UKRjizn.com
Image default
Економіка

У Росії працюють над заміною системи SWIFT

Російська влада працює над тим, щоб відмовитися від міжнародної системи передачі фінансових повідомлень SWIFT. Про це повідомив помічник президента Росії з економічних питань Максим Орєшкін.

“Зі SWIFT дуже просто: ми зробимо так, що в ньому потреби не буде. Ми зараз концентруємося на тому, щоб зробити максимально комфортною зовнішню економічну діяльність”, — сказав Орешкін.

Помічник президента зазначив, що наступного тижня влада Росії зустрінеться з партнерами з Туреччини, щоб обговорити налаштування платежів. Орєшкін додав, що з Китаєм також обговорюються інноваційні ідеї, які можуть “кардинально змінити ситуацію”.

Після озброєного вторгнення Росії на територію України в рамках санкцій від SWIFT відключили кілька російських банків, зокрема Ощадбанк та ВТБ.

У Росії її працює система передачі фінансових повідомлень Банку Росії. Її запровадили у 2014 році після анексії Криму та початку збройного конфлікту на Донбасі. Тоді російська влада допустила відключення країни від SWIFT, але цього не сталося.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.