UKRjizn.com
Image default
Новий рік

Тости на Новий Рік 2022

Щоб майбутнє новорічне застілля було цікавим і незабутнім, необхідно вже зараз підібрати тости на Новий Рік 2021.

Тости на Новий Рік

Чому необхідно заздалегідь підготувати Новорічний тост?

В останні дні року, що минає буде не до цього. У суєті передсвяткових приготувань ви можете забути вибрати потрібний текст і за новорічним столом будете почувати себе невпевненим, особливо, коли інші гості будуть вимовляти пафосні промови і тости.

Також не варто забувати, що деякі люди не вміють говорити красиво в присутності публіки. Вони соромляться і не можуть підібрати потрібні слова. Тому слід заздалегідь підібрати Тексти тостів. Можна навіть вивчити деякі чотиривірші напам’ять.

Історія тосту

Історики  стверджують, що традиція вимовляти тост народилася в Англії. У середні століття в цій країні було прийнято в келих вина класти обсмажений на багатті хліб. Поки міцний напій насичувався ароматом диму, люди розповідали цікаві історії.

Згодом застільні бесіди перетворилися в промови з побажаннями. Поступово тости стали поширюватися в різних країнах Європи і дійшли до Росії.

Історія виникнення тостів

В даний час важко уявити собі яке-небудь застілля без побажань всього найкращого. Зазвичай, бажають:

 • міцного здоров’я;
 • сімейного благополуччя;
 • успіхів в роботі і навчанні;
 • сімейного поповнення та ін.

 Правильний підбір тосту

Слова, сказані за столом, повинні бути коректними і нікого не ображати. Тост запам’ятатися, якщо його будуть вимовляти від чистого серця. Він може бути в прозі або у віршах.

Якщо вітальні слова говорять в сімейному колі, то тост може бути дуже особистим. На корпоративах тости також повинні бути стриманими. Вульгарність в таких випадках неприпустима. Дружня обстановка допускає приколи і жартівливі вирази.

Вимова тосту

Ця процедура має на увазі певний етикет.

 1. Першим тост вимовляє господар сімейства або житла, де відзначається свято.
 2. У разі корпоративу, мова спочатку надається керівнику компанії або підприємства.
 3. Мова потрібно будувати так, щоб в ній не було слів-паразитів.
 4. При вимові мови всі присутні повинні тримати келихи або чарки, наповнені міцними напоями.
 5. Якщо публіка п’є вино, шампанське, коньяк, то мова може тривати довго. У випадку з горілкою обмежуються коротким текстом.
 6. Під час тосту зазвичай дивляться на присутніх або винуватця торжества. Дивитися вниз небажано.
 7. Привітальні промови повинні бути приємними і оптимістичними. Неприпустимо закінчувати мову, не завершивши думку.
 8. Непитущі люди повинні також бути присутніми при вимові тостів. В їх келихи можна налити сік або воду.
 9. Краще відмовитися від вітальної мови, якщо ви перебуваєте в п’яному стані.
 10. Лихослів’я також неприпустимо під час тосту.
 11. Після вітальної промови покладається цокатися.

Чокання келихів

Ця традиція виникла в давнину серед знаті. Вони постійно займалися інтригами. Вороги могли додати отруту в напій, тому, щоб перевірити присутніх, поширилася традиція чокання келихами.

Чокання келихів

При цьому намагалися виплеснути вміст келиха в напої оточуючих. В даний час чокання келихами залишилося, як данина минулому.

Коли краще вимовляти Новорічний тост?

Зазвичай, на початку застілля не прийнято вимовляти будь-які мови. Спочатку гості насолоджуються їжею. Звернути на себе увагу і вимовити тост краще через кілька хвилин після початку трапези.

Найкращим часом вважається пауза між гарячим і десертом. Рекомендується виступати не надто довго. В іншому випадку гості можуть втомитися і не почути сенс вашої мови.

Тост повинен бути максимально зрозумілим і не мати подвійного сенсу. Високопарні фрази не завжди доречні, тому краще заздалегідь продумати свої слова. Іноді короткі тости справляють більше враження, ніж складні виступи.

Підбираючи текст тосту, потрібно враховувати, де буде проходити свято і, хто на ньому буде присутній. Наприклад, на корпоративі, мова повинна бути більш серйозною, а в сімейному колі тост може бути більш особистим. У дружній обстановці можна дозволити в мові навіть жарти і Приколи. Ви можете самостійно вибрати, який тост буде більш відповідним для певної обстановки в прозі або у віршах.

Звичайно, якщо ви вибрали віршовану форму, то потрібно заздалегідь вивчити текст. Якщо з якоїсь причини ви забули вивчений текст, то можна закінчити тост своїми словами. У будь-якому випадку, повинна бути закінчена думка, яку ви вклали в свій виступ.

Як навчитися говорити тости?

Всі люди різні. Одні відразу вловлюють сенс, прочитавши перші рядки готового тексту, і можуть надалі без праці вимовити тост. Іншим-необхідно завчити небанальні красиві рядки і ретельно підготуватися.

Тости на застілля

Тости для сімейної вечірки

Кожен раз, коли в родині запанує мир і благодать, запитай себе, хто і чим для цього пожертвував і зроби у відповідь щось хороше. За правильні питання і адекватні відповіді в наступаючому році!

Сім’я-це школа життя, де кращими вчителями є Віра, Надія і любов. Вірте в своїх близьких, сподівайтеся на них і любите їх! За Віру, Надію і любов!

У сім’ї треба вміти поступатися один одному. Я поступаюся цей тост тому, хто хоче сказати щось важливе, але чекає, поки я тут виговорюся. За поступки!

Всі щасливі сім’ї схожі один на одного, лише нещасливі все бувають по-своєму. Так давайте ж в Новому році не станемо оригінальничати і виділятися! За щасливу єдність!

Тости та привітання

Сім’я-це один з найбільших шедеврів природи, а щаслива сім’я – це справжнє мистецтво. Нехай в наступаючому році нашу сім’ю надихають музи на всяку творчість! За мистецтво!

Кожен раз, коли в родині запановує мир і благодать, запитай себе, хто і чим для цього пожертвував і зроби у відповідь щось хороше. За правильні питання і адекватні відповіді в наступаючому році!

Проводжаючи рік, що минає, ми від душі дякуємо йому за можливість зустрітися всією сім’єю за цим святковим столом і підняти келих під бій курантів. Нехай рік прийдешній буде настільки ж добрим до нашої сім’ї і подарує кожному присутньому за столом багато радісних моментів, тепло любові рідних і близьких, а також успіх в будь-яких починаннях….

Новий рік-це час справжніх чудес. Так нехай же в житті кожного з нас буде місце чарами, а поруч будуть люди, готові створювати для нас з любов’ю цю чарівну казку….

Якщо у вас немає тітки, то вам її не вітати. А нам доведеться! З Новим Роком, дорога тітка, бажаємо тобі отримати все, чого тільки сама побажаєш, а ми за це вип’ємо – хто шампанського, хто міцніше, а кому і компот поллється в рот. За тітку!

Часто чути, як люди кажуть»не хочу працювати на дядька”. А по-моєму, дядько цілком гідний того, щоб на нього із задоволенням попрацювали. Нехай на дядька працюють час і Удача, Здоров’я і можливості, Дружба і любов. За дядю!

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.