UKRjizn.com
Image default
Здоров'я

У вашого чоловіка великі груди? Це хвороба

Збільшення грудей у ​​чоловіка може бути симптомом захворювання. Гінекомастія – це захворювання, яке вражає багатьох чоловіків, як молодих, так і літніх. Про цю недугу варто знати більше. Коли слід повідомити лікаря про ці симптоми?

Збільшений жир навколо грудей є ознакою гінекомастії. Багато чоловіків часто не підозрюють, що ця недуга може бути загрозою для здоров’я і життя. У більшості випадків рекомендується відвідати ендокринолога, який точно діагностує стан здоров’я пацієнта.

Основною причиною гінекомастії є гормональні порушення. Коли в плазмі крові рівень естрадіолу, похідного естрогену, відповідального за формування репродуктивних органів, підвищується по відношенню до тестостерону, у чоловіків починають рости груди.

Слід пам’ятати, що не завжди зміна форми в окружності грудей обов’язково пов’язано із захворюванням. Такі зміни відбуваються і у хлопчиків-підлітків і є цілком природним симптомом дорослішання. Такого типу змін схильні хлопчики 13-15 років і чоловіки 50-80 років.

Гінекомастія може проявлятися в двох формах: патологічній і фізіологічній. Останнє пов’язане з переходом підліткового віку та старінням і стосується вікових груп, згаданих вище.

З іншого боку, патологічна форма гінекомастії може бути викликана такими захворюваннями, як гіпертиреоз, хронічна ниркова недостатність або паранеопластичні синдроми. Гінекомастія також може виникнути у людей, які отримували лікування раку простати.

Вилікувати це захворювання можна кількома способами. Першим з них може бути терапія, тобто лікування гормонами. Оперативна терапія ж полягає у видаленні надлишку жиру з молочних залоз за допомогою, наприклад, ліпосакції (класичної ліпосакції).

Гінекомастія також може виникнути у людей з ожирінням. У таких випадках лікарі рекомендують спеціальний комплекс вправ, завдяки яким пацієнт може самостійно позбутися від жиру в цьому місці.

>>> У вас хворі мигдалини? Їсти морозиво

>>> Марафони обжерливості та блювоти. Так худнуть чоловіки

>>> Ця хвороба проявляється влітку. Все через туалети

Дивіться також:

гінекомастіяФотолія

гінекомастія123РФ

гінекомастія  123РФ

Основною причиною гінекомастії є гормональні порушенняФотолія

Слід пам'ятати, що не завжди зміна форми в окружності грудної клітки обов'язково пов'язано із захворюванням.123РФ

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.