UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Точні прогнози для України та Росії на 2021 рік

Конфлікт на сході України – це головна проблема для громадян і країни в цілому, яку необхідно терміново завершувати. Щорічно люди сподіваються, що нова влада створить для них “мирне небо” і вивчають точні передбачення для України і Росії на 2021 рік від екстрасенсів, астрологів і політологів.

предсказния

Передбачення про майбутню війну

Як вже говорилося раніше, 2020 рік не стане закінченням багаторічного конфлікту колись дружніх народів, на відміну від 2021. Багато астрологи і екстрасенси стверджують, що 2021 рік сприятливий для закінчення конфліктів, адже покровителем року є планета Нептун. Багато що залежить від зовнішніх факторів, соціального та економічного життя обох країн, політичної обстановки і можливої зміни влади на найближчих виборах в країні-агресора.
Нерідко в ЗМІ України і Росії з’являються новини про те, що Володимир Путін готує повномасштабний наступ на Україну.

Передбачення про те що чекає Україну висувають різні версії конкретної дати і майбутнього розвитку подій, наприклад, підкорення всієї Європи і навіть потужний ядерний удар.
Наближені до Кремля розповідають, що існує сценарій розвитку геополітичних сил “Велика війна”, наслідки якого несуть для України максимально несприятливі ризики. Варто відзначити, що повномасштабне вторгнення невигідно також більшості європейських держав.

Багато російських істориків і аналітик, стверджують, що Росії не буде розв’язувати війну, адже вище керівництво повинно розуміти, що країна не витримає таких втрат і швидше за все розпадеться на кілька окремих територій.

Так, що ж очікує дві сусідські країни, які події будуть в 2021 році? На це питання, компетентно можуть відповісти екстрасенси і астрологи, які вміють точно бачити майбутнє.

астропрогноз на 2021 год

Думка астрологів

Астролог Влад Росс стверджує, що збройний конфлікт на сході країни буде закінчено в середині 2021 року. За його словами розвивається уповільнена війна Україна-Росія 2021, прогнози на наступні 1,5-2 роки говорять, що конфлікту можна буде уникнути, зірки сприятимуть миру в 2021 році. Цьому сприятиме велике возз’єднання двох потужних планет Сатурна і Юпітера під знаком Водолія. Багато українців з полегшенням вірять в слова астролога, що в 2021 році вони вже не буде.

Незважаючи на тверду думку Влада Росса багато астрологи стверджують, що в 2021 році конфлікт досягне серйозної ескалації, але в тотальні битви не перейде.

Також астрологи пророкують, півострів Крим все-таки прилучиться назад до українських громадян, і пройде це абсолютно безболісно. В один момент кримчани змінять прапори з російського на український. І для півострова це стане справжнім розквітом, особливо враховуючи останні кілька років кризового застою. Так, наприклад астрологи і навіть багато політиків передрікають, що багато зарубіжних партнерів зможуть проводити тут свої програми і Крим другим «блакитним берегом».

Є думка, що 2021 рік стане початком розташування в Севастополі баз НАТО, що в майбутньому допоможе отримати півострову статус кримсько-татрської атвономії.

Що кажуть екстрасенси?

Сьогодні кожен екстрасенс намагається розібратися в тонкощах сучасної геополітики, щоб спрогнозувати розвиток військової ситуації на сході. Анаоітікі вивчають старовинні катрени, щоб розібратися в тонкощах. Велика ставка робиться на нову владу і президента Володимира Зеленського, його основне завдання-повернення втрачених територій і завершення війни. Головнокомандувач не так давно заявив:»Я йшов, як президент світу, я хочу закінчити війну”.

Пророцтво Ванги для України на 2021 рік розглядає 2 основних сценарії розвитку подій в 2021 році, за словами віщунки вирішуватися все буде в залежності від твердості Зеленського і зговірливості Путіна. Важливо також використовувати ” козир з Мінськими угодами» і переманити на бік українських інтересів європейських партнерів.

