UKRjizn.com
Image default
Економіка

У Білому домі спростували повідомлення про перевірку щодо Ілона Маска

Білий дім у понеділок заявив, що повідомлення про те, що в адміністрації Джо Байдена обговорюють проведення перевірки національної безпеки щодо деяких підприємств, які належать мільярдеру Ілону Маску, «не відповідають дійсності».

Прес-секретар Білого дому Карін Жан-П’єр відмовилася коментувати стосунки адміністрації Байдена з Маском чи його ділові стосунки з іншими країнами.

Відповідаючи на запитання про публікацію агентства Bloomberg минулого тижня, в якому говорилося, що представники адміністрації обговорюють питання щодо проведення перевірок деяких із підприємств Маска щодо національної безпеки, Жан-П’єр сказала: «Ці повідомлення не відповідають дійсності. Перевірка національної безпеки – це неправда».

На початку жовтня мільярдер опублікував свій варіант мирної угоди між Україною та Росією, в якій наголосив, що Крим має стати російським. Пропозиція Маска викликала різку критику в усьому світі, але особливо в Україні, яка неодноразово заявляла, що не піде ні на які територіальні поступки.

Ідеї ​​Маска викликали у багатьох здивування, адже ще на початку війни бізнесмен ясно висловив свою однозначну підтримку українцям та засудження російської агресії – Маск викликав Володимира Путіна на дуель і одним із перших надав допомогу Україні, забезпечивши країну у воєнний час безкоштовним супутниковим інтернетом Starlink.

У середині жовтня стало відомо, що компанія Ілона Маска SpaceX ще у вересні відправила Міністерству оборони США листа, в якому заявила, що більше не може оплачувати відправку в Україну терміналів супутникового зв’язку Starlink, і попросила Пентагон взяти фінансування на себе.

Втім, вже наступного дня після цього мільярдер відкликав свою заяву, пообіцявши продовжити фінансування роботи терміналів Starlink для України.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.