UKRjizn.com
Image default
Новини

Тарифи Vodafone (МТС) для Донецької області в 2021 році

Огляд тарифів для невизнаних республік неодмінно починається зі згадки, що їм надано повноцінний мобільний зв’язок. Після кількох скандальних подій, пов’язаних з поведінкою адміністрації оператора, обслуговування території було налагоджено, і тепер в українських ЗМІ можна зустріти огляд на тему кращі тарифи МТС Україна для Донецької області і для Луганської області. Причиною тимчасового і неодноразового відключення названі бойові дії, але припущення про політичне підгрунтя того, що відбувається теж неодноразово висловлювалися.

Vodafone (МТС) для Донецької області в 2021 році

Достовірна інформація

Розібратися в існуючому становищі практично неможливо, оскільки автори публікацій просто перераховують всі тарифи води, які є на території України, стверджуючи, що вони працюють на тимчасово окупованій території. Люди, які описують ситуацію, що склалася, не мають ні найменшого поняття про розмежування, і в переліку обслуговуваних районів називають ті, де дислоковані українські війська.

Тим часом, під питанням розуміють територіальні анклави, що позначаються, як ОРДЛО.

Тому слід розмежувати тарифи МТС Україна для Донецької області в 2021 році (точніше, для тієї її частини, яка знаходиться під колишньою юрисдикцією і ті послуги, які надаються жителям окупованих територій). Їм практично недоступні численні тарифи, покриття Водафон (МТС Україна) є тільки в містах і великих населених пунктах і обмежується однією пропозицією.

Єдиний пакет

Всі реальні тарифи МТС Україна Для Донецька і Донецької області 2021-це пакет «Смартфон стандартний». Таке положення пояснюють тим, що у деяких застарілих пропозицій закінчився термін дії. Розробляти нові, конкретно для області, яка не позиціонує себе частиною України, компанія не поспішає. Є більш нагальні завдання-наприклад, удосконалення Інтернету або установка покриття на всій українській території.

Тарифи Vodafone для Донецької області

З клієнтами з Донецька і області компанія не церемонилася-всіх, у кого закінчувався тарифний план, вже не актуальний, пропонується «смартфон стандартний». Умови на ньому кабальні:

  • щоденна абонплата в 3 гривні;
  • вартість хвилини розмови з іншими операторами-1,5 гривні;
  • відправка СМС – 1 гривня;
  • Інтернету 50 Мб, а все, що використано зверху, оплачується по 5 гривень за 100 МБ

Цікаво, що високі розцінки на патріотичних сайтах виправдовують найбільш неправдоподібними причинами-діями країни-агресора, зловмисністю російського президента, високими цінами, які встановлені на продукти і речі в невизнаних республіках. Авторів подібних опусів нітрохи не бентежить, що на українській території розцінки на порядок вище.

На сьогоднішній день

На початку 2021 року Водафон встановив в ЛДНР підвищені тарифи і послуги, що надаються, відзначив підвищенням тарифів. Так, на думку людей, що рекламують компанію, вона карає «банди самозванців, які захопили частину областей України».

Істотне зростання вартості послуг мобільного зв’язку не означає, Що працює вона безперебійно. Оператор стверджує, що оплата буде стягуватися тільки за ті дні, коли зв’язок є, і люди нею користуються – вводиться тариф з подобовою оплатою. Інтернет в колишній кількості, у форматі 2G / 3G. Подорожчає абонплата – до 3 гривень на день, вартість СМС і дзвінків на номери інших операторів поки не змінилася.

Що ж стосується інших районів Донецької області, які поки під українською юрисдикцією. То в деяких з них доступні всі тарифи, пропоновані на тих 75%, де діє покриття компанії.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.