UKRjizn.com
Image default
Прогноз погоди

Точний прогноз коли прийде весна в 2022 році в Україні

Висадка насіння, розсади проводиться в певні дні, коли на вулиці стоїть відповідна температура повітря. Тому дуже важливо заздалегідь знати точний прогноз, коли прийде весна в 2022 році в Україні. Весна – початок всього нового. Від цієї пори року залежить, яке буде літо, чи вдасться зібрати багатий урожай восени.

Нарисованная девушка - весна

Погода 2022: загальна характеристика

За словами астрологів, в двадцятому році на сонці очікуються спалахи, з’явиться багато плям, які спровокують скачки температури. Від різких похолодань планету врятує глобальне похолодання, через яке утворилися повітряні маси над материками, саме ці маси перешкоджатимуть холодному циклону.

Погоду в 2022 році можна охарактеризувати по сезонах:

 1. Зима, на думку синоптиків, не буде суворою. Температура повітря буде приблизно однаковою на всій території країни. На початку першого місяця зими, січня, очікуються невеликі морози і трохи снігу. Похолодає перед Хрещенням, дев’ятнадцятого січня. У цей час слід очікувати азіатський антициклон, який принесе сильні морози, снігопади на десять днів. Після Хрещення погода нормалізується. У лютому погода буде постійно змінюватися: початок місяця обіцяє бути теплим, з плюсовою температурою, сльотою, талим снігом, середина місяця знову буде холодною, морозною, в кінці лютого варто очікувати ожеледь.
 2. На питання, коли прийде весна в 2022 році, відповідь синоптиків – нескоро. Зима затягнеться до середини березня. Цілий місяць березень на вулицях буде стояти сніг, який почне танути тільки в кінці, початку квітня. Перші потепління українцям варто очікувати в середині квітня. Травень хоч і буде теплим, але в цей місяць очікується велика кількість опадів, через які збільшиться загальна кількість вологи.
 3. Літо, починаючи з двадцятого року, стане затяжним: воно буде пізно починатися через затяжну весну, рано закінчуватися. Початок першого літнього місяця ознаменується прохолодою, справжнє літо почнеться тільки в середині червня.
 4. Осінь 2022-го буде прохолодною, з безліччю опадів, очікується різке падіння температури. В середині осені, як зазвичай, очікується бабине літо, після якого можливі заморозки. Починаючи з середини листопада, почнуться морози, зливи, які чергуватимуться з мокрим снігом. Така погода протримається до початку грудня, яке також очікується сніжним, морозним.

Роблячи висновок з усього вищесказаного, на питання, коли настане весна, можна відповісти наступним чином: в середині квітня.

Весна 2022: прогноз погоди по місяцях, коли почнеться

Прихід весни, як це відбувається щорічно, ознаменується таненням снігу. Станеться це в кінці березня. Тому, порахувати, скільки днів залишилося до весни, легко. Якщо рахувати від початку року, з першого січня, то залишається приблизно вісімдесят два дні.

Весенние подснежники

Розписати точний прогноз можна по місяцях:

 • березень;
 • квітень;
 • травень.

Березень, перший місяць весни, – продовження зими. Він ознаменується заморозками, снігами, які починають танути тільки в кінці місяця. Середня температура повітря в двадцятому році коливатиметься від нуля до п’яти градусів вище нуля.

Перша декада буде дощовою, приблизна кількість опадів – 35 мм. Максимальна температура по всій Україні можлива до + 25 градусів в кінці місяця (в Одесі, Одеській області) мінімальна температура – -22 градуси. 

Квітень, хоч і не зовсім теплий весняний місяць, тим не менш, він набагато тепліше березня. Середня температура для всіх територій країни становитиме від семи до одинадцяти градусів вище нуля. Опадів у квітні 2022-го буде більше, до 45 мм. Максимальна температура, яку покаже термометр, буде становити двадцять два градуси вище нуля, мінімальна – 17 градусів нижче нуля.

Травень, останній місяць весни, можна сміливо вважати початком літа. Опадів буде набагато менше. Температура повітря становитиме близько дев’ятнадцяти-двадцяти одного градуса тепла. Максимальна плюсова температура травня складе тридцять чотири градуси, мінімальна – дев’ять градусів нижче нуля. 

Народні весняні прикмети

З давніх часів люди передбачали погоду, спираючись на різні прикмети. Багато з них збереглися до наших часів. Люди, особливо старожили, передбачить, коли буде весна в 2022 році в Україні, за такими прикметами:

 • якщо на Різдво Христове буде тепла, не морозна погода, очікується холодна пізня весна;
 • якщо перший місяць пройде зовсім без дощів, квітень буде холодним, дощовим;
 • переміщення птахів великими зграями ознаменує теплу, без опадів, погоду найближчим часом;
 • купання горобців в річці, калюжі також вважається ознакою теплої, гарної погоди;
 • якщо птахи літають високо, буде тепло, якщо низько-варто очікувати дощів.

Існує ще багато прикмет, за якими можна дізнатися погоду на зиму, літа, осінь поточного, наступного року. Проте, остаточний прогноз на весну 2022-го дають синоптики.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.