UKRjizn.com
Image default
Економіка

У Франції заблокували активи росіян на 1,2 млрд євро

З початку війни в Україні у Франції було заблоковано активи росіян на 1,2 млрд євро, – повідомив керівник розвідувального підрозділу міністерства фінансів Франції Гійом Валетт-Вала в інтерв’ю газеті La Tribune.

За його словами, підсанкційні кошти було виявлено під час перевірок, що проводились у першому кварталі року. У цю суму входять лише фінанси конкретних бізнесменів і не входять заморожені активи Центробанку Росії.

Заморожування активів не означає їхньої обов’язкової конфіскації. Як заявив Валетт-Валла, зараз завдання його управління – переконатись у відсутності ризику обходу санкцій за допомогою родичів чи механізму оптимізації оподаткування.

17 липня агентство економічної інформації Bloomberg повідомило з посиланням на єврокомісара з питань юстиції Дідьє Рейндерса, що у блокуванні російських активів на території ЄС беруть активну участь шість країн: Німеччина, Франція, Ірландія, Австрія, Бельгія та Люксембург. На їхню частку припадає 12,7 млрд євро із 13,9 млрд євро, заморожених на території всього Євросоюзу.

Як коментують «Ведомости», після початку війни Росії в Україні влада США, ЄС, Великобританії та інших країн почала вводити санкції щодо Росії, у тому числі заморожувати активи російських бізнесменів та компаній. Ці країни заморозили близько половини міжнародних резервів Банку Росії на суму близько 300 млрд доларів.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.