно щорічно не менше мільярда гривень, і це значна частина бюджету країни, якій доведеться робити величезні виплати за боргом МВФ, з відсотками, що становлять ще чверть від суми заборгованості і необхідністю брати короткострокові позики для цього.

Комментарии к видео озброєння і чисельності армії України 2021 повідомляють про участь України в комісіях і форумах з озброєння, проведення спільних навчань з підрозділами західних країн. Глава Укроборонпрому заявив, що незабаром Країна неминуче вклиниться в перші ряди постачальників озброєння, але поки в рядах українських воїнів превалюють радянські зразки, а ізраїльські автомати, які виробляються за Ліцензією, демонструються на військових парадах.

Заяви Ю. Гусєва про розробку істинно українських зразків зброї супроводжуються сумними заявами про дефіцит кадрів – середній вік розробників досягає Пенсійного, і в світлі відтоку професіоналів за кордон і майбутнього закриття вузів, для якого прибудуть люди із зовнішнього управління, поповнення молоді в Укроборонпрому поки не передбачається. Не очікується і поповнення в танкових військах, оскільки Харківський завод оголошений банкрутом.

Зарубіжні аналітики відзначають, що у президента України катастрофічно низький рейтинг, і нагнітати обстановку, вказуючи на агресора – єдиний спосіб утриматися при владі. Мілітаризація країни неминуче підштовхує українську армію, що знаходиться на 25 місці в рейтингу світових армій до протистояння з 2-ю у світі, російською, але це – не єдина небезпека.

За турецькі безпілотники, як і за застарілу радянську техніку з Чехії та Болгарії, доведеться неминуче платити. На тлі перманентного дефіциту бюджету ура-патріотичні заяви про переоснащення і переобладнання ЗСУ, всі заяви означають не готовність до гіпотетичної оборони, а повний крах нестійкої економіки. Україна на межі дефолту – зовнішній борг перейшов за критичну позначку в 35% від ВВП.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.