UKRjizn.com
Image default
Производители

Типи препаратів від паразитів, що від кого вибрати?

Гельмінти – це хробаки або інші паразити, що знаходяться в організмі людини. Вони сприймаються імунітетом як патологія, це можна відразу помітити за кількома симптомами. Ці прояви більше нагадують застуду, алергію чи харчове отруєння.

Ліки від гельмінтів

У більшості випадків препарати мають загальноспрямовану дію. Важливо виділити дві ключові групи товарів:

  1. Рослинні. Спочатку боротьбу проти паразитів проводили за допомогою лікарських рослин. Наприклад, чоловіча папороть, цитварний полин, хеноподієва олія, насіння кропу, квіти пижми, гарбузове насіння. Ці трави допомагають впоратися з проблемою, але малоефективні у занедбаних випадках.
  2. Синтетичні. Можуть бути спеціалізованими та спрямованими тільки на одну групу, наприклад, нематоди, або атакувати одразу кілька класів. Такі ліки відрізняються активністю дії не тільки на черв’яків, що розвилися, але і на їх яйця.

Придбати протипаразитарні засоби можна лише за рекомендацією лікаря після здачі аналізів. Мережа аптек «Бажаємо Здоров’я» пропонує широкий асортимент ліків за доступними цінами. Тут є можливість вибрати товари, які мають різні курси прийому та активну речовину.

Активні речовини у препаратах

Ліки призначаються після визначення виду хробаків. Тому створюються на різних засадах. Серед них можна виділити:

  1. Альбендазол. Застосовується для виведення кишкових паразитів та інших. Засіб приймається натщесердце або під час їжі, залежно від виду лікування.
  2. Мебендазол. Він не всмоктується у кров, тому активно працює лише у шлунково-кишковому тракті. Також допоможе проти гельмінтів у тканинах, коли їх не можна усунути оперативно.
  3. Празиквантел. Компонент працює практично з усіма типами хробаків. Блокує поглинання глюкози, це призводить до паралічу та смерті гельмінта.
  4. Пірантел. Він практично не засвоюється, тому підходить лише для кишкових гельмінтів. Він паралізує їх, даючи можливість організму вивести паразитів. Ця речовина не підходить для дітей віком до шести місяців.
  5. Піперазину адипінат. Підходить для боротьби з нематодами та аскаридами. Засіб впливає на їхню нервову систему, це дає можливість вивести паралізованого паразита з каловими масами.
  6. Левамізол. Впливає на мускулатуру аскарид та анкілостом. Після зупинки активності, черв’яки виходять із тіла людини природним шляхом.

За своїм хімічним складом, протипаразитарні засоби є отруйною речовиною. Вони впливають не тільки на патогенну флору, але і на саму людину. Тому важливо отримати рекомендації лікарів та не займатися самолікуванням.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.