На думку жінки найбільш ймовірно, що в 2021 року «заморожена» військова ситуація не вирішиться, але і в активний наступ не перейде. Фактично саме цей варіант був оголошений президентом України в рамках Нормандського формату. Якщо всі досягнуті пакти будуть дотримані, то вибори на цих територіях переносяться на 2021 рік і це стане «моментом істини».

Вельми просто змальована картина припинення ведення військових дій-Україна повинна повністю відновити контроль над відібраними територіями, російські війська і «найманці» йдуть з України і вся проблема просто зникне. Тільки після цього, українська влада просто зобов’язана перейти до вирішення питання Криму.

спосіб вибору наречення

У такому випадку Росія втрачає можливість тиску на Україну в Мінську, тому швидше за все добровільно не піде з територій і продовжить проводити поодинокі обстріли, завдавати поразки.
Ванга пророкує про те що чекає Україну і люди намагаються вивчити і знайти підтвердження її словами. Поки ніхто з твердою впевненістю не береться прогнозувати ан 2021 рік з урахуванням зміни влади в Україні, але сподіваються, що сторони обох країни відбудеться конструктив і позитивне вирішення ситуації.

Про що говорять політики?

Багато українських “слуги народу” вважають, що 2021 рік буде багатий на події, і країну чекає 4 основні варіанти розвитку подій. Як конкретно вирішиться питання зі світом в Україні залежить від безлічі факторів:

  • Економічні наслідки пандемії.
  • Підрив влади в країні.
  • Висока соціальна напруга.
  • Вибори в країнах Заходу і США.
  • Війна на Близькому Сході.
  • Залишилася міць олігархату.
  • Зниження рейтингів влади.
  • Відсутність стратегічного бачення.

Отже, чого чекати українцям? Незмінним залишиться конфлікт на Донбасі, принаймні дозвіл його не матиме максимально позитивний результат при будь-якому зі сценаріїв для країни. Це обумовлено тим, що головні вороги України знаходяться в Кремлі, їх потроює уповільнена «заморожена» війна. Таким чином, виходить ” тримати Україну на короткому повідку» і впливати на ситуацію, а також залишатися в епіцентрі подій.

Всі реформи, впроваджені в країні новою владою дадуть свої плоди тільки в 2021 році, тому час обіцяє бути насиченим на події. Особливо актуальні зміни будуть для підприємців середнього та малого бізнесу, якщо звичайно результати реформ не будуть зіпсовані верхівкою влади.

Також в 2021 році пророкують розпад правлячої еліти і олігархату на кілька керуючих груп, рейтинг нового «народного» президента буде неухильно знижуватися. Хоча політологи відзначають, що це завжди відбувається на 2 і 3й рік правління будь-якого президента.
Незважаючи на протистояння опозиції і недоброзичливців, на думку експертів Володимиру Зеленському вдасться досягти високих результатів в економіці і соціальному житті країни. Хоча конфлікт з Росією припинений не буде, налагодяться зв’язки і великі результати в мирних переговорах. За довгі роки переговорів і обидві країни стануть більш дипломатичними, в цьому є не тільки плюси, але і мінуси. Адже в 2021році переговори будуть затягуватися, передумуватися «кожен хід».

Пророцтво Ванги Україна-Росія говорять, про те що відбудеться резонансний великий суд над один з “світу цього”, завдяки чому вийде ефективно зміцнити позиції Володимира Зеленського.
Мир в Україні запанує, коли Росія ослабне, багато екстрасенси кажуть, що в 2021 році країна-агресор буде дуже «пошарпаною», тому є надія на закінчення війни.

У той час, як до 2021 року в Україні спостерігається економічний підйом, зростання економіки та рівня соціальної забезпеченості громадян. Через 2 роки Україна, як і велика світова спільнота зануриться в кризу, багато країн будуть перебувати на краю економічної прірви. У цей період у Зеленського буде мінімальний рейтинг і підтримка громадян. До осені 2023 року світовий ринок сильно «потрусить», громадяни і країни будуть пошарпані кредитами, боргами і конфліктами.

Передбачення екстрасенсів для України 2021 неоднозначно, сценаріїв розвитку ситуації багато і деякі відрізняються, тому громадянам України залишається тільки чекати і сподіватися на порядність влади та її команди.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.