UKRjizn.com
Image default
Новини

Тарифи МТС Україна для Луганської області в 2021 році

У зв’язку з постійними обстрілами, обмеженнями в переміщенні і допуску техніки, забезпечити в Луганській і Донецькій областях всі тарифи, доступні для інших регіонів України не представляється можливим. Але, тим не менш Водафон не залишає українських громадян без зв’язку і надає можливість користуватися обмеженими послугами, пропонує кращі тарифи МТС Україна для Луганської області 2021 з високою якістю!

Компанія стільникового зв’язку намагається підібрати індивідуальний підхід і створити максимально можливі умови, послуги для даних регіонів.

Тарифи МТС Україна для Луганської області в 2021 році

На жаль, стандартні тарифні плани відсутні, або відрізняються обмеженим доступом до послуг. Можна сказати, що зв’язок на сході країни повністю відрізняється від того, що дається в користування іншим регіонам і за вартістю, і за кількістю послуг.

Цьому є цілком розумне пояснення, через постійні обстріли, «перехід» територій під контроль агресора, представники компанії Водафон не мають доступу до свого обладнання, не можуть забезпечити безперебійний зв’язок, ремонт і обслуговування вишок і т. д.

Це не тільки ускладнює роботу, але ще і підвищує вартість надаваних послуг, на яку навряд чи погодяться громадяни південного сходу країни.

На сьогоднішній момент пропонувати більше послуг і покриття не представляється доцільним для компанії, але представники Водафон обіцяють до 2021 року знайти рішення ситуації, що склалася і розширити тарифи МТС Україна для Луганської області в 2021 році.

Тарифи для регіонів Донецька і Луганська

Поки ніяких позитивних зрушень в питанні облаштування якісного зв’язку в двох регіонах не планується, але компанія стільникового зв’язку намагається знайти рішення, яке влаштує всіх.

На сьогоднішній день абоненти з Луганська та Донецька можуть підключити всього 1 тариф «стандартний»:

  • Місячний
  • Денний

Ті, хто виберуть підключення «денний» можуть дзвонити всередині мережі Водафон абсолютно безкоштовно, але зателефонувати на інші оператори буде коштувати 1,5 за 1 хвилину. Відправити повідомлення рідним обійдеться в 2 гривню, але пропонується в пакеті 50 МБ Інтернету на добу. Ці пропозиції оплачуються абонплатою попередньо і коштує це 3 гривні в день.

Тарифи МТС для Луганської області в роумінгу

Для абонентів, які виберуть підключення “місячний” отримують необмежену можливість здійснювати дзвінки всередині мережі, але спілкуватися з іншими операторами буде коштувати 1,5 за 1 хвилину. Водафон в цьому пакеті пропонує 500 Мб на добу Інтернету. Але в такому випадку абонплата складе 60 гривень.

У ситуації, що склалася дані умови підключення можна назвати ідеальними, на жаль, додаткові акції та пропозиції поки не доступні.

Відмінностей даної пропозиції для Донецької та Луганської областей немає, перейти з тарифного плану “стандартний” на інший також неможливо.

Але для жителів Луганська і Донецька є і хороші новини, а саме в питаннях Інтернет підключення. Коли виданий в пакеті трафік вичерпається, додатково передбачений автоматичний перехід на пакет з 100 Мб, вартістю 5 гривень.

Якщо ця послуга не потрібна, її можна відключити, увійшовши на офіційний сайт Водафон в персональний кабінет.

Процедура підключення

Приїжджаючи на територію Луганської або Донецької області можна не замислюватися про вибір тарифу, перехід відбудеться автоматично, абонент буде повідомлений про це за допомогою смс-оповіщення. Автоматичний перехід стандартно підключається всім абонентам тариф “денний”, для зміни необхідно зв’язатися з оператором, або набрати на смартфоні команди *101*901# – якщо є бажання підключити місячну підписку.

При покупці нової сім карти знадобиться звернутися в центр обслуговування абонентів Водафон, уточнити, що планується поїздка в дані регіони і менеджери підключать необхідний тариф «стандартний».

Цікаво, що в даний пакет входить опція «Гудок», Перші 7 днів пропонується використовувати її безкоштовно, по закінченню даного терміну з рахунку абонента автоматично буде списуватися 1,5 гривень на добу.

Щоб перевірити залишок рахунку і підключений пакет послуг можна набрати команди *101*901*1#. Крім цієї можливості, можна перевірити підключення, баланс або отримати відповіді на свої питання в мобільному додатку компанії Водафон. Там же можна активувати або деактивувати деякі послуги.

Покриття зв’язку Водафон

Застосування інших тарифів Зараз на території Луганська або Донецька невигідно, ні оператору, ні самим абонентам. Але навіть з такими обмеженими можливостями проблем зі зв’язком практично немає. Тарифи МТС Україна Для Луганська і Луганської області 2021 характеризуються швидкістю і високою якістю у всіх містах і селищах, дзвінки всередині мережі і за її межами можна здійснювати в будь-якому місці даних регіонів.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.