UKRjizn.com
Image default
Економіка

так званої «блокади Калінінграда» немає і ніколи не було

Сполучені Штати вітають заяву ЄС, яка роз’яснює, як держави, що входять до складу Євросоюзу, мають застосовувати економічні санкції проти Росії щодо Калінінградської області. Про це йдеться у заяві офіційного представника Держдепартаменту Неда Прайса.

Прайс зазначив, що Сполучені Штати «високо оцінюють безпрецедентні економічні заходи, які наші союзники та партнери, включаючи Литву, вживають… проти Росії через війну, яка ведеться нею проти України». США. За словами Прайса, Вашингтон вітає застосування державами-членами ЄС, включаючи Литву, санкцій у повній відповідності до вказівок ЄС.

«Важливо наголосити, що так званої «блокади» Калінінграда зараз немає і ніколи не було. Між материковою частиною Росії та Калінінградом продовжуються пасажирські перевезення різними маршрутами, а також перевезення всіх гуманітарних вантажів та більшості інших товарів, – додав Прайс. – Ми також не повинні забувати, що економічні санкції було введено у відповідь на нічим не спровоковану та жорстоку війну Росії проти України».

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.