UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Точні передбачення для України і Росії на 2020 рік

Навіть з урахуванням того, що в Україні змінився уряд і країна в цілому почала перетворюватися завдяки безлічі реформ і змін, ситуація з війною на сході держави залишається незмінною. Багато прості громадяни побоюються такого затяжного конфлікту і вважають, що в будь-який момент може початися справжня кровопролитна війна між Україною і Росією.

передбачення для України і Росії

Відповіді на свої питання і різного роду застереження вони часто шукають в словах астрологів, провидців, екстрасенсів, провісників і навіть звичайних економістів, політологів або ж військових. Ось чому останнім часом стали так популярні точні прогнози для України і Росії на 2020 рік про те, що чекає ці дві держави і почнеться повномасштабне протистояння.

Що думають звичайні експерти?

Насправді тема повномасштабного протистояння дуже популярна і багато експертів в області економіки, політики і військової справи висловилися з приводу того, чи трапиться війна Україна-Росія 2020, передбачення на цю тему в більшості випадків збігаються. За запевненнями багатьох експертів війна може початися в одному з трьох часових відрізків: в 2020-2022, 2024-2026 і в 2028-2030 роках. При цьому фахівці відзначають, що ймовірність цієї події вже дуже велика.

При цьому наступ буде здійснюватися з багатьох фронтів, а війська Росії будуть йти на різні хитрощі з метою осадити столицю України і оточити всі війська держави. Військові експерти наполягають на тому, що найближчим часом потрібно помітно посилити обороноздатність України для того щоб успішно відбивати атаки ворога, а мирні переговори, згідно з їхніми словами, не принесуть ніякої користі.

В. Зеленский

Як зміниться країна при правлінні Володимира Зеленського?

Про нового президента України і його правління вже встигла розповісти екстрасенс і таролог Ганна Єфремова. Її передбачення про те, що чекає Україну, наповнені переважно позитивними пророцтвами. Вона вважає, що новий президент зможе змінити дійсно багато, завдяки чому країна зміниться до невпізнання і стане процвітаючою державою в економічному та інших планах. Ганна каже, що новій владі доведеться боротися, але боротьба відбуватиметься переважно на політичному фронті.

Правильно побудована політика дозволить уникнути початку військових дій у відкритій формі, але вони все ще триватимуть у вигляді локальних сутичок. До того ж екстрасенс вважає, що саме 2020 рік ознаменується повільним, але систематичним зростанням України. У той же час Росія навряд чи зможе зрушити з місця і хоч якось налагодити свої справи. З часом справи в Росії почнуть погіршуватися, а тому вона буквально буде змушена припинити свій наступ і просити допомоги у інших держав.

Що говорила Ванга про війну між Росією і Україною?

Буває так, що люди довіряють тільки іменитим пророкам, прогнози яких вже неодноразово збувалися. Тому багатьох турбує передбачення Ванги Україна-Росія і що ж говорила відома провидиця про майбутній конфлікт між цими двома державами. Насправді Ванга залишила дійсно багато різних прогнозів і прогнозів, багато з яких досі розшифровуються фахівцями. При цьому багато з них збуваються.
Однак головна проблема полягає в тому, що Ванга не залишала якихось чітких прогнозів.

Майже всі прогнози були озвучені в загальних рисах без зайвих деталей, а тому сказати щось точно досить важко. Тлумачі прогнозів провидиці говорять про те, що в 2020 році українці будуть ситі брехнею старої влади, а тому вони докладуть максимум зусиль для того, щоб на керівні посади ставили тільки нові обличчя. При цьому новообраний президент буде всіляко сприяти поліпшенню життя в державі, він зможе налагодити відносини з багатьма іншими країнами і намагатиметься припинити конфлікт на сході.

При цьому немає жодного слова про те, чи станеться повномасштабна війна між Росією і Україною і коли саме конфлікт все ж буде вирішено. Виходить так, що пророцтво Ванги для України на 2020 рік досить неоднозначне, як і передбачення багатьох інших провидців, астрологів і ясновидців. При цьому є все ж деяка важлива інформація, яку дослідникам вдалося витлумачити.

Болгарська ясновидиця передбачала, що економіка України зможе піднятися завдяки впровадженню західних технологій. Це дозволить здійснити прорив майже у всіх сферах діяльності і не тільки підняти державу на новий рівень,а й поліпшити життя простих громадян. Однак це не все, що Ванга пророкує про те, що чекає Україну. Існує ще безліч різних пророцтв, але вони ще до кінця не витлумачені. В цілому багато дослідників сходяться на думці, що кров між братніми народами все ж не проллється.

Павло Глоба

Що пророкує Павло Глоба?

Павло Глоба є одним з найбільш відомих астрологів, якому довіряють тисячі і навіть мільйони людей. Він неодноразово готував прогнози для деяких країн і навіть окремих особистостей, багато з яких виявлялися правдивими. Незважаючи на те, що останнім часом Павло говорив лише про розкол між народами і про можливу війну, не так давно він повідав, що в 2020 році очікується глобальна зміна влади.

Це може позначитися і на українських територіях. При цьому астролог все ж стверджує, що кривавої бійні очікувати не варто. Вона хоч і може все ж почати, але точно вже не в цьому році. В країні буде вестися лише внутрішня політична війна, яка ознаменується безліччю інтриг і змін. Те, як саме зміниться геополітична ситуація, буде відомо лише з плином часу. Також Павло не давав розгорнутих коментарів з приводу правління Володимира Зеленського, але він запевнив, що країні варто чекати великих змін.

предсказания для Украины и России

Прогноз від іноземного політолога

Андреас Умланд – це відомий німецький політолог, який широко відомий у всьому світі своїми песимістичними прогнозами і правильними поглядами на багато речей. Йому вже неодноразово вдавалося передбачити перебіг тих чи інших подій. Політолог підготував цілих п’ять можливих сценаріїв для українського народу і всієї держави в цілому.

При цьому потрібно зауважити, що деякі передбачення екстрасенсів для України 2020 року не сильно відрізняються від слів політолога. У першому сценарії йдеться про те, що Україна стане розмінною монетою в руках західних держав, що не призведе до чогось доброго. Другий сценарій говорить про те, що країна може стати лише жертвою для всього світу, це буде своєрідна буферна зона між двома гігантами.

Наступний сценарій розповідає про можливий вступ України в усі необхідні їй альянси і співдружності, що дозволить почати свій швидкий розвиток. Всі інші сценарії лише говорять про можливу співпрацю з Росією чи іншими державами, що може не у всіх випадках закінчитися добре. В цілому політолог, як і багато інші експерти і провісники вважає, що в 2020 році війна між Росією і Україною не почнеться, але надалі все може змінитися.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.