UKRjizn.com
Image default
Економіка

У Сенат внесли пропозицію про вторинні санкції для покупців російської нафти

Сенатори Кріс ван Холлен і Пет Тумі винесли в четвер на розгляд верхньої палати Конгресу поправку до закону «Про повноваження в галузі національної оборони» (NDAA), яка передбачає запровадження вторинних санкцій для іноземних компаній, які набувають російську нафту за ціною, нижчою від встановленого «Великою сімкою» межі. Якщо поправку, яку підтримали обидві партії, буде ухвалено, адміністрація Джо Байдена отримає нові повноваження в рамках зусиль щодо припинення фінансування військової машини режиму Володимира Путіна.

«Спільна робота адміністрації з G7 щодо встановлення стелі цін на російську нафту є вирішальним кроком у притягненні Росії до відповідальності за нічим не спровоковану війну проти України. Але щоб обмеження цін справило очікуваний вплив, ми повинні мати можливість підстрахування. Наша пропозиція щодо санкцій надасть адміністрації необхідні інструменти для забезпечення дотримання цінової межі та зміцнить нашу здатність зупинити військову машину Путіна», — заявив сенатор ван Холлен.

«Хоча США вже зробили кроки, щоб притягнути Кремль до відповідальності за неспровоковану війну проти України, ми ще маємо ефективно скоротити доходи Росії від продажу енергоресурсів… Зараз не час для напівзаходів чи самозаспокоєності — настав час збільшити витрати Кремля, який продовжує цю війну», – сказав сенатор Тумі.

Поправка передбачає введення вторинних санкцій для іноземних організацій, що беруть участь у купівлі російської нафти, що перевозиться морем, і нафтопродуктів за ціною вище встановленої стелі. Крім того, виправлення передбачає зниження цінової стелі протягом трьох років, щоб неухильно позбавляти Росію її нафтових доходів.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.