UKRjizn.com
Image default
Новини

Нові тарифи 2022 Водафон (Vodafone) в Україні

Війна внесла зміни у всі сфери життя українців, і, природно, це позначилося на вартості мобільного зв’язку. Сьогодні необхідно обговорити нові тарифи 2022 року Водафон в Україні, офіційний сайт про які говорить про те, що ціна мобільного зв’язку в оператора подорожчає.

У середньому тарифи подорожчають від 20 до 50 гривень, для кожного тарифного плану підвищення буде індивідуальним. Про всі зміни мобільний оператор повідомляє абонентам за допомогою повідомлень, тому сюрпризом це не буде.

Особливості компанії

Vodafone це досить поширений оператор телекомунікаційних послуг, і вартість всіх тарифів сьогодні залежить від того, що відбувається на ринку, курсу валют, стану економіки та інших факторів. Звинувачувати оператора в тому, що він підвищує тарифи, у цій ситуації просто некоректно, бо зараз весь бізнес виживає.

Vodafone Україна не є монополістом. Сьогодні є й інші оператори, тому компанії буквально доводиться підлаштовуватися під умови середовища, які є. Оператор забезпечує досить високий рівень сервісу, а також має широкі технічні можливості для того, щоб зробити зв’язок в мережі комфортним і безперебійним для користувачів. До речі, звіт про якість послуг можна подивитися на офіційному порталі оператора, це досить непогана гарантія того, що якість зв’язку з часом не погіршиться.

Географічне покриття поширюється на всю територію України, сьогодні оператор навіть оперативно поновлює розрив зв’язку в окупованих містах. І, звичайно, тут не обходиться без проблем, чого не можна не відзначити.

Тарифікація всіх послуг оператора відбувається у першу секунду. Вартість тарифу включає ПДВ, а також пенсійний збір. Особливістю оператора і те, що з оплати послуг, тариф діє 28 днів, а чи не місяць. Всю інформацію про тарифи можна знайти на сайті. Якщо людині потрібна допомога, то вона може вийти на зв’язок через спеціальний чат із операторами компанії. Клієнт отримує повідомлення від тарифів і вибирає для себе найбільш підходящий. Найбільш підходящими для користувачів Vodafone є такі лінійки, як:

  • SuperNet;
  • Family;
  • Device.

У них у всіх є свої особливості, проте всі не схожі на види послуг. Відмінність зазвичай полягає у кількості гігабайт інтернету та хвилин, які надаються користувачам за умовами тарифного плану.

Найдешевший тариф

Якщо говорити про найдешевший тариф Vodafone, який пропонує оператор, то протягом року таким є Vodafone СуперНет Турбо, бо навіть після подорожчання цін він коштує 125 гривень на місяць. За цю плату можна отримати до 30 ГБ інтернету, до речі, після підвищення цін оператор також збільшив кількість гігабайт на рахунку після оплати. Також пакет дає змогу отримати велику кількість дзвінків на українські номери – до 800 хвилин.

Якщо пакету послуг на місяць не вистачає, то за 10 гривень щомісяця можна отримати додаткові хвилини та гігабайти. Перевірка стану рахунку конкретно даного тарифу складається через спеціальну комбінацію клавіш *101*5# та тариф діє тільки на території України.

Дешевий тариф на контракті

Якщо брати контрактну основу, то варто підключити Vodafone RED M, який має досить демократичну вартість, тому що доведеться платити лише 130 гривень за місяць, і на ці гроші можна отримати 12 ГБ інтернету, 150 хвилин для інших операторів на дзвінки, і стільки ж SMS повідомлень.

І, звичайно, оператор зберігає можливість безлімітно телефонувати на всі номери мережі Vodafone безкоштовно. Підключається контракт досить просто, для цього потрібно звернутися до сервісного магазину оператора, підписати спеціальний договір, і обов’язково пам’ятати, що договір підписується на основі документів про посвідчення особи.

Мобільний інтернет

Мобільний оператор Vodafone є найбільшим серед інших компаній телекомунікацій, який колись запустив не лише мобільний зв’язок, а ще й інтернет.

Мережа 3G на території України оператор почав формувати ще 2015-го року. І спочатку швидкісний інтернет з’явився лише у великих містах, але згодом почав стрімко розростатися.

