UKRjizn.com
Image default
Економіка

Світовий банк виділив Україні додаткові 500 млн. доларів

Світовий банк повідомив у понеділок про виділення Україні додаткових 500 млн доларів, щоб допомогти країні в задоволенні невідкладних потреб у витратах, викликаних російським вторгненням і війною, що триває.

Фінансування з боку Міжнародного банку реконструкції та розвитку, головного кредитного підрозділу Світового банку, було підтримано кредитними гарантіями Великобританії на суму 500 млн. доларів, про які було оголошено 30 вересня, йдеться в повідомленні організації.

Кредит було виділено напередодні конференції з відновлення України, що відбудеться у вівторок у Берліні, і під час якої національні лідери, експерти з розвитку та керівники компаній обговорять, як відновити Україну після завершення війни.

«Російське вторгнення продовжує призводити до масових руйнувань української інфраструктури, включаючи водопостачання, каналізацію та електричні мережі, в той час як наближається зима, що ще більше наражає український народ на небезпеку», — заявив президент Світового банку Девід Малпас.

«Новий раунд фінансування, виділений сьогодні, буде використано для підтримки основних державних послуг. Ми маємо намір підтримати український народ, коли він стикається з цією безпрецедентною кризою», – йдеться у заяві.

Світовий банк виділив загалом 13 млрд доларів як екстрене фінансування для України, з яких 11,4 млрд доларів було повністю освоєно.

Російське вторгнення завдало Україні прямих збитків на суму понад 97 мільярдів доларів станом на 1 червня, але відновлення країни може коштувати майже 350 мільярдів доларів, йдеться у звіті, опублікованому Світовим банком, урядом України та Європейською комісією у вересні.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.