UKRjizn.com
Image default
Здоров'я

Ти носиш такий бюстгальтер? Ви можете захворіти

Все більше жінок звертають увагу на те, яку білизну вони носять. Воно має бути виготовлено з натуральних, дихаючих матеріалів і, головне, добре підігнане. Виявляється, невдало підібраний бюстгальтер не тільки спотворює обриси бюста, але і негативно впливає на здоров’я. Перевірте, якими можуть бути наслідки від носіння такого бюстгальтера.

Періодичні головні болі, неправильна постава, подразнення шкіри та розлад травлення – це наслідки носіння невдало підібраного бюстгальтера, про які жінки навіть не підозрюють. Лікарі закликають звертати увагу на те, яку білизну ми носимо. Однак дами схильні купувати бюстгальтери із занадто маленькою окружністю і занадто великим миском. Наслідки такої поведінки можуть бути плачевними.

Проблеми зі здоров’ям, що виникають через носіння погано підігнаного бюстгальтера, не рідкість. Жінкам, які відчувають біль у спині та розлад травлення, варто уважно придивитися до своєї білизни. Купівля бюстгальтера з маленькою окружністю викликає тиск на діафрагму, проблеми з диханням і травленням. З іншого боку, занадто великий мисок призводить до того, що жінкам доводиться максимально вкорочувати бретелі, в результаті чого руки опускаються вниз і згорблюються. Таке положення негативно впливає на хребет і може викликати порушення постави. Кісточки також можуть завдати шкоди. Коли вони врізаються в шкіру, вони чинять тиск на нижню частину стравоходу, і це може спричинити такі захворювання, як хіатальна грижа, синдром подразненого кишечника та печія. Постійний тиск кісточок, плечових ременів і грудей також може спричинити проблеми з кровообігом і нервовою системою, що призводить, наприклад, до головного болю.

Щоб правильно підібрати бюстгальтер, жінкам варто звернутися до брафіттера. Спеціаліст допоможе визначити відповідний обхват і чашку. Ідеальний бюстгальтер не повинен створювати дискомфорт і здувати шкіру на плечах.

Дивіться також:

Що ваш силует говорить про вас

Ось як ви боретеся з целюлітом. Досить двох інгредієнтів

БюстгальтерФотолія

Бюстгальтер123РФ

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.