UKRjizn.com
Image default
Услуги

Трейдинг для початківців: як торгувати на валютному ринку

«Форекс» – міжнародний валютний ринок, який представлений у вигляді величезного віртуального простору. Тут в реальному часі формується вартість на різні фінансові інструменти – валюту різних країн світу. Ліквідність ринку дуже висока. Всі бажаючі (з будь-яких країн) зможуть потрапити сюди, щоб придбати або продати валюту в необмеженому обсязі. При правильному підході це може приносити стабільний, а іноді й дуже високий дохід. Працює ринок 5 днів на тиждень цілодобово.

Як почати торгувати: рекомендації від професіоналів

Щоб почати торгувати, рекомендовано отримати базові знання про основи успішного трейдингу, дізнатися все про інструменти, вибрати для себе відповідні. Все це можна зробити після вивчення важливої та корисної інформації, яка представлена на сайті https://stylus.ua/konstantin-kondakov-kak-videt-i-predvidet-rynok-fundamentalnye-indikatory-foreks-p446905c12492.html. Профі діляться своїми напрацюваннями та знаннями, дають корисні поради новачкам.

Отримання теоретичних знань

До практики переходять тільки після вивчення теорії. Починати рекомендовано з інформації про саму біржу, технічний та фундаментальний аналізи, інструменти, стратегії торгівлі та ін.

Вибір брокера

Чим надійніше обраний брокер, тим успішніше торгівля. На валютному ринку немає можливості зареєструватися самостійно, діяти доведеться через партнера. При його виборі рекомендовано орієнтуватися на ряд критеріїв:

  • серйозність та досвід роботи;
  • рейтинг;
  • умови торгівлі – мінімальний розмір торгового рахунку;
  • розмір спреду або комісії.

Оцінюють й інші особливості брокера, в тому числі службу підтримки, швидкість реагування на звернення та ін.

Вибір фінансового інструменту

Для здійснення операцій встановлюють торговельну платформу. Після запуску рекомендовано оцінити можливості та особливості роботи з нею, але попередньо вивчити інструкцію та налаштувати програму під себе.

Тренування на демо-рахунку

Відкривають віртуальний рахунок на ту суму, з якою згодом планує працювати трейдер. Навчання має продовжитися протягом декількох днів – не менше тижня. Цього часу достатньо, щоб розібратися в особливостях програми та технічних параметрах торгівлі. Не варто нехтувати цим етапом. Він дозволяє змоделювати різні ситуації при роботі з реальними грошима.

Розробка торгової стратегії

Етап проходить паралельно з відкриттям демо-рахунку. Трейдеру необхідно вибрати, зрозуміти або розробити стратегію, яка буде взята за основу під час роботи. У процесі вона може бути неодноразово доопрацьована.

Якщо слідувати зазначеним порадам, можна успішно працювати на ринку, стабільно отримувати дохід.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.