UKRjizn.com
Image default
Прогноз

Третя світова війна 2022 року

Третя світова війна 2022 року – один з найбільш лякаючих прогнозів останнього часу. Новини про те, що в рік білого бика людство може опинитися на межі розв’язання глобальної війни, періодично з’являються в ЗМІ по всьому світу. Причиною цього є все більш посилюється протистояння провідних світових держав в різних частинах світу.

Третя світова війна

Причини військових конфліктів

У всі часи і великі, і малі війни розв’язувалися правителями держав в основному через ресурси: природних, людських і т.д. протягом тисячоліть сильніші країни нападали на слабких сусідів, щоб забрати собі їх землі, багатства, поневолити населення. Кульмінацією цього стали колоніальні війни 16-19 століть, коли кілька європейських імперій захопили півсвіту, заволодівши територіями в Африці, Азії та Америці.

Кінець цій загарбницькій політиці поклав 20 століття з його двома світовими війнами і мільйонами жертв. Після закінчення Другої світової війни і створення ядерної зброї лідери провідних світових держав зрозуміли, що продовжувати колишню політику вже неможливо.

Спроби розширити свій вплив на інші частини світу, контрольовані такими ж сильними країнами з ядерною зброєю, неминуче призвели б до Апокаліпсису і знищення практично всього населення планети. Тому з середини 20 століття на Землі встановилася своєрідна рівновага.

Сьогодні великі держави не можуть відкрито воювати один з одним. Можливими залишилися тільки конфлікти між великими державами і дрібними без’ядерними країнами, яких перші нещадно грабують (прикладом цього може служити хижацька політика США і їх союзників по відношенню до Іраку, Лівану, Сирії і т.д.).

Однак забезпечити потребу великих держав в нових ресурсах, які потрібні цим державам у все більших обсягах, дрібні країни не можуть. Тому лідери провідних держав замислюються про все нові способи боротьби за виснажуються ресурси планети, не забуваючи і про крайній варіант – ядерну війну.

Політичні передумови

Військово-політичний огляд ситуації на планеті призводить до висновку про те, що в сучасному світі існує кілька основних «точок напруги», навколо яких ведуться небезпечні “ігри”, здатні привести до початку глобальної війни:

  • Одне з найсерйозніших протистоянь відбувається між Іраном і США. Америка (а разом з нею і Ізраїль) не може допустити, щоб в Ірані з’явилася ядерна зброя. Заради цього США готові не тільки вводити все нові санкції проти Ірану, але і безпосередньо загрожують йому зброєю, і навіть вбивають його лідерів (як це сталося в січні 2020 р., коли в Іраку американці знищили ракетою одного з військових керівників Ірану генерала Сулеймані). Однак Іран користується підтримкою Росії, тому поки Велика війна між США і цією Ісламською Республікою не починається.
  • Ще однією “точкою напруги” на планеті ось уже багато десятиліть залишається Північна Корея. Практично весь світ, включаючи і РФ, постійно намагається остудити войовничий запал північнокорейців. Однак їх вождь Кім Чен Ин продовжує нарощувати ядерний потенціал країни і розробляє все нові засоби доставки ядерних бомб, погрожуючи в разі нападу на Північну Корею знищити своїх головних ворогів: Південну Корею, Японію і навіть США. Сценарій розв’язання ядерного апокаліпсису в даній точці планети вважається на сьогоднішній день найбільш вірогідним.

Не менш небезпечними є “ігри” між США і Китаєм навколо Гонконгу і Тайваню, а також за кілька дрібних спірних островів в Південно-Китайському морі. Америка періодично провокує Китай своїми авіаносними крейсерами, раз у раз підводячи їх до цих островів. Обидві держави мають колосальний ядерний потенціал, і що станеться, якщо трапиться відкрите зіткнення між морськими силами Китаю і США, навіть страшно уявити.

Третя світова війна вже іде?

Нарешті, найсерйозніше протистояння в сучасному світі йде між Росією і США з їх союзниками по НАТО. Останні віддають собі звіт в тому, що не здатні перемогти РФ у відкритій війні, тому намагаються повторити сценарій холодної війни 20-ого століття.

Вони виробляють постійний економічний тиск на нашу країну у вигляді санкцій, а також провокують керівництво Росії на те, щоб вона витрачала сили держави в різних «дрібних» конфліктах по всьому світу (як це відбувається в Сирії, на Україні, у Венесуелі і т.д.). Однак поки всі зусилля заходу призводять до того, що РФ лише збільшує власну міць і все більше зближується з іншим головним стратегічним противником США – Китаєм.

Передбачення ясновидців і екстрасенсів

Люди, здатні “побачити” прийдешні події, завжди попереджали своїх сучасників про небезпеку виникнення великих воєн в майбутньому. Так було навіть в ті часи, коли самого терміна «світова війна» не існувало в природі. А після того як трапилася перша світова війна, пророцтва про останній глобальному зіткненні між провідними світовими державами, після якого настане кінець світу, почали робити багато ясновидці і віщуни.

Крейг Гамільтон-Паркер

Сучасний Британський екстрасенс Крейг Гамільтон-Паркер, який передбачив Брекзіт і обрання Президентом США Дональда Трампа, запевняє, що зміг правильно трактувати нерозшифрований раніше катрен знаменитого французького віщуна Нострадамуса, що стосується 2020-2025 років.

Згідно Хемілтон-Паркеру, на рубежі 2020-2022 років, після переобрання Трампа на другий президентський термін, в США відбудеться успішний замах на його життя. Після цього світ чекатимуть великі потрясіння, включаючи і третю світову війну, яка почнеться з того, що (цитата з катрена Нострадамуса): «…велике місто буде горіти».

