UKRjizn.com
Image default
Новини

Тарифи МТС Україна для Луганської області в 2020 році

Оператор мобільного зв’язку МТС (до сімнадцятого року, тепер вже Водафон) є першим оператором стільникового зв’язку. Цим пакетом користуються мільйони людей не тільки з України, але і з зарубіжних країн. МТС має багато цікавих послуг, надає в користування вигідні тарифні плани.

Емблема компанії Водафон

З початком військового протистояння в зоні АТО багато жителів непідконтрольних територій залишилися без зв’язку. Але компанія з урахуванням цієї обставини переглянула список тарифних планів, представила своїм клієнтам кращі тарифи МТС Україна ” для Луганської області 2020.

Щоб вибрати відповідний тариф, для початку потрібно визначитися, з якою метою замовляється послуга. Деякі більше користуються інтернетом, інші віддають перевагу перегляду відео в Ютубі, спілкуванню з друзями в соціальних мережах.

Для Луганській області діє всього кілька тарифів, які будуть вигідними для входу в інтернет, спілкування з друзями, дзвінків за кордон.

Тарифи МТС Україна для Луганської області в 2020 році

Перше оновлення тарифів відбулося у вісімнадцятому році. З тих пір мало що змінилося. Тарифи МТС Україна для Луганської області в 2020 році виглядають так:

 • «Смартфон стандартний»;
 • Юнлим 3G Плюс;
 • Водафон ред;
 • Девайс.

Жителі територій, де проходять бойові дії, були обізнані про перехід на тарифний план «Смартфон стандартний». Цей перехід був здійснений ще у вісімнадцятому році.

Даний пакет в той час був єдиним тарифом, яким могли користуватися жителі Луганська, Луганської області. Це нестандартний тариф. Його вартість – три гривні в день. Тобто, протягом місяця з абонентського рахунку буде зняти шістдесят гривень. І пауза в користуванні пакетом враховуватися не буде.

Таріфи МТС

За таку плату користувачеві буде надаватися в день п’ятдесят Мегабайт для входу в Інтернет (в місяць п’ятсот Мегабайт). Згідно з умовами тарифного плану «Смартфон стандартний», абоненту надається одна гривня п’ятдесят копійок для дзвінків іншим українським операторам, одну гривню в день для смс-повідомлень на пакети українських операторів, сім копійок за кожен звіт про доставку повідомлення. При цьому дзвонити в іншу країну можна дзвонити абсолютно безкоштовно.     

Діють інші тарифи МТС Україна для Луганська та Луганської області 2020. Один з них – це Юнлим 3G Плюс (Unlim 3G Plus). Підключення цього тарифного плану коштує сімдесят п’ять гривень на місяць.

Згідно з умовами тарифного плану, кожен місяць користувачам надається безлімітний 3G Інтернет, безкоштовні дзвінки всередині мережі, сто хвилин для розмов з іншими операторами українського мобільного зв’язку.

Вартість текстового, графічного повідомлення на номери будь-яких операторів становить двадцять копійок за кожне повідомлення. Дзвінки в іншу країну стоять одна гривня хвилина. Щоб відправити повідомлення за кордон, це буде коштувати п’ятдесят копійок за один смс.

Водафон РЕД (Водафон RED) – це ціла лінійка тарифів, які відрізняються вартістю підключення. Всі лінійки тарифів надають безлімітне користування Інтернетом, спілкуванням з друзями в соціальних мережах.

Лінійка тарифів РЕД виглядає так:

 • XS (п’ятдесят гривень на місяць);
 • S (сімдесят гривень);
 • M (сто десять гривень);
 • L (сто вісімдесят гривень).

Кожна наступна лінійка надає безкоштовний, безлімітний вхід в соціальні мережі, в Ютуб для перегляду відео, Месенджер.

Таріфи МТС

Девайс – це також велика лінійка тарифів, яка користується великою популярністю по всій Україні. Тарифна сітка Водафон Device виглядає наступним чином:

 1. S (щомісячна вартість пакета становить сорок п’ять гривень, за цю плату абонент щодня отримує п’ятдесят Мегабайт;
 2. M (підключення коштує п’ятдесят гривень на місяць, при цьому кожен день абоненту надається п’ять Гігабайт для входу в Інтернет);
 3. L (тарифний план коштує дев’яносто гривень за один місяць, при цьому абоненти забезпечуються десятьма Гігабайтами в день).

Чим дорожче тарифний план, тим інтернет має велику швидкість, краще якість з’єднання.

Існують інші тарифні плани для жителів України, які хоч і користуються популярністю, але вони не доступні жителям Луганська, Донецька, інших неконтрольованих Києвом територій.

Інші популярні тарифи МТС

Є інші популярні тарифи МТС:

 • Суперне Старт (вартість-дев’яносто гривень на місяць);
 • Супернет Про (підключення коштує сто двадцять п’ять гривень);
 • Супернет Юнлим (сто вісімдесят п’ять гривень кожен місяць);
 • Фемілі Плюс (вісімдесят гривень щомісяця).

Всі перераховані вище тарифні плани пропонують вигідні умови для входу в Інтернет, дзвінків всередині мережі (знайомим, друзям, родичам, який також користуються оператором МТС), розмов зі знайомими, які перебувають за кордоном. Всі тарифи доступні для підключення.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.