Сьогодні Vodafone пропонує насолоджуватись швидкісним інтернетом практично на всій території України. Виняток, напевно, ще до війни становили лише потяги, які не завжди ловили інтернет, хоча на зупинках він був, однак і цей недолік оператор збирався прибрати. На сьогодні все це надається користувачам за максимально вигідними тарифами, що дозволяє не тільки здійснювати відеозв’язок, а й постійно завантажувати пошту або веб-сторінки, використовувати інтернет для онлайн ігор і навіть дивитися відео, щоправда, для цього, звичайно, не знадобиться найдешевший тариф МТС без інтернету, тобто щоб скористатися всіма благами інтернету від мобільного оператора, потрібно підключати тарифи з інтернетом.

Збільшення вартості

Vodafone збільшив ціну своїх тарифів ще з 1 січня і це варто брати до уваги, обговорюючи нові тарифи Водафон в Україні 2022 року. Однак це не означає, що у оператора не залишилося дешевих тарифів. Найпростішим залишився Vodafone SuperNet Start, вартість якого починається від 125 гривень. За цю ціну можна отримати непоганий пакет послуг, починаючи від 150 хвилин на дзвінки, і закінчуючи 4 ГБ інтернету. Якщо три місяці поповнювати пакет вчасно, оператор призначають бонус для своїх клієнтів – 3 ГБ інтернету додатково.

Щодо гучного тарифу Joice, то його вартість починається від 120 гривень, але він вважається молодіжним, тому що дає можливість безлімітно користуватися соціальними мережами та платформами стрімінгу. Тариф включає шість гігабайт інтернету, безліміт всередині мережі, непогані умови дзвінків на всі оператори по Україні, і цим пакетом можуть скористатися люди незалежно від віку, так що тарифи Vodafone Україна можна вважати дуже різноманітними.

До речі, мобільний оператор має також пакети для планшета або смарт годинника, який є дуже демократичним за ціною і вигідним для користувача. Вартість починається від 50 гривень, і за ці гроші можна отримати до 10 ГБ інтернету, демократичні дзвінки з годинника та планшета, «щасливі номери» і так далі. Більш детально обговорити всі тонкощі таких тарифних планів можна за допомогою особистого дзвінка оператору та підбору для себе індивідуальних характеристик тарифу.

Знижка для бізнес-клієнтів

Сьогодні мобільний оператор надає 50-відсоткову знижку для бізнес-клієнтів. Один місяць дається безкоштовно. Йдеться про клієнтів, які підключаються до 31 грудня 2022 року. Vodafone Business пропонує тарифний план із абонплати від 63 гривень. Замовити підключення можна, звернувшись до служби підтримки, і існуючі клієнти також не залишилися без подарунків. Для всіх бізнес- абонентів компанія пропонує місяць зв’язку для співробітників безкоштовно, а також фіксацію вартості мобільного зв’язку терміном на один рік.

І ще раз варто згадати про тарифи без абонплати, бо мобільний оператор пропонує послугу «Рік без абонплати». Для того, щоб отримати тариф необхідно сплатити за 11 місяців одним платежем, тоді ще один місяць йтиме в подарунок. Послуга замовляється досить легко через віртуальний Messenger, і також можна отримати, звернувшись безпосередньо до одного зі співробітників компанії під час телефонного дзвінка. Власне, так підключаються всі тарифи МТС Україна без поповнення.

Соціальна політика компанії

Крім того, що існують тарифи Водафон Україна для Донецької області 2022 року, варто також сказати і про те, що компанія є одним із досить активних соціальних помічників для держави під час війни.

Vodafone є одним із найактивніших соціальних партнерів в Україні. Він надає гарну якість мобільних послуг, до речі, і останнє контролюється державними органами, а ще й бере участь у благодійних проектах. Vodafone допомагає дітям, підтримує донорів крові, і паралельно займається розробкою програм екскурсійного розвитку України, адже компанія вигадала програму Smart Routers, яка містить екскурсійні піші маршрути у різних містах країни, що суттєво полегшує життя як туристам, так і українцям. Більше того, мобільний оператор постійно розширює свою команду, тому на сайті список вакансій, які можна вивчити та цілком можливо розпочати свою професійну кар’єру на ринку мобільних послуг саме з цим оператором.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.