Вольф Мессінг

Відомий телепат і віщун Вольф Мессінг не попереджав про неминучість Третьої світової війни ні в 2022-му, ні в наступні роки. Навпаки, він вважав, що після 2020-2022 років в Росії з’явиться якийсь Великий пророк, який зуміє об’єднати Всі країни, після чого людство зможе жити без воєн і конфліктів.

Чи буде Третя світова війна

Однак одну загрозу світу він все ж передбачав. Мессінг побоювався того, що в першій половині 21 століття Китай може настільки сильно посваритися з одним зі своїх сусідів, що завдасть по ньому ядерний удар, а це поставить світ на межу самознищення.

Втім, здійсненню даного прогнозу, на думку Мессінга, швидше за все, завадить Росія-вона встане на бік противників Китаю і силою погасить конфлікт.

Ванга

Знаменита Болгарська провидиця була впевнена, що найбільшою загрозою для людства в 21 столітті буде не Третя світова війна із застосуванням ядерної зброї, а природний Апокаліпсис.

Згідно з прогнозами Ванги, до першої чверті 21 століття людина настільки сильно змінить клімат Землі, що на більшій її частині стане неможливо жити через постійні повені, землетрусів, вивержень вулканів і т.д. і тільки Росія залишиться тим місцем, якого катастрофи майже не торкнуться,-саме сюди кинуться мільйони біженців з Європи та Азії, яких наша країна і прихистить.

Матрона Московська

Відповідаючи на запитання сучасників про те, чи буде на початку 21 століття Третя світова війна чи ні, Блаженна Матрона не виключала її можливості. Однак про те, які саме сили можуть розв’язати цю війну, вона прямо не говорила. Свята висловлювалася про них загальними поняттями:» зло «і»таємних ворог”.

Причиною ж глобальної війни, на думку Матрони, повинна буде стати боротьба між країнами за виснажуються ресурси – чисту воду і їжу, які після 2022 р.почнуть ставати все більшим дефіцитом. А зупинити Третю світову війну зможуть лише поступки керівників протиборчих країн один одному.

Павло Глоба

Найвідоміший сучасний астролог Росії не висловлює апокаліпсичних прогнозів на 2022 рік. Навпаки, Глоба переконаний, що рік металевого бика стане роком справжнього благоденства для нашої країни.

І ще: під заступництвом двох королівських планет (Юпітера і Сатурна) і впливом 13-ого знака Зодіаку Змієносця в 2022 р. Саме в Російській Федерації, на думку Глоби, буде запущений якийсь новий глобальний проект, який позитивно вплине на майбутнє всього людства.

Міркуючи про можливість початку Третьої світової війни, серйозні експерти сходяться на думці про те, що в її класичному розумінні (із застосуванням мільйонних за чисельністю армій і всіх сучасних видів озброєння, включаючи і ядерну зброю) ведення подібної війни в сьогоднішньому світі виключається.

Велика частина політологів впевнена, що глобальна світова війна не просто можлива в іншому форматі, а вже давно йде. Причому ми є свідками навіть не третьої, а вже Четвертої світової війни.

Доводи цих експертів полягають в наступному:

  • Третя світова війна почалася відразу ж після закінчення Другої і велася між США (і їх союзниками) і блоком Варшавського договору на чолі з СРСР. Головною зброєю в цій війні була ідеологічна пропаганда та економічні важелі тиску на країни соц. табори з боку Заходу. Закінчилася ж ця війна в 1991 р. – з розвалом СРСР і зникненням соціалізму в східних країнах Європи.
  • У нульових роках 20 століття почалася четверта світова війна. Хтось вважає точкою її відліку терористичні війни на Кавказі в кінці 90-х років минулого століття, інші – напад Грузії на Південну Осетію в 2008 році. У будь-якому випадку, після приєднання Криму до Росії в 2014 р.всім стало ясно, що Захід почав нову глобальну війну проти Росії, що відновлює свою міць, і її союзників, головним з яких став Китай.

Основною ж зброєю США і їх партнерів по НАТО тепер є економічні санкції, якими вони намагаються задушити не тільки Росію і Китай, але і всі інші незгодні з їх політикою держави (Іран, Венесуелу, Кубу, Північну Корею та ін.).

Певна частина експертів переконана, що ще одним новим видом зброї, яким США та їхні союзники ведуть чергову світову війну проти решти людства, є керований тероризм. Саме діями різноманітних терористичних організацій, вирощених Америкою, Захід намагається постійно дестабілізувати ситуацію в різних частинах світу.

Нарешті, не виключено, що новини про майбутню світову війну нового формату (із застосуванням біологічної зброї) надходять до нас з усіх кінців світу прямо зараз. Керівники багатьох країн, в паніці закривають кордони своїх держав від решти світу, говорять прямо: те, що відбувається на планеті після появи коронавірусу COVID-19, за своїми економічними наслідками (а, можливо, і людських втрат) може зрівнятися з втратою, який завдали світу дві перші світові війни. При цьому нікому ще не відомо, хто винайшов і запустив у світ цей смертоносний вірус.

Так, зараз ніхто не може відповісти на питання, чи почнеться в 2022 році третя світова війна або людству вдасться уникнути цієї страшної небезпеки. В останні роки світ стрімко змінюється-стрілки годинника Судного дня вперше з моменту їх запуску 75 років тому так близько підійшли до півночі, що знаменує Апокаліпсис.

І все-таки хочеться вірити, що люди проявлять розсудливість, світ не перейде небезпечну межу і збудуться найпозитивніші прогнози провидців минулого, які обіцяли людству щасливу долю ще на тисячі років вперед.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.